Saç Rengi ve Saç Boyama Küllü renk nasıl bir renk?

Doreli renkler çok berbat , küllü tonları yakalamakta bir o kadar zor.. geçen sene kuaföre gidip 7.1 e boyatmaya senin topikteki yazılarını okuyunca karar vermiştim. geçen seneden beri takip ediyorum yazılarını :) majirelin 7.11 tonunu bilmiyordum sen diyince koşa koşa aldım ama sonuç gene turuncu oldu.. Orial mahvetti beni şimdi daha sağlam atıcam temelleri mesajı aldım canım , herşeyi sırasıyla uygulicam acele etmeden inşallah olucak çok umutluyum.. siparişimi verdim 2, 3 güne gelir kargom.. valla cuma günü eminönüne gittim kuaför malzemesi satan pasaja, hiç bir yerde biocarin boya silici bulamadım , boyaları sordum kolestonun 12.81i yoktu.. hiçbirşey alamadan dödnüm bugun netten verdim tüm siparişimi hepsinide buldum çok sevindim ürünler gelsinde yardımlarını bekliyorum canım

Evet gerçekten öyle , koleston 12.81 i yurtdışında satış yapan bi sitede buldum , tr de hiçbiryerde satışını bulamadım..
Bu arada ben senin mesajlarını worde dökümante ediyorum zaten :) gerçekten öğrendiğim çok şey oluyor çok teşekkür ediyorum canım , dediklerinide alıncak listeme ekledim .. bakıma ihtiyacı var zaten ,orialden sonra haziranda 1 yıl olucak daha yeni toparladım saçları valla.. yarına bi eminönü daha yapayım :) amla yağını ilk kez duydum baktım biraz , dabur amla yağı hair oil var bide veola .. hangisini tavsiye edersin canım?

Son düzenleme:
Bende yarın gitmeyi düşünüyorum , bakar alırım , inşallah sağlıklı istdiğim gibi olur saçlarım ..Senin saçlarını çok merak ediyorum , Böylesine güvenli , emin ellerde ahenk içinde dalgalanıyorlardır eminim.. ne güzel

Küllümango canım bugun siparişlerim geldi.. biocarin hakkında detaylı bilgi alabilir miyim canım? daha önce hiç denemediğim için nasıl yapmam gerekiyo bi fikrim yok.. kılavuzunu okudum şuan.

1.Tam renk düzeltmesi için demiş , ısı altında 5 dakikadan 20 dakikaya kadardır. Isı derken fön tutsam olur mu ?
2.Boya gibi parça parça ayıtıp sürmeli miyim yoksa şampuanlar gibi elimle mi yedirmeliyim ?
3.Saçlarım orta uzunlukta , ürünün hepsini mi kullanmalıyım ?
4.ben şimdi saçımın orijinal rengi için developerı kullanıcam dimi ?

Canım ya kafam çok karıştı.. En büyük sorum , benim saçım orialle açıldığı için boya silici ardından yine orialle açıldığı gibi olucak değil mi? oriale etkisi yok ? Eğer öyleyse ben turuncu turuncu gezmeden aynı gün içinde ya da ertesi gün saçlarımı boyarım ?

Son düzenleme:
kesinlikle kuaförlere güvenmeyeceksin zaten , insanı rezil ediyorlar :) Bende şu çirkin saç tonumdan kurtulsam dip renklerimin gelmesini beklicem 2li renk seviyorum uçlar sevdiğim açık küllü olsun istiyorum bakalım inşallah :))

ben bugun eve gidince ufak bi yerde hemen bi deneme yapayım tepkisi ne oluyor saçımın.. resminide çeker yarın paylaşırım.. cuma akşamıda komple uygularım :)

canım ben dün akşam ufak bi yerde deneme yaptım , saçım çook çok açık olmadı , ama ben 1 tatlı kaşığı a ve b den alıp uyguladım belki ürünü tam karıştıramadım .. komple uygulama yapınca belki renk akar. Hiçbi değişme olmadı..Bu arada bana şu toz jelatin hakkında yardımcı ol canım ya ben aldım toz jelatini.. Böyle şekerimsi gibi hafif sarımsı bi toz. içinde şeker taneleri var sanki parıl parıl.
Ben zeytinyagını ısıttım sonra içine dediğin gibi 2 yemek kaşığına yakın toz jelatini attım ama erimedi :26: Böyle şekeri ocakta ısıtırsında krokan olur ya onun gibi oldu katı katı elime aldığımda küp şeker kıvamında filan o dediğin gibi jölemsi olmadı.. saçıma süremedim bile tane tane oldular.. resmini çektim ekleyim bi bak yanlış mı yaptım ? içine su koymam mı lazım erimesi için. ?? Neden eritemedim

*Sıcak zeytinyağına 2 yemek kaşığı jelatin ; erimedi sert küp şeker gibiydi kıvamı..

*Buda aldığım toz jelatin..

Eklentiler

• $210420111080.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 121
Son düzenleme:
ben o halde gene saçıma doladım sonra banyoda sıcak suyu görünce jelatin saçıma yapıştı ordan aklıma geldi acaba su koysam jöleleşir mi diye.. Valla ben zeytinyagının içine 2 yemek kaşığı tozu laaap diye döktüm saçımıda ekleyim canım hiç olmadı açılma bu akşam komple uygulicam bide öyle bakayım..

