Kurtalan Güney Ekspresi

billionairecolpan

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2022
42
11
Arkadaşlar iyi geceler çabuk ulaşılsın ve görünsün diye bu başlık üzerinden konu açtım. Kurtalan ekspresi için bilet bulamıyorum 11 Şubat bile dolmuş yani yataklı ve örtülü kuşetli kısmı. Doğu ekspresi gibi bu da bitiyor. Nasıl alacağımı bilen ve daha önceden almış arkadaşlar var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bir de bilet alıp sonradan vazgeçen insanların biletlerini sattığı bir platform biliyor musunuz yardımcı olursanız çok sevinirim

Inşallah bulursun başka site bilmiyorum ama o bilet fiyatları ne olmuş yaa görünce dudağım uçukluyordu 🙄

Inşallah bulursun başka site bilmiyorum ama o bilet fiyatları ne olmuş yaa görünce dudağım uçukluyordu 🙄
Yaa Doğu ekspresi çok fazla 1300 ama Güney Ekspresi 200 küsür kişi başı sanırım yataklısı 400 küsüre geliyor ama yok maalesef bulunmuyor Diyarbakır’da inip orayı görmek istiyorum ama bilet yok 😔

Malesef biletleri kişiler değil turizm acenteleri alıyorlar. Alıp onlar kişilere satmak niyetindeler. Hal böyle olunca da insanın hevesi kalmıyor.

Yaa Doğu ekspresi çok fazla 1300 ama Güney Ekspresi 200 küsür kişi başı sanırım yataklısı 400 küsüre geliyor ama yok maalesef bulunmuyor Diyarbakır’da inip orayı görmek istiyorum ama bilet yok 😔
Bu fiyatlar ne için? Ben şu an bakıyorum kendi sitesinden mesela 61₺
(Heyecandan örtülü kuşet olmadığını görememişim😂 Allah'tan almadım)

X