kurtulamadigimiz takintilarimiz, tuhaf tuhaf huylarimiz : )

Wc'ye girerken çoraplarımı kesinlikle cikaririm ve paçalarımı katlarim, sonrasinda da ayaklarimi mutlaka yikarim..
Corapla alaturka wc'ye giren birini gorunce ben:KK57:

Ya bu terlik ve çorapla girsen ????:KK70: :KK70: :rolleyes:
bykn3Y.jpg

Sofraya gelene elini yikdinmı diye sorarim .
El havlusu asla kullanmam .
Yumurtaya dokununca ellerimi sabunlarım.Genelde cok yıkarim elimi ......
Arac duam var okumadan gitmem.
Iccamasırimi gunde 2-3 belki daha cok değistiririm.
Klozet fobim var .:KK70:
Mecbur kaldiysam eve gelince duş alirim.:deli:
Cocuklara bebekken her yemek icin ayri kaşık kullandirmişım .(yogurt ,corba ,yemek vs...)Evde bi milyon ta:KK17:ne su bardağı oluyor etrafta .
İç çamaşırında bende öyleyim ya. Bu yüzden iç çamaşırı koleksiyonum oldu, günde o kadar değişince :-):KK22: :KK70:

Aynilari bende var ama normalim saniyordum .:KK70:
Şu an bi aydinlanma yaşiyorum .
Hic farketmemistim .Bicak degistirp duruyormuşum.:deli:

her sebze için bıçak değiştirmek normal midir ki acaba :KK64:beni ikileme düşürdün, ne yapsak kamu oyu yoklaması mı yapsak :))))))

Ya bunları herkes yapmıyor mu :sus: Ben en iyisi burdan kaçayımmm yavastan :KK53:

Bilmem herkes yapıyor mu:confused: elimde sebze artığı olunca acayip rahatsız oluyorum, illa diğer sebzeye geçmeden elimi yıkayacağım:silah: o bıçak temiz olacak, mutfakta içimden bir canavar çıkıyor :KK70:evin diğer yerleri dağınık ve tozlu olsun hiiiiç fark etmez ama mutfakta yeşillikler bile akıllı olacak temiz olsunlar hahahahahaha

her sebze için bıçak değiştirmek normal midir ki acaba :KK64:beni ikileme düşürdün, ne yapsak kamu oyu yoklaması mı yapsak :))))))

Bilmem herkes yapıyor mu:confused: elimde sebze artığı olunca acayip rahatsız oluyorum, illa diğer sebzeye geçmeden elimi yıkayacağım:silah: o bıçak temiz olacak, mutfakta içimden bir canavar çıkıyor :KK70:evin diğer yerleri dağınık ve tozlu olsun hiiiiç fark etmez ama mutfakta yeşillikler bile akıllı olacak temiz olsunlar hahahahahaha
bende herkes yapıyor diye normal zannedıyorum kendımı:confused:ben patates dograyıp diğerine geçerken bile yıkıyorum münişşm :KK31:biz normaliz benceHoppa

Bende aynıyim o bıçakla el illaki musluk altına girecek:KK70:

:KK70::KK70:

Tamam anladım normal değilim :KK70:açık etmese miydim:KK64: çıksam mı bu topikten, çıkayım ben, gidiyorum bak :KK70:
Tek değilsiniz elde sebze artığı kaldıysa yıkanıp öyle devam edilmeli. Bir de özellikle yeşillik doğrarken her yere yapışıyor bıçağı, elimi, doğrama tahtasını hepsini birden yıkayıp öyle devam ediyorum :KK70:

X