Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Kuru boyalı saçlar için bitkisel mucize.

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

gecevekedicik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
562
341
Saçları kuru olanlar ve yağıya deyirmek istemeyenler??? Acil buraya bakın. Herkesin bildigi ve tedirgin olduğu acaba işe yarar mı? Diye sorduğu bitki ile geldim… saç ucunuz boyadan kupkuru mu benim gibi kıvırcık saçlarınız artık iğrenç bir kıvırcık mıı oldu. Hem uzatıyor hem de nemlendiriyor ALEO VERA MUCİZESİİİİİ!! Arkadaşlar ben şu aralar evde olduğum için 15-20 gün boyunca yatarken aleo vera uyguladım böyle ıslanacak derecede iki yaprak yetti büyük büyük yapraklardı ve suluydu ama neyse. 20.günün sonunda yazıyorum size ellerim bembeyaaaz oldu bir kere kolum esmer elim 2 ton açıldı hahah beyazlatma özelliğide varmış demekki(aleo verayı saçıma sürürken elimede yediriyordum ve yıkamadan öyle uyuyordum ya da ovalamadan yıkıyordum). Yüz için kullanmadım çok fazla aklıma geldikce sürdüm. Gece öyle uyudum sabah uyandığımda bir tık güzel bir cilt ile uyandım. Her neyse konumuz saç. Saçım biraz ırmak gibi koktu böyle yosunlu göl gibi ama yıkanınca geçti kısaca çim kokusunu seviyorsanız yapın. Mesela saçıma sürüyordum ama diğer gün yıkamıyordum diğer gün akşam oluyordu yine sürüyorum ne. Ne zaman yıkanırsam öyle kalsın hiç sorun değil diplerinede uyguladım ama siz saçınızı uzatmayacaksanız sadece uçlarına sürün. Ve kullandığınız aleo vera önemli arkadailar cinsi.. dikkat etmek lazım. Bir de sanki sanpuanın verdiği kimyasal kurutma etkisinide bir nebze eksiltti gibi geldi.. lütfen alın alın alın kullanın mükemmeeeeel etkisi var. Aleo vera cinsi olarak benekli açık yeşil aleo verayı kullanıyorum. Koyuyuda kullandım ama çok bir fayda etmedi açık renkli olan daha iyi işe yaradı.

Saçları kuru olanlar ve yağıya deyirmek istemeyenler??? Acil buraya bakın. Herkesin bildigi ve tedirgin olduğu acaba işe yarar mı? Diye sorduğu bitki ile geldim… saç ucunuz boyadan kupkuru mu benim gibi kıvırcık saçlarınız artık iğrenç bir kıvırcık mıı oldu. Hem uzatıyor hem de nemlendiriyor ALEO VERA MUCİZESİİİİİ!! Arkadaşlar ben şu aralar evde olduğum için 15-20 gün boyunca yatarken aleo vera uyguladım böyle ıslanacak derecede iki yaprak yetti büyük büyük yapraklardı ve suluydu ama neyse. 20.günün sonunda yazıyorum size ellerim bembeyaaaz oldu bir kere kolum esmer elim 2 ton açıldı hahah beyazlatma özelliğide varmış demekki. Yüz için kullanmadım çok fazla aklıma geldikce sürdüm. Gece öyle uyudum sabah uyandığımda bir tık güzel bir cilt ile uyandım. Her neyse konumuz saç. Saçım biraz ırmak gibi koktu böyle yosunlu göl gibi ama yıkanınca geçti kısaca çim kokusunu seviyorsanız yapın. Mesela saçıma sürüyordum ama diğer gün yıkamıyordum diğer gün akşam oluyordu yine sürüyorum ne. Ne zaman yıkanırsam öyle kalsın hiç sorun değil diplerinede uyguladım ama siz saçınızı uzatmayacaksanız sadece uçlarına sürün. Ve kullandığınız aleo vera önemli arkadailar cinsi.. dikkat etmek lazım. Bir de sanki sanpuanın verdiği kimyasal kurutma etkisinide bir nebze eksiltti gibi geldi.. lütfen alın alın alın kullanın mükemmeeeeel etkisi var. Aleo vera cinsi olarak benekli açık yeşil aleo verayı kullanıyorum. Koyuyuda kullandım ama çok bir fayda etmedi açık renkli olan daha iyi işe yaradı.

Saçları kuru olanlar ve yağıya deyirmek istemeyenler??? Acil buraya bakın. Herkesin bildigi ve tedirgin olduğu acaba işe yarar mı? Diye sorduğu bitki ile geldim… saç ucunuz boyadan kupkuru mu benim gibi kıvırcık saçlarınız artık iğrenç bir kıvırcık mıı oldu. Hem uzatıyor hem de nemlendiriyor ALEO VERA MUCİZESİİİİİ!! Arkadaşlar ben şu aralar evde olduğum için 15-20 gün boyunca yatarken aleo vera uyguladım böyle ıslanacak derecede iki yaprak yetti büyük büyük yapraklardı ve suluydu ama neyse. 20.günün sonunda yazıyorum size ellerim bembeyaaaz oldu bir kere kolum esmer elim 2 ton açıldı hahah beyazlatma özelliğide varmış demekki(aleo verayı saçıma sürürken elimede yediriyordum ve yıkamadan öyle uyuyordum ya da ovalamadan yıkıyordum). Yüz için kullanmadım çok fazla aklıma geldikce sürdüm. Gece öyle uyudum sabah uyandığımda bir tık güzel bir cilt ile uyandım. Her neyse konumuz saç. Saçım biraz ırmak gibi koktu böyle yosunlu göl gibi ama yıkanınca geçti kısaca çim kokusunu seviyorsanız yapın. Mesela saçıma sürüyordum ama diğer gün yıkamıyordum diğer gün akşam oluyordu yine sürüyorum ne. Ne zaman yıkanırsam öyle kalsın hiç sorun değil diplerinede uyguladım ama siz saçınızı uzatmayacaksanız sadece uçlarına sürün. Ve kullandığınız aleo vera önemli arkadailar cinsi.. dikkat etmek lazım. Bir de sanki sanpuanın verdiği kimyasal kurutma etkisinide bir nebze eksiltti gibi geldi.. lütfen alın alın alın kullanın mükemmeeeeel etkisi var. Aleo vera cinsi olarak benekli açık yeşil aleo verayı kullanıyorum. Koyuyuda kullandım ama çok bir fayda etmedi açık renkli olan daha iyi işe yaradı.

Tam ihtiyacım olan zamanda geldi bu konu. Teşekkürler ♥️

X