Kürtaj

Ne yapacağımı bile bilmiyorum yani gidip fiş mi kesmem lazım bir doktorla o şekil gorusucem herhalde tek başıma da gidiyorim
Yanlış hatalar çıkmaz sokaklar diyarbakirda hangi hastaneye gidersen git e nabiza düşüyor bilginize ablam sağlık çalışanı

Ne yapacağımı bile bilmiyorum yani gidip fiş mi kesmem lazım bir doktorla o şekil gorusucem herhalde tek başıma da gidiyorim
kadın hastalıkları ve doğum bölümüne gideceksiniz vezneye gidin muayene olmak için kayıt açtırıp ödeme yapacaksınız hem muayene olup hemde kürtaj detaylarını konuşursunuz ona göre doktor sizi yönlendirir.

Ozel hastaneye kayitlatimin gizli tutulmasini istiyorum deyince gzliyolar. Arkadasim oyle yaptirmsti 2015/2016 sanirim

Çok üzülüyorum böyle kurban edilen çocuklara…
Boş yere hem de
İçim acıyo yani lütfen bir dahakine önleminizi alın
Kaç gündür ağladığımı bir bilseniz kötü birşey yaptığımi bende biliyorum ama anlarsınız suanlik başka carem yok

Sizce özelde olsam gizli tutulur mu
Merhabalar,özel derken özel hastanelerden bahsediyor arkadaşlar ama hastanede kürtaj olmayın.doktorlarin özel muayene klinikleri oluyor.bulundugunuz şehirde mutlaka vardır gözünüze çarpmıştir jinekoloji tabelası doktorun ismi yazar.hastaneyle bağlantısı yok buraların.tamamiyle kadın doğum doktorunun özel kliniği.fiyat çok daha yüksek olur.7-8 bin civarı.doktora ve şehire göre fiyat değişir daha da yüksek olabilir.gizli kalmasını istiyorsanız anca bu şekilde bı doktora giderseniz gizli kalır.ama hastanelere giderseniz tabiki gizli kalmaz

X