Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kurtulamadığım kaş kontürü

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Elmariachiea

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2018
37
16
26
3 yıl önce yaptırdığım kontürmden kurtulamıyorum dövme boyasıyla yapılmış ve derine yapılmış bi işlem %100 garanti veren yerler çok maaliyetli ayten kömürcüyede bir seans gidebildim seneyede düğünüm var birikim yüzünden oraya devam edemiyorum az maaliyetle bu kaşlardan kurtulmam lazım 2 kere tca asit sürdüm sadece çok minik bi renk açılması oldu tavsiyesi olan varmı? Tcayla bu işi bitirmiş olan varmı? Neler kullandınız yardımcı olursanız sevinirim bu arada lazer işlemi yaptırmak istemiyorum kızlar

Lazer zaten ciltte aşırı tahribat yaratıyor haytatım. TCA ile ben kendi dövmemi silmiştim elimdeki bildiğin makine ile yapılmış bir dövmeydi. TCA 50 kullanmıştım dövme için. Ama senin yüz olduğu için farklı bir oran kullanman gerekebilir güvenle uygula lazerle aynı sürede siliniyor neredeyse.

Lazer zaten ciltte aşırı tahribat yaratıyor haytatım. TCA ile ben kendi dövmemi silmiştim elimdeki bildiğin makine ile yapılmış bir dövmeydi. TCA 50 kullanmıştım dövme için. Ama senin yüz olduğu için farklı bir oran kullanman gerekebilir güvenle uygula lazerle aynı sürede siliniyor neredeyse.
Kaç günde bir uyguluyordun kaç uygulamanın sonunda silindi birde öncesi ve sonrası resimler varmı?

Kas kontörü silme ile ilgili instagramda esyydgn profilini incelemenizi tavsiye ederim. Yaşanan zorluklari ve süreci anlatiyor.

3 yıl önce yaptırdığım kontürmden kurtulamıyorum dövme boyasıyla yapılmış ve derine yapılmış bi işlem %100 garanti veren yerler çok maaliyetli ayten kömürcüyede bir seans gidebildim seneyede düğünüm var birikim yüzünden oraya devam edemiyorum az maaliyetle bu kaşlardan kurtulmam lazım 2 kere tca asit sürdüm sadece çok minik bi renk açılması oldu tavsiyesi olan varmı? Tcayla bu işi bitirmiş olan varmı? Neler kullandınız yardımcı olursanız sevinirim bu arada lazer işlemi yaptırmak istemiyorum kızlar

merhaba,
bu işlemden kurtulmak için lazer dışında hiç bir kesin çözüm yok bilmeni isterim. bu da çok maliyetli evet. solüsyonla falan da sildirmeye çalışmayın, iyice mahvedersiniz yüzünüzü. düğününüz varmış kötü bir yüz ile çıkmaktansa , garanti olsun istiyorsanız lazer yaptırmanızı öneririm. bu konuda mağdur olan biri olarak yaşadıklarınızı çok iyi tahmin edebiliyorum.
ben bulamamıştım (aylarca araştırdığım halde) başka bir yöntem siz bulursanız eğer bize yazarsanız sevinirim.

Lazerin ciltte aşırı tahribat yaptığını yazmışsınız, bunu neye dayanarak yazdiniz ?
Ben sildirdim picosil cihazı ile. Hic bir iz ve tahribat yapmadı tenimde. Aksine eskisinden daha iyi bir görüntüde. Siz hangi cihazla sildirdiniz ?

Merabalar lazerle sildirince kasinizda yuzunuzde yara ve iz kaldi mi acaba lutfen bilgi verurseniz cok cok sevinirim

Merabalar lazerle sildirince kasinizda yuzunuzde yara ve iz kaldi mi acaba lutfen bilgi verurseniz cok cok sevinirim

Merhabalar
Hayir hic bir iz veya yara kalmadi. Pırıl pırıl yüzüm de kaşlarım da.
Instagramda fotoğraflarım var fazlasiyla. Bakıp inceleyebilirsiniz.

İyi geceler dövmeniz tamamen geçtim cok yerlerden çok ürün denedim ama hep kandırıldık siz gerçekten memnun oldunuzmu ve nereden aldınız rica etsem cvplarmısınız

X