Kullandığımız parfümlerin üzerimizde bıraktığı hisler :)

Miskamber

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
5.434
24.379
Böyle bir başlık açmayı istedim hanımlar bu başlık altında şimdiye kadar kullandığımız parfümler bize neler hissettiriyor paylaşalım istedim. :)

Şuana kadar kullandığım parfümler;

Tommy hilfiger Tommy girl: çiçek kokusudur ve bu parfüm bana kendimi çiçek bahçesindeymişim gibi böyle çok özel hissettirir yeri bende çok farklıdır çok özeldir en sevdiğim parfümümdür..

Givenchy very irresistible: bu parfümde böyle pudramsı kokuyor sanki böyle krem sürmüşüm hissi uyandırıyor banyodan çıkmışım da krem sürmüşüm.. böyle kendimi temiz bakımlı hissettiriyor..

Lacoste pour femme: Buda kremsi pudramsı kokuyor aynı şekilde bu parfümde bana kendimi temiz bakımlı hissettiriyor..

Chopard Wish: bu parfüm vanilyalı pudralı bana hafiften jonhnsons bebek pudrasını anımsatıyor çok severim bebeksi hissettiriyor kendimi.. eşimin de çok sevdiği bir parfümdür :)

Carolina Herrera 212 sexy: bu parfüm vanilyalı kremsi pudramsı çok hoşuma gidiyo eşim beğenseydi çook uzun süre daha kullanırdım ama ne yazıkki eşim beğenmedi.. Buda kendimi çok şık hissetirirdi bana öyle makyajımı yapmışım süslenmiş püslenmişde dışarı gezmeye çıkmışım gibi makyaj malzemesi kokusudur benim için 212 sexy..

Paco Rabbane olympea: bu parfüm çok değişik bi koku yani çok beğeniyorum çok hoş bi kokusu var durdukça pudramsı kokuya dönüşüyor bende öyle farklı bi his uyandırmadı aslında kokladığımda çok hoş bi parfüm diyorum pudramsı olmasından dolayı belkide kendimi temiz bakımlı hissetmiş olabilirim :)

Chanel chance: ben bu parfümü bi dönem çok kullandım çok severek hemde.. kokladıkça beni derinden sarsıyordu.. böyle garip bi mutluluk cıvıl cıvıl enerjik hissettiriyodu kendimi neden bilmiyorum sanki böyle kırlarda bayırlarda özgürce koşuyormuşum gibi hissederdim öyle bişey bu parfüm benim için..

Yves saint laurent black opium: bu parfümde böyle kokladıkça koklayasım geliyo her kokladığımda beni mutlu ediyor.. gerçekten mutluluk veren bi yanı var çekici gizemli bi koku..

Benim kullandığım aklıma gelenlerler bunlar.. Sizin kendinizi farklı hissettiğiniz kokularınız neler :)

Son düzenleme:
-Avon Wish of Love:
Çoook severdim bunu orta son,lisedeyken filan. O kadar güzel kokardı ki tatlı tatlı tam genç kız kokusu.
-Avon Perceive:
Buna da bayılıyorum,çok sıcak kendini fark ettiren kalıcı bir koku, hatta vücut spreyi bile çok kalıcıydı.
-Avon Pur Blanca:
Kendimi böyle sanki çiçeklerin arasında hissettiren bir şey,çok masum çok temiz.
-Cacharel Noa
Buna ne desem bilmiyorum,aşığım bu kokuya. Odam dolabım çantam her yer bu kokuyor ve çok seviyorum çok ❤️❤️❤️
-Chloe Love
Bu bana çok bayık geliyor,burnumu yakan bi acılık var sanki, bi notası var acı gelen ama onu çözemedim, pek sevmiyorum.
-Dior Jadore
Tam bir çiçek bahçesi,tammm. Buram buram çiçek,çok güzel çok hoş.
-Farmasi Bianca
Calvin Klein Beauty muadili olduğu deniyor,hiç koklamadım bilmiyorum Beauty'yi ama bu Bianca çok soft,çok zarif,çok naif bi koku,kendimi çok zarif hissettiriyor.
🌸🌸🌸🌸🌸

Givenchy very irresistible yi öyle anlatmışsın ki çok merak ettim. Yıllar önce denemiştim ama çok bir şey hatırlayamıyorum

Givenchy very irresistible yi öyle anlatmışsın ki çok merak ettim. Yıllar önce denemiştim ama çok bir şey hatırlayamıyorum
Orjinal kullandım bunu açık parfümü aşırı şekilde acımsı ve baş ağrısı yaptı bende DP den denemiştim orjinali çok soft kremsi pudramsı çok naif bi koku çok severim very irresistible’ı ben 🥰

X