kurtulamadigimiz takintilarimiz, tuhaf tuhaf huylarimiz : )

Wc'ye girerken çoraplarımı kesinlikle cikaririm ve paçalarımı katlarim, sonrasinda da ayaklarimi mutlaka yikarim..
Corapla alaturka wc'ye giren birini gorunce ben:KK57:
Alaturka şart degil ben klozet olan banyoya bile çorapla giremiyorum :KK70:
Iki yıldır takıntı oldu çorap gyip direk çoraplarla evde haliya basamıyorum. İçim giciklanir oldu sanki heryr islakmis gibi gelir. O yüzden sert tabanli ev panduflarindan baska bisey kullanamıyorum.

Evde yerde giyilen terlik panduf gibi şeyleri oturduğum koltukda görünce çıldırıyorum yere firlatiyorum ben yapmıyorum esim yaoinca da bağırıyorum :KK70: indir o ayahi aşağı diye :KK70:

Açık dolap kapakların dan nefret ederim . Yarim acik kapılardan ve herseyden nefret ederim onu kapayana kadar aklim hem onda kalir:KK70:

Ay bide aklima geldi henüz ana değilim ama bebeginin ve cocugunun burnundakini eliyle alip yere atan insanlardan nefret ediyorum igrenc . Atmasalarda iğrenç. Burnunu karistiran bi insan soguma sebebim

Bnmki biraz tuhaf. Sol elimle tuttugum biseyi sag elimle mutlaka tutmam lazimdi. Atiyorum sol elimle masaya tabak koydum. Bi sag elimi degdirip oyle gidebiliyodum yanimdan.
Sebebi de cocukken dayim "sol elle bisi yapmak seytandandir. Sadece tahalet alinir" dedigi icin.
20 yaslarimda biraktim o huyumu cok kotu igrenc ve komik gosteren bir huydu . 12 yildir rahatim :))))))

Eşim herşeyi koklayarak yer onun yüzünden bende alistim koklamadan kasiklamiyorum hiç birşeyi :KK43:
Bu bende de var
Ama öyle otursak aynı masada aa napıyo bu kafasını soktu yemege diye bişey yok :) anlamazsın bile catalımı takarım agzıma götürmeden önce bir fırt burnumun ucundan gecti mi tamamdır:)
Ama marketlerde meyve sebze secerken zor oluyor malesef
Kıyafetleri falanda alırken koklarım gereksizce

Bide acık dolap kapakları sinirimi bozar
Eşimin ilk evlendigimizde huyuydu acık bırakmak gece yatagından bile kaldırıp kapattırınca actıklarını artık yapamıyor

Ay bide eşimle kendime bile yapıyo olsamda yemek yaparken tadına baktıgım kasıgı asla tencereye geri sokmam hatta her tadına baktıgımda farklı kasık kullanırım

Bu bende de var
Ama öyle otursak aynı masada aa napıyo bu kafasını soktu yemege diye bişey yok :) anlamazsın bile catalımı takarım agzıma götürmeden önce bir fırt burnumun ucundan gecti mi tamamdır:)
Ama marketlerde meyve sebze secerken zor oluyor malesef
Kıyafetleri falanda alırken koklarım gereksizce

Bide acık dolap kapakları sinirimi bozar
Eşimin ilk evlendigimizde huyuydu acık bırakmak gece yatagından bile kaldırıp kapattırınca actıklarını artık yapamıyor

Ay bide eşimle kendime bile yapıyo olsamda yemek yaparken tadına baktıgım kasıgı asla tencereye geri sokmam hatta her tadına baktıgımda farklı kasık kullanırım
Esimde dışarda farkettirneden koklar büyük oğlum da kıyafet koklar hatta anne bu senin değil galiba der bazen bı başkasına ait olunca :KK70: babada huy olunca çocuklarda da başladi :KK70:

Her şeyi koklama takıntısı maalesef bende de var..
bir de çocukluktan beri yakamı bırakmayan bir huyum daha var.. tersten konuşmak, düşünmek, okumak.. karşımdaki bir şey söylediği an o söylediklerini ben içimden tersten söylüyorum.. bazı durumlarda büyük sıkıntı olabiliyor tabi bu durum..:KK53: yolda, markette gördüğüm tabelaları, yazıları tersten okuyorum..

X