Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
P1010616.JPG

Resim alıntıdır

Essence beyaz göz kalemi
uzun zamandır akmayan bulaşmayan kireç gibi durmayan beyaz göz kaleöi arıyordum essenceden buldum.fiyatıda çok uygun. göz içine sürüldüğünde gözü iri gösteriyor. beyaz kalem arayanlara tavsiyemdir :KK66:

P1010616.JPG

Resim alıntıdır

Essence beyaz göz kalemi
uzun zamandır akmayan bulaşmayan kireç gibi durmayan beyaz göz kaleöi arıyordum essenceden buldum.fiyatıda çok uygun. göz içine sürüldüğünde gözü iri gösteriyor. beyaz kalem arayanlara tavsiyemdir :KK66:

Merhaba;
Uzun zamandır severek takip ediyorum konuyu çok güzel tavsiyeler aldım bi çok ürünü denemek için güzel yorumlarla aldım.
Bügünde beyaz göz kalemi arayışındaydım bu yorum süper oldu teşekkürler :KK49:
Bende resim ve yorumlar eklemek istiyordum ama yeni siteye pek alışamadığım için resim yükleyemedim:KK14:

İlk denediğim CC krem bu ve vazgeçemeyeceğim galiba. Denemeyen varsa hiç korkmadan alabilir. Çok doğal görüntüsü var her şeyden önemlisi. Ben kapatma özelliğini de yeterli buldum . Bir de harika kokusu var ki çoğu fondöten yada kremde rastlayamazsınız.

Eklentiler

• images.jpg
    images.jpg
    7,4 KB · Görüntüleme: 69
Uzun zamandır severek takip ediyorum konuyu çok güzel tavsiyeler aldım bi çok ürünü denemek için güzel yorumlarla aldım.
Bügünde beyaz göz kalemi arayışındaydım bu yorum süper oldu teşekkürler :KK49:
Bende resim ve yorumlar eklemek istiyordum ama yeni siteye pek alışamadığım için resim yükleyemedim:KK14:
merhaba :KK49: resim konusunda yardımcı olayım sana.
google görsellerden bir resim bul. sağ tıklayıp resim konumunu kopyala de.
daha sonra mesaj yazma alanında gülen suratın yanındaki resim simgesine t ıkla yapıştır de :KK16: böyle ekleyebilirsin resim.

İlk denediğim CC krem bu ve vazgeçemeyeceğim galiba. Denemeyen varsa hiç korkmadan alabilir. Çok doğal görüntüsü var her şeyden önemlisi. Ben kapatma özelliğini de yeterli buldum . Bir de harika kokusu var ki çoğu fondöten yada kremde rastlayamazsınız.
farmasi cc krem mi bu acaba?

true-match-concealer-2-vanilla.jpg

loreal true match kapatıcı.
kullanan tavsiye eden var mıdır?göz altlarıma ve yüzümde sivilcelerden kalma birkaç kahverengi lekeye kullanmak istiyorum.

Mascara bu topik için seni tebrik ediyorum baştan başladım sonuna kadar okudum.. :) Loreal in kapatıcısı dört dörtlük bir ürün değil ama memnun değilim de diyemem.. Göz çevresinde kullandım ve memnun kaldım..

Mascara bu topik için seni tebrik ediyorum baştan başladım sonuna kadar okudum.. :) Loreal in kapatıcısı dört dörtlük bir ürün değil ama göz çevresinde kullandım ve memnun kaldım..

Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.. Arkadaşlar önümüzdeki 2 hafta düğüne gideceğim.. Ben her zaman bir ton makyaj yapıp düğünlere katılıyorum ama daha düğünün yarısı olmadan bir bakıyorum yüzümdeki makyajın yarısı yok olmuş sanki hiç makyaj yapmamışım gibi.. Yanımdakilere bakıyorum terlemelerine rağmen makyajları aynen duruyor porselen gibi.. Ben göz alıcı bir düğün makyajı yapmak istiyorum kuaförlere yaptırmıyorum çünkü palyaçoya çeviriyorlar.. Bunun için hangi malzemeleri kullanmalıyım kalıcı ve göz alıcı bir makyaj için lütfen birkaç ürürn adı yazar mısınız ? Bu arada ben Max Factor Lasting performans fondoten, Catherine Arley Pudra, Flor Mar far, Flor mar kalem, Max factor rimel kullanıyorum ve gündelik hayat için uygun olsa da düğün için maalesef kalıcı değiller..

