Kürtaj

melsa12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
45
-1
22
Kızlar lütfen cevap verin sizce kürtaj için özel mi devlet mi daha mantıklı gizlilik açısından özellikle

Farketmiyor aslında ben özelde kürtaj oldum e nabızda görünüyordu devlette olunca yine görünüyor ama kimi özel hastanelerin e nabızda görünmüyor galiba ama emin değilim evli olduğum için gizlilik sorunum yok o yüzden sormadım ama siz özele giderseniz doktora sorun kaçıncı haftadasınız geç kalmayın

Farketmiyor aslında ben özelde kürtaj oldum e nabızda görünüyordu devlette olunca yine görünüyor ama kimi özel hastanelerin e nabızda görünmüyor galiba ama emin değilim evli olduğum için gizlilik sorunum yok o yüzden sormadım ama siz özele giderseniz doktora sorun kaçıncı haftadasınız geç kalmayın
Yeni öğrendim ben bir kaç gün önce kaç hafta ilişkiden bu yana olarak hesaplarsam iki üç hafta

Bir gün kaldınız mı hastanede ve ne kadara ne zmn yaptırdınız

Bir gün kaldınız mı hastanede ve ne kadara ne zmn yaptırdınız
Ben ilk kürdajımı mayısta ikincisini ekimde oldum. kürtajdan bir kaç saat sonra taburcu oldum ilkini 3000 ikincisini 3500 ama indirim yaptılar. Şimdi herşey arttı fiyatlarda epey yükselmiştir.

Son adet tarihinden itibaren hesaplanıyor adet tarihiniz nedir
6 Aralıkti 6 hafta fln olmus
Ben ilk kürdajımı mayısta ikincisini ekimde oldum. kürtajdan bir kaç saat sonra taburcu oldum ilkini 3000 ikincisini 3500 ama indirim yaptılar. Şimdi herşey arttı fiyatlarda epey yükselmiştir.
Özelde hangi şehir bu arada bana da hani bekar olduğum için daha fazla mi olur

Doktorunuza durumunuzu anlatıp ricada bulunun belki yardımcı olabilir ama òzel hastaneye gitmeniz gerek. Hangi şehirdesiniz yani büyükşehirde yaşıyorsanız daha kolay olabilir.
Diyarbakırda yaşıyorum burda özel hastane de çok var sorucam artık

Sorun tabi ricanızı kırmayan bir hastanede olursunuz. Tabi tanıdık olmaması için evinize uzak bir hastanede tercih edebilirsiniz.
Ne yapacağımı bile bilmiyorum yani gidip fiş mi kesmem lazım bir doktorla o şekil gorusucem herhalde tek başıma da gidiyorim

Sorun tabi ricanızı kırmayan bir hastanede olursunuz. Tabi tanıdık olmaması için evinize uzak bir hastanede tercih edebilirsiniz.
Ne yapacağımı bile bilmiyorum yani gidip fiş mi kesmem lazım bir doktorla o şekil gorusucem tek başıma da gidiyorim

Cok daha pahalı mesela siz Ekim'de 3500 olmuşsunuz ben böyle 10 15 bin fln bekliyordum
Heralde 4 veya 5 bin civarında olur. Allah yardımcınız olsun bundan sonrası için korunmanızı tavsiye ederim birden fazla kürtaj rahimde yapışmalara sebep olabilir.

X