Kürtaj sonrası

Arkadaşlar yaşadıklarimi paylaşmak istiyorum aynı durumda olanlar bilgilensin.2 aylık gebeydim. Kalp atışı durmuş 20 gün içimde ölüymüş ve hiç belirtim yoktu kanama vs yoktu çok iyiydim.gebe kaldığımı bilmeden ilaç kullaniyordum. Tahminimce ondan oldu kalp durması etkiledi.neyse sonra yatış yapıldı Kürtaj oldum. Uyutun dedim uyutmadilar ugusturdular altdan .ama abartmıyorum canım çok yandı bağıra bağıra aldilar bebeqimi. Bu nasıl bir acı, allahh kimseye yasatmasin. Ve ilk gebeligimdi ilk gün gebe kalmistim. Kürtaj sonrası 2 hafta kanamam oldu 40nci gün ilk reglim oldu. 5ci gün az geldi yok gibiydi. Sonra baya yoğunlaştı.17 gün reglim uzun sürdü normalde 7 gün surer.ve kürtajdan önce adet öncesi bel kasık ağrısı ve göguslerde şişlik hassasiyet acı olurdu ama kürtajimin ilk adetinde belirtim olmadı goguslerimde tık yok. Ne acı ne hasaslik belirti vermedi hormonlardan mi bilmiyorum ve Şimdi tekrar isdiyorum bebek pisikolejim anca düzelir. Kafaya çok taktım hep gebeliği araştırıyorum.gece gündüz valla tekrar olsa keşke sağlıkla kucağıma alsam.yavrumu

Canım valla titreşim hisettim rahmimde bilmiyorum titriyordu içinde birseyler
Anladim benim demir aletlerle kazidilqr baya acidi zor gecti bakayim sizinkide aynimi diye düşündüm

Anladim benim demir aletlerle kazidilqr baya acidi zor gecti bakayim sizinkide aynimi diye düşündüm
Benimki de aynıdır. Çünkü vajina bölgesine demir birdey takıldı. Ben o an hemşirenin kolunu çok sıktım.gormedom.cnm baska

Bende son gebeliğimde aşırı ilaç kullandım bilmeden iğneler kas gevşeticiler ağrı kesiciler.. meğer hamileymişim.. 6 haftalıkken öğrendim eyvah dedim. Sonra ailevi olaylar oldu sinirstres derken 15 haftalıkken kalbi durdu hemen anladım ben doktora gittim sancı ile doğum oldu kürtaj oldum ama tam narkoz istedim iyiki öyle olmuş dayanamazdım çok zormus. 3 ay korundum 2 aydır da deneme var ama olmadı ovulasyon testi ile denedim 2 aydır ama nasip olmuyor bakalım hEr ay deneyeceğiz sabırla inançla. Allah isteyen herkese nasip etsin hayırlı evlatlar 💕😇
Amin canim

Bende son gebeliğimde aşırı ilaç kullandım bilmeden iğneler kas gevşeticiler ağrı kesiciler.. meğer hamileymişim.. 6 haftalıkken öğrendim eyvah dedim. Sonra ailevi olaylar oldu sinirstres derken 15 haftalıkken kalbi durdu hemen anladım ben doktora gittim sancı ile doğum oldu kürtaj oldum ama tam narkoz istedim iyiki öyle olmuş dayanamazdım çok zormus. 3 ay korundum 2 aydır da deneme var ama olmadı ovulasyon testi ile denedim 2 aydır ama nasip olmuyor bakalım hEr ay deneyeceğiz sabırla inançla. Allah isteyen herkese nasip etsin hayırlı evlatlar 💕😇
Seninki vakum ilemi oldu kurtaj canım? Doktor kaç ay korunun dedi?

Seninki vakum ilemi oldu kurtaj canım? Doktor kaç ay korunun dedi?
Önce ağrı verdiler normal doğum gibi 16 saati geçik ağrı çekip normal doğum yaptım canım sonrasında göbek kordonu düşmedi onu almak için narkoz verip kürtaj yaptılar. 3 ay korun dedi .

Önce ağrı verdiler normal doğum gibi 16 saati geçik ağrı çekip normal doğum yaptım canım sonrasında göbek kordonu düşmedi onu almak için narkoz verip kürtaj yaptılar. 3 ay korun dedi .
Hım banada 6 ay korun denildi ama 2 ay sonra başlayacağız çalışmalara inşallah beklemiyecegim tam 6 ayi

X