Mascara bu topik için seni tebrik ediyorum baştan başladım sonuna kadar okudum.. :KK66: Loreal in kapatıcısı dört dörtlük bir ürün değil ama göz çevresinde kullandım ve memnun kaldım..
Çok teşekkür ediyorum :) kapatıcıyı deneyeceğim mutlaka
Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.. Arkadaşlar önümüzdeki 2 hafta düğüne gideceğim.. Ben her zaman bir ton makyaj yapıp düğünlere katılıyorum ama daha düğünün yarısı olmadan bir bakıyorum yüzümdeki makyajın yarısı yok olmuş sanki hiç makyaj yapmamışım gibi.. Yanımdakilere bakıyorum terlemelerine rağmen makyajları aynen duruyor porselen gibi.. Ben göz alıcı bir düğün makyajı yapmak istiyorum kuaförlere yaptırmıyorum çünkü palyaçoya çeviriyorlar.. Bunun için hangi malzemeleri kullanmalıyım kalıcı ve göz alıcı bir makyaj için lütfen birkaç ürürn adı yazar mısınız ? Bu arada ben Max Factor Lasting performans fondoten, Catherine Arley Pudra, Flor Mar far, Flor mar kalem, Max factor rimel kullanıyorum ve gündelik hayat için uygun olsa da düğün için maalesef kalıcı değiller..

canım o yanındakilerin makyajlarını kendilerinin yaptıklarına emin misin. Eğer kuaför yapıyorsa profesyonel ürünlerle yapıyordur porselen makyajı. Çünkü o dediğin gibi bir makyajı evde yapması gerçekten zor . özelliklede maddi açıdan baya külfetli.

Birkaç soru sorayım sana cilt makyajına başlamadan önce baz kullanıyor musun? Baz kalıcılık açısından önemlidir. Max factor fondoteni bende kullanıyorum düğün için uygun ama dediğim gibi porselen gibi bir cilt istiyorsan mac kryolan gibi ürünlere yönelmelisin. Farda flormar pek başarılı değil açıkcası çok çabuk siliniyorr tahmin edebiliyorum.
mac-fix.jpg

ayrıca mac in bu tarz bir makyaj sabitleyicisi var. Makyajın bittikten sonra yüzüne sıkıyorsun bozulmadan duruyor. Gelin makyajlarında falan sık kullanılır.
bence bu tarz ürünleri falan alıp uğraşacağına git kuaföre güzelce anlat istediklerini. hangi renk far ruj allık kullanılmasını istediğini anlat. hem sen hemde kuaför dikkatli olursa hiçte palyaço gibi olmazsın.

mascara cım ilk sayfadan beri okuyorum :KK25: bütün makyaj malzemelerimi attım hepsinin zamanı dolmuştu artık:KK70:
dün watsons dan alış veriş yaptım. makyajla hiç alakam yoktur bu arada:KK22: önerilerinize sonuna kadar açığım:KK19:
maybelline-color-sensational-ruj-630-velvet-beige.jpg
maybelline color sensationel 630 ruj aldım 620 sini denedim tam dydağımın rengindeydi almadım. bunuda zaten biraz sürüp yayıyorum:KK69:iyimi yaptım kötümü hiç bir fikrim yok:KK59:fiyatı 24,99
upload_2014-8-17_9-50-59.jpeg
bunuda 16,90 a aldım.

upload_2014-8-17_9-52-0.jpeg
bu da 15,25 miş. ömrümde eye liner kullanmadım.denedim sürmeyi ilk denemeye göre pekde berbat sayılmazdı yani:KK71:şimdi fonföten ve pudraya ihtiyacım var ama ben ne alıcam bilmiyorum:mad:

mascara cım ilk sayfadan beri okuyorum :KK25: bütün makyaj malzemelerimi attım hepsinin zamanı dolmuştu artık:KK70:
dün watsons dan alış veriş yaptım. makyajla hiç alakam yoktur bu arada:KK22: önerilerinize sonuna kadar açığım:KK19:
maybelline-color-sensational-ruj-630-velvet-beige.jpg
maybelline color sensationel 630 ruj aldım 620 sini denedim tam dydağımın rengindeydi almadım. bunuda zaten biraz sürüp yayıyorum:KK69:iyimi yaptım kötümü hiç bir fikrim yok:KK59:fiyatı 24,99
Eki Görüntüle 1219740 bunuda 16,90 a aldım.

