Kürtaj sonrası ilk adetimi oldum ikinci adetime 8 gün var ama bugün kanamam oldu

Bltblt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2021
48
6
30
Arkadaşlar merhaba çok acil bilgisi olan yardim edebilir mi. Ben haziranda kürtaj oldum temmuz 14 de ilk adetim oldu normal bi şekilde şimdi adetime 8 gün var ama bugün az miktarda ve koyurenk kanamam olmuş korunmasız ilişki yaşıyoruz bebek istiyoruz sizce bu kanama normal mıdır?

Arkadaşlar merhaba çok acil bilgisi olan yardim edebilir mi. Ben haziranda kürtaj oldum temmuz 14 de ilk adetim oldu normal bi şekilde şimdi adetime 8 gün var ama bugün az miktarda ve koyurenk kanamam olmuş korunmasız ilişki yaşıyoruz bebek istiyoruz sizce bu kanama normal mıdır?
Merhaba gecmis olsun. İlişki için erken değil mi ? Ablama 3 ay demişlerdi kanama riski olabilir diye. Kalan kan dokuluyordur kürtaj sonrasi sanırım bu regl ya da gebelik değildir. Sonuçta bir operasyon

Cok pardon 1 ay diyecektim

Merhaba gecmis olsun. İlişki için erken değil mi ? Ablama 3 ay demişlerdi kanama riski olabilir diye. Kalan kan dokuluyordur kürtaj sonrasi sanırım bu regl ya da gebelik değildir. Sonuçta bir operasyon
Doktorum korunmama gerek olmadığını çocuk istiyorsam hemen ilişkiye girebileceğimi söylemişti zaten ben kendim bir ay bekledim ama yine de nolur nolmaz diye

Bende kürtaj olmuştum. Ilk adete kadar dr korunmami söyledi. Üçüncü adetten sonra hamile kalmıştım.
Adet düzensizliği normal

Kürtaj olduğunda bebek kaç aylıktı bu soruyu kendim için soruyorum

X