Kullanıcı isimlerimiz ve anlamları

Night Club işte, gece kulübü yani, Türkçe yazmadım "Kadınlar Kulübü" içindeki "Gece Kulübü" olmasın, İngiliççeli olsun dedim.

Okan Bayulgen'in Uykusuzlar Kulübü'ne bir gönderme gibi, geceleri pek uyuyamam ondan, "Gece Kulübü" seçtim, biraz da aceleci ve denk gele oldu, nitekim önceki nickimi değiştiriyordum.

Elbette uykusuzluğumun bir çağrışımı olduğu gibi, disko disko takılırdık eskiden, ona da bir selam olsun, içimdeki genç kalan taraftan parça taşısın dedim; aynı zamanda bu nicki seçerken Night Club adlı elektronik müzik grubunun bir parçasını dinlemekteydim.

Vay be, kısacık dilimde bu kadar düşündüğümü zannetmiyordum ama bu nick bilinçaltımda hazırmış zati. : p

Adım hanım değil sitenin en yaşlı üyelerinden olunca hanım abla diyorlar.Nette görmüştüm bunu çok beğenip benim olmalı demiştim.Asker ailesiyiz bide keleşte bir silah türüdür.

2011 konusu hortlamış:) bende el atayım. Reklamlarda duymuştum müziğini reklam içeriğini hatirlamiyorum. mamamia değilde mamamio dedikleri için dikkatimi cekmisti :) lise yıllarımdan beri kullanıyorum nick olarak 2012 de mezun olduğuma göre bayagidir kullanıyorum

Bir çiçek türü plumeria.. Çok sıkılgan olduğum için bilmem kaçıncı nick degistirisim

Nisan oğlumun doğduğu ay
Yaşadıklarımızdan, kaybedişimizden dolayı da rüzgar.. Keşke esip geçseydi ama olmadı etkisi bir ömür geçmeyecek.
Nisan rüzgarım o benim.. 🕊

Türk Dil Kurumu Güncel Türkçe Sözlüğüne göre ;

A y s a r

1. sıfat Ayın etkisiyle huyunun değiştiği sanılan ( kimse ) .

2. sıfat
Değişken huylu, kararsız ( kimse ) .

Son düzenleme:
Arapçada entelektüel, aydın insan anlamına gelen ismime yakın manada olan minerva yı aldım. Minerva antik Roma’da bilgelik ve akıl tanrıçasıdır.

Bnm ki
Eşimle tanisip nisanlandikdan sonra rehberimde supriz yumurtam die kayidetmistik cunku esim imkansiz bi zamanda cika geldi ustelik dayimin apartmaninda yillardir oturmssina ragmen hic gormemistik birbirimizi ve bende suprizim die dusundum yumurtasinida gicikligina koydum ole askim cnm die yazmaya utaniodum
Cok uzun oldu k.bkma

Son düzenleyen: Moderatör:
Adım sevgi. Herhangi bir sevgi anlaminda, birsevgi.
Milyarlarin içinde bir zerrecik:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…