Kum saati bir fizik Chole uygulaması

mavilimYesilim

Hareket et durma, vazgeçme, erteleme, hemen şimdi.
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2010
7.839
3.454
Chole kum saati programı başlıyorum.

Ben 3 gündür bir programa basladim. Kum saati uygulaması daha uygun bence pazartesi başlıycam...

Before /after yani öncesi ve sonrası paylaşım yapanlar

Ayrıca ayarlardan türkce alt yaziyi secerseniz anlasilir sekilde cevrilmis.
Isterseniz başlangıç olarak bu gün tek video seçip yapın bir gun ara verin pazartesi baslayin.

1 mayıs başlangıç

Son düzenleme:
Dün internette sıkıntı vardı o acıdan yapamadım. Başka uygulamaları yaptım.

Pazartesi başlıyorum. 3 video...

Sitesinden başka programlara bakabilirsiniz.. En aşağı kısımda sorulara cevap vermiş harika bir sayfa yapmis

6. Gün de yapıldı pazar dinlenme günü.. Ben dünün programını bu gün yaptım. 28. Mayıs son gün ama sayfasından takibe devam. Spor yaparak belimi 10 cm inceltme hedefim ..

Ben 3 gündür bir programa basladim. Kum saati uygulaması daha uygun bence pazartesi başlıycam...

Isterseniz başlangıç olarak bu gün tek video seçip yapın bir gun ara verin pazartesi baslayin.

1 mayıs başlangıç

Merhaba canım. Ben özellikle popodan şikayetçiyim. Kilom yok popo eridi gitti. Dümdüz değil ama gevşek yumuşak. Sporla toparlamak mümkün mü ? Tek isteğim sertleşsin. Yaşım genç değil 50 üstü. Spor salonuna yazılacağım. Saçma sapan zararlı dolgu tıktırmak istemiyorum. Sporla halledilir mi fikrini almak istedim.

1 mayıs başlangıç

Armut tipi vücut kum saati olur mu ?

X