Kürtaj sonrası gebelik

Ailemde kimsede dusuk hikayesi yok. Persembe kontrole gidicem ozaman nasil yonlendircek bilmiorm ama gecen hafta pihtilasma ve genetik test konusunu acmadi. Kalote artirici tedavi veririz dedi
Ailemde kimsede dusuk hikayesi yok. Persembe kontrole gidicem ozaman nasil yonlendircek bilmiorm ama gecen hafta pihtilasma ve genetik test konusunu acmadi. Kalote artirici tedavi veririz dedi okadar.
Benim kendi kadın doktorum 3 düşük sonrası 2 çocuğu var inşallah darısı sana bana olsun

Çok geçmiş olsun bol bol dinlen. Her şeyin hayırlısı diye düşünerek kendini daha iyi hissetmeye çalışabilirsin ben öyle yapmaya çalışıyorum hala. İyi dileklerin için teşekkür ederim.
Insallah bidahaki gebeligin cok saglikli olur cidden zor bi durum. Bende ilk kurtajimi kasimin ilk haftasi oldum. 2 ay sonra 2.kurtajimi oldum 5 gun once. Suan dinleniyorum. 3 ay koruncaz bol bol dua ediyorum elimden baska bse gelmio..

3 ay korunabilirsiniz sonrasında düşünün isterseniz. Biliyorum şu an acınız çok yeni çok üzgün hissediyorsunuz ama tekrar aynı üzüntüleri yaşamamak adına biraz sabırlı olmak faydalı olabilir. Aynı süreci yaşamış viri olarak söylüyorum bunları maalesef. Ben de 3 ay korundum kürtaj sonrası bu ay deneyeceğiz bakalım sonuç nasıl olacak...
Merhaba hanımlar 10 gün önce bebeğimm kalbi durduğu için zorunlu kürtaj oldum bebek 6 haftada kalmış.. Sorum şu dr ilk regl sonrası tekrar gebelik planı yapabilirsn dedi. Acaba hiç korunmasam mı? Ve de düşük sonrası gebelik daha kolay olur diyorlar doğru mu. Tekrarlamaz inşallah ondan da korkuyorum..

X