Flaşsız Flaşlı

Uygyladığım bölüm ön taraflarda sağdaki kısım , ama hiçbir renk değişikliği olmadı , dediğim gibi belki az miktar olduğundan.. Bu akşam komple deneyeceğim. haftasonuda Boyarım..
Elimdeki boyalar senin önerdiğin renkler canım;

wella 9.8
lakme 12.17
bunları karıştıracağım içine de 1cm royal 0.22 den koyacağım ? Fazla koysam turuncu daha da azalır mı acaba ?

Bekleme süreside 45 dk sanırım. Ben daha uzun tutsam 1 saat mesela , renk daha iyi olur mu yoksa belirtilen süre kadar mı tutmalıyım ?

Ben bugune kadar hep boya süresinden 20 dk fazla tuttum renk değişiyo sanki istediğimi hiç tutturamadım acaba bu bekleme süresinden mi kaynaklanıyor. sen tecrübelisin bunu da öğreneyim :)) İlgin için tekrardan çook teşekkür ediyorum Allah razı olsun

Son düzenleme:
canım mail adresimde 2 tane z var belki o eksiktir.. mailin gelmedi haftasonu sana ihtiyacım olucaktır.. tekrardan özel bi mesaj attım mail adresmide ekledim , hatta direk kopyalamışım önceki yazdıklarımda gelmiş kusura bakma canım konuyla ilgili cevaplarını mailime atabilir misin ?boya süresi vs...

ben bebek kumralı ısıtyorum,ama kuafor bıle tam olarak o rengı ıblmıo:)yesile calan bı kumral...

Boya Silici yapmadan önceki saç rengim ;
Flaşsız Flaşlı

Boya silici kullandıktan sonra ;
Ev Otamında Gün Işığında

Boya silici ardından saçımı boyadıktan sonra ;

Ve dipler ;

Saçlarım böyle görünüyor ,

eski halinden çoook çok iyi duruyor çook beğendim çok hoşuma gitti küllümango canım yalnız böyle hafif limon sarısı yeşilimsi yerler var ve diplerdeki iğrenç turunculuk tabii boyamadan önceki altın sarısı yeşilimsi kahverengimsi renkten kurtuldum bu çok iyi.. 2. boyamamda inşallah daha iyi bi ton elde ederim. Sence nasıl olmuş , istediğim tonu elde edebilir miyim ?

Son düzenleme:
Boya Silici yapmadan önceki saç rengim ;
Flaşsız Flaşlı

Boya silici kullandıktan sonra ;
Ev Otamında Gün Işığında

Boya silici ardından saçımı boyadıktan sonra ;

Ve dipler ;

Saçlarım böyle görünüyor ,

eski halinden çoook çok iyi duruyor çook beğendim çok hoşuma gitti küllümango canım yalnız böyle hafif limon sarısı yeşilimsi yerler var ve diplerdeki iğrenç turunculuk tabii boyamadan önceki altın sarısı yeşilimsi kahverengimsi renkten kurtuldum bu çok iyi.. 2. boyamamda inşallah daha iyi bi ton elde ederim. Sence nasıl olmuş , istediğim tonu elde edebilir miyim ?

KUMRAL SANDRE KÜLLÜ

KUMRAL SANDRE

AÇIK KUMRAL SANDRE

SARI SANDRE

ULTRA SARI SANDRE

ÖZEL AÇICI YOĞUN KÜLLÜ

ÖZEL AÇICI SARI SANDRE

Şimdide sandre renklere taktım. Sandre nasıl bir renk ? Küllüye benzerliği var sanırım.

Son düzenleme:

çok hoş olmuş son saç rengin..küllü açık kumral aralarda blyajlar wr gibi

teşekkür ederim , şimdide sandre ye taktım bakalım sonumuz hayır olsun

hayır olsn cnm bende bi ara takmıştım boyle çok açık küllü sarı yaptm şuan onun keyfini çıkarıyorum:) ama küllü renkler akıyor boyle duz sarı cıkıyo ortaya sora bı ayda fln tekrr boyuyorm ...bu sandre çok koyu gozukuyo renk tonları guzel ama koyulastrrsa...

Evet akıyor ben boyanın içine mavide koymuştum çok az , ilk günler yeşilimsi oldu ama sonra aktı güzel bi renk oldu. Sandreyi ben küllüye benzettim hani daha bi kum sarısı tarzında sanki , turuncusuz. O yüzden dikkatimi çekti. Turuncuya zıttım çünkü, hiç sevmem kendisini Bilemedim yani.. :44:

bende daha çok turuncu içermeyen renklerı severm ama arada bazı tonları begenıyorum.. ben boyle cok hafif yesılımsı yansımalar olan kullu renk tonlarını sevıyorum zaten kullu olması onu grmsı yeslmsı yansımalı yapıyo:) artık bu sandreyıde denemek lazm denemedn bılınmez deneyen warmı acaba :))

Bilirse küllümango bilir ondan haber bekliyorum sağolsun çok yardımcı oldu bana bende aynı,kumralda grimsi saçlara bayılıyorum , sarıda da yine öyle yeşilimsi soğuk renklere.. Deneyen vardır inşallah bekliyorum yorumları

evet küllü mango banada yardmcı olmştu sagolsn :) sen yıne boyarsan resmlerı koyarsn bakarız bn sımdılık kaçıym

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…