kurtulamadigimiz takintilarimiz, tuhaf tuhaf huylarimiz : )

Tek değilsiniz elde sebze artığı kaldıysa yıkanıp öyle devam edilmeli. Bir de özellikle yeşillik doğrarken her yere yapışıyor bıçağı, elimi, doğrama tahtasını hepsini birden yıkayıp öyle devam ediyorum :KK70:
Hele o dereotu ve maydanoz yok mu :KK70: ben hepsini doğrayana kadar yarısı lavaboda boğulup telef oluyor :))) her bıçak darbesinde yapışıyorlar çünkü:))))

Kapıyı milyor kere kitlerim.eğer evden çıktıysam apartmandan döner tekrar bakarım iyi kitlemiş miyim diye sanırım :kızgın:içeri girer ocak pencere kontrolü yapar çıkarım 1 kere değil biçok kere.terlik yastık kılıfı havlu gibii eşyaları sadece ben kullanabilirim. Kedim birine fazla sırnaştığı an sinir olurum. Tipik bir obsesif... :super:

Hele o dereotu ve maydanoz yok mu :KK70: ben hepsini doğrayana kadar yarısı lavaboda boğulup telef oluyor :))) her bıçak darbesinde yapışıyorlar çünkü:))))
Bıçağın sapına kadar bulaşıyor hele o dereotu yok mu tam dendiği gibi, yarısı da gidiyor sürekli suya tutmaktan gerçekten doğru. Ben de acaba yanlış mı yapıyorum diye ara sıra düşünüyordum tek değilmişim :KK71:

Gece yatarken duş banyo tuvalet kapıları açık olmayacak...... evde herkes uyumadan uyumam.... yattığım odanın kapısı açık olmalı kısaca uykuda bile eve hakim olmalıyım:confused:

Ahaa esimin ruh ikizini buldum o musluk islanmayacak. Lavabonun yanina kuru bez koyarim hep. Cocuklar dikkat etmez pesinr gider bakarim. İkiz olabilirmisiniz:KK70:

Aa çok şaşırdım benden bir tane daha var ve üstelik erkek :KK70: Eşiniz benim eşime de bulaştırsa şu huyu ne güzel olur. Silmekten imanım gevredi :KK70:

Fayansa yapışan saç teline gicigim!Bana hayatıma yapışan kaynanami hatirlatiyo:deli:
.
Yemek yaparken habire el yıkama bende de varrrr.
.
Başka bir evde wcye gireceksem o klozeti banyoda bulduğum deterjanla yikarim:halay:Ayyy daha neler nelerrr

Ayy misafirim yaptığım yemeği koklasa:tokat::KK70:
Misafirlikte de koklar ben öyleyim der sorana :KK70: düşünsene 3 erkek 3 u de kokuyor daha yemeden kara biber mi var kimyon mi önce o muhabbet dönüyor herkes sevmediği şey var mı yok mu on kontrol yapıyor yani :KK70: gurmelerim benim :KK70:

Aklıma geldi bu tuhaf huyum kimin wc sine girersem gireyim WC esnasında çamaşır deterjanı yumuşatıcı parfüm vs arkasını okurum içeriğini bileşenini nerede üretilmiş vs :olamaz:

X