Saç Rengi ve Saç Boyama küllü kumral için yardım kızlar!!

çok teşekkür ederim canım , sende dene bakalım , süper durucağına eminim..
Yarın gitmeyi düşünüyorum eminönüne haftasonuna da boyarım heralde Tabi üstünden bir kere daha geçmek gerek tam rengin belli olması için
çok sveinirim tatlım foto eklersen:) bide son halinin gün ışıgında dışarda çekilmiş hali varmı:) ne çok sey sordum istedim biliyorum:26:

Canım ben özelden baya bir soru sordum sağolsun çok iyi birisi bütün sorularımı ilgiyle cevapladı

ay nolcakkk cnmmm forumdaki amaç zaten dertleşmek fikir alışverişi yapmak zevkle valla sohbet eidyorum:) bende boyayınca resim ekleirm inş sneinki giib olur:)

ayy inanırmısın bakırlık bile güzel duruyor saçlarında sanırım senin saçlar saglıklı ondan rrenklerin hepsi güzle duruyor:) ay hepsinide begendim:)) tabi majinal boya olanı çok dogal duruyor:)

kesinlikle daha doğal tam istediğim gibi dumanlı duruyor

Canım boya aktıktan sonra 3 ,4 hafta içinde bidaha aynı tona boyayın , sonra gene aksın gene boyayın , küllü renkleri saçta sabitlemek için 3, 4 kez boyamak gerekiyor

ay nolcakkk cnmmm forumdaki amaç zaten dertleşmek fikir alışverişi yapmak zevkle valla sohbet eidyorum:) bende boyayınca resim ekleirm inş sneinki giib olur:)

Kızlaaaar süpersiniz boyayın tabii :81: elimden geldiğince yardımcı olurum amaç bu zaten evet İnşallah memnun kalırsınız kızlar..

Son düzenleme:

Selam tatlım,

Majirel'in methini çok duydum ancak oksidan kremini ayrı oranlamak beni ürkütüyor açıkçası, % kaçlık ne kadar oksidan koymalıyım diye düşünürken ters birşey yapmaktan korktum hep. Senin bilgin var mı?

Korkma canım ayarlarsın , bi ölçek lazım o kadar. Mesela , kumral tonları için %6lık(20volum) oksidan kullanıyorum , sarı boyalar için %9luk(30) kullanmalısın. ne kadar katacağında kullanma kılavuzunda yazar. Majirel için konuşuyorum , kumral için 1 tüp boya 50ml, tek kullanım için 50 ml uzun saça yetiyor, %6lık oksidandan 75 ml eklemen lazım. Gerisi bildiğin gibi , krem kıvamına gelene kadar karıştır. Oksidanlarda satılıyor ayrı ayrı %6 lık , %9luk diye.

çok teşekkür ederim, bir dahaki boyamamda mutlaka deneyeceğim...

kızlar koyu kumral saçın üzerine tutarmı acaba bu küllü kumral alttada sarı vardııı

Bunlarda majirel 6.0 ve 7.11 in karışımlarıyla boyadığım küllü kumral saçlarım

HTML:

canım senin dediğin tonlara katalogdan baktım çok daha koyu duruyor.senin rengin 9.11 gibi kataloga göre.boyayınca daha mı açık oluyor katalogdan?ona göre alayım.tam senin tonda istiyorum çok beğendim.boyamadan önceki ton nasıldı?

Katalogda çok koyu görünüyorlar fakat açık renkler canım. 7 numara kumral bi renk boya aktıkça da sarıya çalar gibi oluyor açık kumral yanii boyamadan önceki saç rengimde var 2. sayfada canım.. yine kumraldı fakat turuncuları olan bi renkti. doreli..

kızlar koyu kumral saçın üzerine tutarmı acaba bu küllü kumral alttada sarı vardııı

Canım , koyu kumral saçı küllü kumral yapabilirsin , saç boyası ile kullandığımız 20 volumluk oksidan saçı 1, 2 tona kadar açabiliyor. İlk boyamada istediğin sonucu alamasan bile 1 ay sonra tekrardan aynı tona boyarsın 2.sinde oturur renk

irmaky saol canımm şimdii hangi boyalardan ne almam lazım zahmet olmazsaa yazabilirmisin..almaya çıkıcamda biraz sonraa..bide saçım yıpranmaz dimi

irmaky saol canımm şimdii hangi boyalardan ne almam lazım zahmet olmazsaa yazabilirmisin..almaya çıkıcamda biraz sonraa..bide saçım yıpranmaz dimi

valla canım küllü kumral için 7.1 tonunu kullanman lazım. benim tercih ettiğim boya majirel profesyonel saç boyası , dilersen ondan kullan 7.11 tonu yoğun küllü kumral , yanında birde 20 volumluk oksidan alman lazım. İstanbuldaysan eminönünde var bu boya. marketlerde bulamazsın. eğer onu alamam gidemem dersen lorealin 7.1 ini kullan canım. kolestonda olabilir. sen bilirsin.

canım şimdi geldim ewe majirel serisi yok dier serilerden var bende çekindim almadım.. ben eskişehirdeyim 20 volümlük oksidasyonu kuaför malzeme satışı yapan yerlerden bulabilirm sanırım..Küllü kumralı yoğun koyu kumralla karıştırıcaz dimi ilk sayfalarda öyle bişiler okumuştumda bende cok oldum soru yağmuru yaptım

Kızlar loreal majirel 6.0(yoğun koyu kumral) ile 7.11(yoğun küllü kumral) 'i karıştırdım ve boyadım saçlarımı.Şuan beklemedeyim.Süre dolsun saçlarımı yıkadıktan sonra bakıcam bakalım istediğim gibi bir renk elde edebilmişmiyim.

Son düzenleme:
Saçımn son hali.
Niyeyse üstler daha açık oldu.
Esasında üstlere daha fazla boya sürüp daha fazla bekletmiştim ama.
1 ay sonra iki kutu yoğun küllü kumrala boyıycam sadece.
Nasıl olmuş kızlar ??
Flaşlı:
Flaşsız:
Boyadan önceki hali de aşağıda:

Eklentiler

• $ff5555.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 1.824
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…