Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

E

elif_a_k_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elif_a_k_
arkadaşlar hani bazı parfümler vardır ya o gün onu sıktığınızda kokuyu her alan ismini sorar...o parfümleriniz hangileri ? yerimseniben

mesela benimki escada magnetism,lacoste touch of pink ...bu kokuları sıktığımda sorarlar genelde..escada şekerli lacoste ise pudramsı fresh bi koku..ama escada'yı çok soran oluyor yerimseniben a.s

• Konu Sahibi elif_a_k_
benim de en çok oriflame giordani white ve DKNY be delicious...bizim müdürü çatlatmanın en basit yolu. muhahahahaha!!! tabi ona meslek sırrı diorum söylemiorum...

• Konu Sahibi elif_a_k_
212 sexy 'yi de çok soran oluyor a.s

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi elif_a_k_
Ysl Cinema
Christan Dior Miss Chery
Chanel Chance

• Konu Sahibi elif_a_k_
gıorgıo beverly hill ' G ' EDP çok dadlu bi kokusu var herkes soruyodua.s
bi de avonun soft musk herkes benden sora almaya başlamıştısırnaşık şey

• Konu Sahibi elif_a_k_
Bende Avon'un Treselle parfümünü sıkmıştım bir keresinde okulda ve nerdeyse bütün arkadaşlarım sormuştu :)

• Konu Sahibi elif_a_k_
burberys weekend,treselle bu ikisini çok kullanıyorum benim sayemdede bir çok kişi kullanmaya başladı.

• Konu Sahibi elif_a_k_
kenzo l'eau par...yaklasik 11 senedir ayni parfumu kullaniyorum..bir de victoria's secret'in kreminin kokusu..su ana kadar sormayan erkek ve kadin kalmadi diyebilirim...

• Konu Sahibi elif_a_k_
avonda

wish of love ve far away paradise kullandıgım sorar

• Konu Sahibi elif_a_k_
parfüm değilde herkes 'adidas deodorant'ıma hasta bu ara..o kdr soft ki..!:teytey:

• Konu Sahibi elif_a_k_
Avon RARE GOLD bana göre süper bi parfüm çok arkadaşım benden sonra kullanmaya başladı

• Konu Sahibi elif_a_k_
ben g.armani sense kullanıyorum body lotıon u ile birlkte kalıcılığı iki katına çıkıyor beyaz tenlilere kesinlikle tavsiye ederim eşim bu kokuya hasta özellikle geceleri:asigim::asigim:Şeniz

• Konu Sahibi elif_a_k_
lancome miracle...erkekler soruyo özellikle

• Konu Sahibi elif_a_k_
bugün chanel chance ı denedim başımı ağrıttı ya nedense...ilk sıktığımdaki keskin koku sonradan yerini tatlı bi kokuya bırakıyor...ama başım ağrıyoorr...

• Konu Sahibi elif_a_k_
orjinalini mi denedın cnm ben onun d&p lerıne bakıcam bakalım eger hosuma gıderse dusnuyorum almayı ıyı guvenılır d&p olması onemlı tabı:1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…