Saç Rengi ve Saç Boyama Küllü renk nasıl bir renk?

kızlar ben de 4-5 gün önce koyu kestanenin akmışı olan saçlarımı açtırıp kumrala boyattım.ama sanırım istediğim rengi tarif edemedim.meğer ben küllü açık kumral istiyomuşum.saçım şimdi 7.0 kumral.ama alttaki açıcının yansımaları war böle dore dore.ben tam küllü istiyorum.ne yapsam.kolestonun açık küllü kumralını bide açık küllü sarısını aldım.bekliom öle.kararsızım.ne dersiniz belkiim mi biraz daha?:uhm::sm_confused:

Canım selam...ben dün kuaföra gittim ve küllü kumral boyamak istedim(saçim siyahtı)ve açttılar sacimı ve sacma sapan kiremit gibi bi reng oldu içinde baia kırmızılar var-hele güneşte daha fazla.ben şimdi ne yapayim bilemiyorum...cok küllü kural istiyorum lütfen yardım...

küllü sarıya boyadgm zamn sacım brz acıldı ama tam renk vermedı

KÜLLÜMANGOOOO valla dertlerin anası oldun be güzelim bana da bi çare..:) saçım şuan küllü kumral ama bronz kahve tonlarını istiyorum ama böle açık olanından koyu tonları değil.. hem tenimlede hoş durur açık bugdayım.. direk bronz kahve alıp boyasam tutarmı palettenin var cok hoş bi renk mesela .. sen bu işe ne diyosun??

saçını ıstedıgınden bır ton açık renge boya. açık olursa duzeltirsin ama boyle koyu renklerde genelde ıstenilenden dahada koyu çıkıyor. koyuyu açmak zor. küllü kumralın ustune kolaylıkla tutar.

sagol canmhihoyyyt

küllü mango benim saçım suan loreal akajukahve altında dorebakır wardı ama ben küllü kumral açık kumral gıbı bı renk istiyorum ne yapmam gerekıo yardımcı olursan çook sewınırım...

ya bende saçımı küllü renkte yapmak istiyorum 6 7aydır kahve köpüğüne boyuyorum saçlarımı ama şuan güneşte turunculuklar oluştu aralarda bariz görünüyor turunculuktan kurtulmak istyrm bide küllü rengi çok beğeniyorum ama yeşilimsi olmaması için napmalıyım onu bilmiyorum

Kullumango selam canım.. saçlarımı küllü kumrala boyatmak için kuaföre gittim , kuafor saçımdaki turunculukların kapanması için orialle açtı , çok çirkin bi sarı oldu, tamamen açılmadı üstüne küllü açık kumral 7.1 i sürdü .. ilk 1 hafta istediğim renk olarak mutlu keyifli gezdim. asıl amacım , kullü kumrala boyatıp geçek saç tonuma dönmek ve saç uçlarımıda uçuk sarı , platin sarısına boyatmak yada röfle attımaktı.. ama 1 hafta sonra saçımdaki küllülük gitti boya aktı ve saçım öncekinden de kötü bi renk aldı , turuncu olmaya başladı.. bende kendi başıma eminönündeki kuför malzemesi satan dükkanlardan profesyonel boya alıp boyadım 6.1 e.. oda aktı ve saçlarım altın sarısı tarzı yeşilimsi iğrenç bi sarı oldu , orialle açılan saçımı kapatamıyorum.. koyu renklere de boyadım yine kötü bi sarı.. bal köpüğü gibi bi renk oldu. saç diplerimde küllü tonlarında kumral olsun ki gerçek saç rengim gibi dursun istiyorum. kuaföre gitmicem. kendim yapıcam. bana renk önerebilir misin :) şu sarıdan nasıl kurtulabilirim istediğim küllü doğal kumralı nasıl elde edebilirim. soğuk renkleri seviyorum küllü renkleri , gri. ama saçım küllü olmuyo yine turuncu kırmızımsı oluyo..
Yardımcı olursan çok sevinirim canım selamlar

Bu fotolar şaçımın şimdiki rengi , gün ışıgında ve ev ortamındaki fotoları..

Evde saç rengim tuhaf duruyor yeşilimsi bakırımsı sarı gibi iğrenç , dışarda daha farklı , son 3 resim gün ışıgında dışarıda , fakat sorun şu ki evde saçlarım yeşilimsi tuhaf kahveli birşeyler... fotolarda da görüldüğü gibi.. mesela şuan saçlarıma bakıyorum ikinci fotodaki gibi sarımsı yeşilimsi açık kahvemsi gibi duruyo , hiçbir zaman son 3 fotodaki gibi durmuyor.. Küllü grimsi bi kumral istiyorum.
İlk resimdeki gibi istiyorum uçlara da 2.resimdeki gibi sarılar... Soğuk küllü bi renk olsun.. Saçımdaki yeşillik ve turunculuk gitsin istiyorum ...

Eki Görüntüle 176521
Yardımlarını bekliyorum selamlar

Son düzenleme:
küllümango mesajını aldım canım , sağol .. ben özelden yazamıyorum burdan cevap vereyim dedim.. loreal 7.11 e boyadım 1 ay arayla 2 kere.. sonra yine turuncu olunca 6.1 aldım.. 3 aydır boyamıyorum böyle oldu... çok kötü

7.71 e baktım bugulu kahve olrak geçiyor ama sanki onda da kızıllık var gibi.. Nasıl bir renk canım hiç bilmiyorum ?

Açıkcası istediğim renkler aşağıdaki ilk resimdki gibi soğuk grimsi küllü bir renk..

