Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

• Konu Sahibi elif_a_k_
Calvin Clein One................

• Konu Sahibi elif_a_k_
önünden geçerken bi bijuteriden ufak şişelerde varya ondan almıştım chance'ı ben sewemedim ama sewgilim beğendi

• Konu Sahibi elif_a_k_
marquise st.dupont nasıl bi parfüm yani şekerlimi çiçeksimi nasıl bişey

• Konu Sahibi elif_a_k_
St.Dupont Blanc Femme mi yoksa ,St.Dupont ESSENCE mi yoksa signature mı ? :)

• Konu Sahibi elif_a_k_
boss,celine dion,vanderbilt,dolcevita ve jadore bunlari kullaninca arkadaslarim isimlerini hep sorar

• Konu Sahibi elif_a_k_
lisedeyken dione adında bir parfüm kullanmıştım yeşildi rengi...hatta ben parfümünü bile değil deodorantını kullanırdım buna rağmen herkes sorardı..hala o parfüm piyasadamı bilmiyorum hiç göremedim

• Konu Sahibi elif_a_k_
bırakın bu pahalı parfüm merakını 32 yaşındayım 16 yaşından beri aynı kokyu kullanırım hem sexi hem masum şiddetle tavsiye ederim DOLCE

• Konu Sahibi elif_a_k_
naomi campell naomagic

ve

joop All about eve

herkes sorardı kullandığımda

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi elif_a_k_
kesinlikle emporıo armani.Kullandığım parfümlerin en etkileyicisi bence herkez soruyor çünküa.s

• Konu Sahibi elif_a_k_
kesinlikle avon rare gold miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisler gibi

• Konu Sahibi elif_a_k_
givenchy'nin hot couture adlı parfümü bütün öğrencilerim sorardı yanlız esmer tenlilere gidecek bir koku vanilyalı
yerimseniben

• Konu Sahibi elif_a_k_
kesinlikle chanel coco mademoiselle herkes soruyor!!!

• Konu Sahibi elif_a_k_
Gucci Rush

bu parfümden şaşmam ben...herkes de sorar sıktığımda... hatta bi kere marketten alışveriş yapıp cıktığımda bir bayan gorevli koşup bana yetişip "afedersiniz parfümünüzün adı nedir" diye sormuştu :)

• Konu Sahibi elif_a_k_
Avon shine....avon women of earth...escada ısland kiss... bu 3'ünü sormayan yokk!!!!

ha bide treselle morr bideeeeeeeee hot couture

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…