Eki Görüntüle 1219741 bu da 15,25 miş. ömrümde eye liner kullanmadım.denedim sürmeyi ilk denemeye göre pekde berbat sayılmazdı yani:KK71:şimdi fonföten ve pudraya ihtiyacım var ama ben ne alıcam bilmiyorum:mad:
güzel ürünler almışssın canım :) özellkle ruj ve rimel iyi bir tercih eyeliner hakkında bir fikrim yok.
fondoten ve pudrada cildin yaglı mı değil mi kapatıcılık senin için önemli mi bunlar hakkında bilgi verirsen yardımcı olabilirim belki.

güzel ürünler almışssın canım :) özellkle ruj ve rimel iyi bir tercih eyeliner hakkında bir fikrim yok.
fondoten ve pudrada cildin yaglı mı değil mi kapatıcılık senin için önemli mi bunlar hakkında bilgi verirsen yardımcı olabilirim belki.
hımmm. cildime önceden yağlı diyordum ancak bazen pul pul dökülüyo. eczaneye gittim rossensenin temizleme köpüğü ve kuru ciltler için olan nemlendiricisini verdi. çok kurumuş dedi.o zamandan beri bi problem yaşamadım. dönem dönem sivilcelerim artar. önceden yves rocher ın fondötenini kullanıyordum. yüzümün nefes aldığını hissediyordum hatta bide üstüne pudra kullanıyordum. güzelde kapatıyordu. bazı fondötenleri kullandığımda yüzümdeki gözeneklerin hepsinin kapandığını hissediyorum öyle olunca alnım ve dudaklarımın üst kısmı aşırı terleme yapıyo. yüzüm nefes alsın istiyorum.artık fazla makyaj yapmadığım için çok para bayılmak istemiyorum açıkcası.sizin günlük kullandığınız ürünleri ben biyere giderken kullanıyorum :oops: aslında tester boyunda ürünler bana yeter:KK22: okadar küçük ürün yapan var mı bilmiyorum:KK64:
ay çok uzattım kusura bakma. bu arada watsonsda hafta sonu indirimi varmış haberiniz olsuuunnn:KK31:

hımmm. cildime önceden yağlı diyordum ancak bazen pul pul dökülüyo. eczaneye gittim rossensenin temizleme köpüğü ve kuru ciltler için olan nemlendiricisini verdi. çok kurumuş dedi.o zamandan beri bi problem yaşamadım. dönem dönem sivilcelerim artar. önceden yves rocher ın fondötenini kullanıyordum. yüzümün nefes aldığını hissediyordum hatta bide üstüne pudra kullanıyordum. güzelde kapatıyordu. bazı fondötenleri kullandığımda yüzümdeki gözeneklerin hepsinin kapandığını hissediyorum öyle olunca alnım ve dudaklarımın üst kısmı aşırı terleme yapıyo. yüzüm nefes alsın istiyorum.artık fazla makyaj yapmadığım için çok para bayılmak istemiyorum açıkcası.sizin günlük kullandığınız ürünleri ben biyere giderken kullanıyorum :oops: aslında tester boyunda ürünler bana yeter:KK22: okadar küçük ürün yapan var mı bilmiyorum:KK64:
ay çok uzattım kusura bakma. bu arada watsonsda hafta sonu indirimi varmış haberiniz olsuuunnn:KK31:
maybelline affintone fondoten sana uygun olabilir. kapatıcılığı falan güzel.
fiyatıda uçuk değil. onun dışında pastelin bir fondoteni var silky dream diye. onada bakabilirsin

fondöten önerisi bekliyorum.özellikle yazın da kullanılabilecek yüzde terleme oluyor maalesef biraz dayanıklı bir ürün var mı?

X