Eki Görüntüle 176530 Eki Görüntüle 176531

Son düzenleme:
"beklemelisin en az 3 hafta . 3 hafta sonunda bana tekrar saçının gün ışıgında ve ev ortamında flaşşız fotolarını gonderirsen ona göre yardımcı olurum . şuanda ne desem yalan olur. çünkü saçındaki boyanın akması ve tabandaki rengi görmem gerekli" demişsin canım. ben en son 6.1 alıp boyadım bu kpss zamanlarıydı koyu renk oldu saçım baya.. 6.1 koyu geldi.. yaklaşık 4 ay geçti hiç boyamadım saçım aktı her yıkamada açıldı böyle kaldı.. taban rengim artık bu canım.. şimdi küllü kumral için napmam lazım acaba kumral içine gri boya mı alayım ? ne edeyim hiç bilmiyorumki :26:
evde flaşsız ve gün ışığında fotolar.. 4 aydır boya sürmüyorum canım aktı bu renk oldu artık..
Kuafor saçımı açtığında saçlarım çok sarı olmadı 9 gibi .. turuncunun biraz açığı oldu hatta sormuştum neden böyle daha açık olmadı diye , o da beklersek yanar dedi.. fazla açmadı..

Eklentiler

• $050420111024.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 691
Son düzenleme:
Bu rengi nasıl yaptın ya?Ben saçımı açıcıyla açmıştım uçları çok güzel olmuştu aynı barbie bebek saçı gbi:)Ama dipleri turuncu gbi olunca bende tamamını çikolata kahveye boyadım ama şimdi aka aka kızıllıklar çıktı kızılıda hiç sevmem.
Bu renge bayılırım ama nasıl tutturabilirimki?

saç rengimi mi soruyorsun canım ? valla benim saç rengim çok kötü , dışarda iyi duruyor son 2 foto dışarda ama evde ilk 3 fotodaki gibi yeşilimsi iğrenç duruyor. bende onu düzeltmeye çalışıyorum. güzel bi küllü kumralla soğuk grimsi bi renk...

Saçımı orialle açtıktan sonra kuaför 7.1 yaptı.. turuncu olmaya başlayınca ben 2 kere 7.11 aldım loreal majirelle boyadım.. sonra yine aktı bende 6.1 e boyadım.. en son hali bu canım.. aka aka böyle oldu.. 6.1 koyuydu baya..

Son düzenleme:
Bu değişikliği istiyorum ve kararlıyım sonunda istediğim gibi küllü soğuk bi renge dönücem.. sıcak doreli renkleri sevmiyorum , insanın istemediği ot başında bitermiş benimkide aynen öyle oldu
Küllümango canım yardımların için çok sağol , en ince detayına kadar ilgileniyorsun , sana ve bilgilerine güveniyorum.. Boyaları buldum canım.. Bu kolestonun 12.81 i çok silik görünüyor lakmeninki daha net ama renkler aynı dimi?

koleston perfect 12.81 (çok açık mavi gri) aşağıda ;

Lakme collage 12.17 (çok açık mavi gri) aşağıda ;

Koleston perfect 9.8 (açık mavi sarı) aşağıda ;

Birde selectivenin blue sunu alıcam..Onu ne kadar koymam lazım elimin ayarı yoktur :) 1 haftaya kadar saçlarıma bu işlemi yapıp yine fotograflarım.. Saçlarım gene akıpta turuncumsu altın rengi yeşil tarzı bi renk olmaz dimi çok sağol canım selamlar

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 177845
kullumango sacimin rengini ekledim siyahtan buna dondu anca ama istedigim renk acik kullu sari nasil dönebilirim istedigim renge

Son düzenleme:
wella koleston 12.81 i hiçbir yerde bulamadım bende igoranın 12.17 sini kullanıcam mecburen.
mavi olarakta igoranın 0.22sini alıcam .. Küllümango canım ben daha önce saçlarımı boyarken 1lt'lik "Loreal Oksidan Krem 20 Vol. %6 'lık" oksidan almıştım , şişe dolu duruyor onu kullansam olur dimi?

Bu arada sana biocarin ile ilgili sormak istediğim birşey var ,boya silici ardından saçların orialle açtığın zamanki gibi olur dedin ya , diplerim 3, 4 cm falan geldi diplerimide mi açar ? yoksa doğal saç rengime etki etmez mi? açıkçası doğal saçı etkilemesin istiyorum , biocarinde doğal saçı etkilemiyor sanırım ? Birde nasıl bi renk ortaya çıkar acaba turuncumsu sarı mı olur ? orialden farkı nedir ? sen bu konuda deneyimlisin , topiki okudum kendinde çok kullanmışsın. Birde ben bu 12.17 ile 9.8 i karıştırıp boyayınca ortaya nasıl bir renk çıkar ? açık sarı mı olurum ?

Son düzenleme:
evet yanlış yazmışım lakme collage 12.17 alıcam :) zaten 2şer tane alıcam 1 ay sonra aynı tonları gene boyarım zemin rengimi sağlam şekilde oturturum inşallah.. Bu hafta içinde ürünler elimde olur bende bu arada okuyup araştırıyorum :) sana da yazarım uygulamaya başlamadan önce.. Çok sağol küllümango

çok güzel bi kumral çok beğendim , 9 mu bu ? çok güzelmiş çok doğal duruyor ,ben bu kadar açılmasına bile razıyım vallahi harika olmuş bu renge devam ...

bende bu kızın dip rengi gibi olsun istiyorum seninkine benziyo :)çok beğendim saç rengini maşallah

Eki Görüntüle 179827

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…