Kullanmadığım orjinal parfümlerim ve daha fazlası..(kozmetik,kıyafet)

- Janna -

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Ekim 2011
13.901
10.706
29
$IMG_9048.png $IMG_9052.png $IMG_9053.png
$IMG_9056.png $IMG_9060.png $IMG_9059.png
$IMG_9061.png $IMG_9062.png $IMG_9063.png
$IMG_9074.jpg $IMG_9075.jpg $IMG_9078.jpg
$markspencer.jpg $doa.png $avonargan.jpg
$IMG_9007.png $Baþlýksýz-1.png $IMG_9077.jpg
$IMG_9051.jpg $wjkOG9.png $IMG_9046.jpg

Son düzenleme:
Victoria's Secret Sensual Blush 250 ml Body mist: 30 TL
Pure Beauty BB krem: 5 TL
Loreal True Match Mineral Toz Pudra: 15 TL
Loreal Volume Million Lashes Rimel: 10 TL
The Balm dudak rengi dolgunlaştırıcı ruj : 10 TL
Deborah turuncu ruj: 10 TL
Lancome mini kırmızı ruj: 15 TL
The Balm Sexy Mama pudra: 15 TL
The Body Shop bronz tonlarda(turuncu-kahve) allık: 15 TL
Relax Mode fantezi pijama (S beden): 20 TL
Örgülü hafif parlak panço tarzı: 5 TL
Siyah uzun kumaş ceket: 10 TL
Marks&Spencer Hindistancevizli Vücut Losyonu: 5 TL
Doa Melisa kremi : 5 TL
Avon çatlak giderici argan yaglı losyon+ krem : 10 TL
Calvin Klein Euphoria 100 ml şişe ama içinde 50 ml ürün kaldı: 40 TL
Dior 5li far paleti: 20 TL
Krem uzun kumaş ceket: 10 TL
Toz pembe boğazlı kazak: 10 TL
Ön tarafı deri arkası kumaş tayt (S beden): 15 TL
Kırmızı rugan cüzdan: 10 TL

Son düzenleme:
the blm pudra ve bb kremin renk tonları nedir acaba

The balm Pudra transparan canım makyaj sabitlemek için yani bb kremlerin üzerine falan uyguladığında güzel oluyor : )
BB kremin rengi açık beyaz-buğday tenlilere uygun. Bir zaman sonra teninin rengiyle bütünleşiyor zaten.

Son düzenleme:
The balm Pudra transparan canım makyaj sabitlemek için yani bb kremlerin üzerine falan uyguladığında güzel oluyor : )
BB kremin rengi açık beyaz-buğday tenlilere uygun. Bir zaman sonra teninin rengiyle bütünleşiyor zaten.

bb krem ne kadar kaldı canım yani ne kadar kullanıldı.Bide ödeme nasıl oluyor?

bb krem ne kadar kaldı canım yani ne kadar kullanıldı.Bide ödeme nasıl oluyor?

Pudrayıda bb kremide çok az kullandım. Pudra dopdolu zaten..
Bb kremde 30 mllik ürün tahminen bi 7 ml'i kullanmışımdır. Ayrıca 42spf güneş korumasıda var : )
Ödemeyi isteğe bağlı olarak banka hesabıma atm 'den yatırabilirsiniz veya havale veya eft canım.

Pudrayıda bb kremide çok az kullandım. Pudra dopdolu zaten..
Bb kremde 30 mllik ürün tahminen bi 7 ml'i kullanmışımdır. Ayrıca 42spf güneş korumasıda var : )
Ödemeyi isteğe bağlı olarak banka hesabıma atm 'den yatırabilirsiniz veya havale veya eft canım.

Özelden yazıyorum canım.

Kazak M bedene uyumludur canım bana büyük geliyor o yüzden satıyorum : )
Cekette S beden :KK31:
takası sadece parfüm vs parfüm olarak düşünüyorum tatlım

hmm muhtemelen bana da büyük olur öyleyse hırkanın tam rengi nedir başka foto var mı acaba bir de dolum parfm var burberry weekend,
birkaç kozmetik ürünüm var makyaj bandı,yüz kremi ayak kremi ruj onlara bir bakın istersenz

Son düzenleme:
hmm muhtemelen bana da büyük olur öyleyse hırkanın tam rengi nedir başka foto var mı acaba bir de dolum parfm var burberry weekend,
birkaç kozmetik ürünüm var makyaj bandı,yüz kremi ayak kremi ruj onlara bir bakın istersenz

Aman bana krem ruj deme canım bir dolap dolusu var bende ondan satıyorum bunları :KK9::KK9::KK9:
parfüm olarakta dolum değilde salı gecesi yeni parfümler ekleyeceğim onlar için takas YSL Babydoll varsa onunla yapıcam canım :KK16:
Ceketin tam rengini nasıl anlatsam sana hani nude ojeler var ya capuccino rengi gibi.. onlara benziyor canım

Aman bana krem ruj deme canım bir dolap dolusu var bende ondan satıyorum bunları :KK9::KK9::KK9:
parfüm olarakta dolum değilde salı gecesi yeni parfümler ekleyeceğim onlar için takas YSL Babydoll varsa onunla yapıcam canım :KK16:
Ceketin tam rengini nasıl anlatsam sana hani nude ojeler var ya capuccino rengi gibi.. onlara benziyor canım

hmm güzel renk aslında renkli giyinme kararı aldm ama begenıyrm bu tonları babydoll tarzında bişeyler gonderdm özelden canım bı bak uygun olursa takaslarz:21:

hmm güzel renk aslında renkli giyinme kararı aldm ama begenıyrm bu tonları babydoll tarzında bişeyler gonderdm özelden canım bı bak uygun olursa takaslarz:21:

Ay yok kız babydoll derken Yves Saint Laurent'in Babydol parfümünü diyordum :KK9::KK9::KK9:

X