Saç Uzatma Yöntemleri Kuru ve kırık saçları uzatmak

oooo hayırlı olsunnn seda:):)))) folik asit kullanacaksın büyük ihtimal o senin tüm sorunlarını giderecek eminim):):)))))
Sağol kedicikim :halay: hamile olduğumu dün öğrendim ama 10gündür de folik asit içiyordum biliyor musun içgüdü müdür artık :)) umarım iyi gelir bebişim her derdime deva olur 25 aydır beklediğim sürpriz yaptı bana :KK200::KK200:

Sağol kedicikim :halay: hamile olduğumu dün öğrendim ama 10gündür de folik asit içiyordum biliyor musun içgüdü müdür artık :)) umarım iyi gelir bebişim her derdime deva olur 25 aydır beklediğim sürpriz yaptı bana :KK200::KK200:
elli ayaga duzgun olsun allah analı babalı buyutsun hayatım masallah ya vallahı 2 yıldır beklıyormussn bende mutlu oldum:)))) allah olmayanlara nasip etsin şekeriim:anneadayı::KK200:

Soğanı yılan yağını yumurtayı henüz denemedim ama sarımsak sürmemekte tepeden tırnağa haklı olduğunu söyleyebilirim arkadaşım :) yıkadım kurudu hala kokuyor Bi sürü serum sürdüm durularken sirke de koydum yok, kokuyor hala
Sarımsağı sütte kaynatıp sürebilirsiniz,kokusu kalmıyor.
Ben bunları denemedim ancak sığır iliği maskesi yapıyorum 2 aydır
Mükemmel bir şekilde etki etti bana,hem saçım yumuşacık,elektriklenme yok hemde bayağı bir uzadı. Tavsiye ederim size.
Hem iliğin içine bemiks ampül,avigen ampül,bir sütte kaynatılmış sarımsak,çam terebentin ve hindistan cevizi yağı koyuyorum,haftada 1 kez yapınca yeterli oluyor.

Sarımsağı sütte kaynatıp sürebilirsiniz,kokusu kalmıyor.
Ben bunları denemedim ancak sığır iliği maskesi yapıyorum 2 aydır
Mükemmel bir şekilde etki etti bana,hem saçım yumuşacık,elektriklenme yok hemde bayağı bir uzadı. Tavsiye ederim size.
Hem iliğin içine bemiks ampül,avigen ampül,bir sütte kaynatılmış sarımsak,çam terebentin ve hindistan cevizi yağı koyuyorum,haftada 1 kez yapınca yeterli oluyor.
Annemin bir kaç ay önce saçkıranı için yaptığı zeytinyağı sarımsak karışımı vardı 1litre kadar. Onu sürmüştü ben hazırlamamıştım o yüzden de uzun süre bekleyen yağ olduğu için iyice kokusu işlemiş olmalı
Sığır iliğini nasıl bulacağım nerden temin edebilirim
Üstelik pişirmek vs gerekiyor mu? Diğer malzemeler var bende de ama gebelikte kullanımı ne kadar doğru bilemiyorum

Annemin bir kaç ay önce saçkıranı için yaptığı zeytinyağı sarımsak karışımı vardı 1litre kadar. Onu sürmüştü ben hazırlamamıştım o yüzden de uzun süre bekleyen yağ olduğu için iyice kokusu işlemiş olmalı
Sığır iliğini nasıl bulacağım nerden temin edebilirim
Üstelik pişirmek vs gerekiyor mu? Diğer malzemeler var bende de ama gebelikte kullanımı ne kadar doğru bilemiyorum
Kemik iliği kemikte bulunuyor.
Kasaplardan temin edebilirsiniz.
Onu 4 saat falan kaynatıyorsunuz sonra süzerek diğer malzemeleri ekliyorsunuz, tek tek kullanımlık olarak ayırıp donduruyorsunuz.
Haftada bir buzluktan çıkarıp benmari usulü eritip saçınıza sürüp 2 saat bekliyorsunuz.
Ve mükemmel yumuşaklığa,uzamaya,sağlığa ulaşıyorsunuz.

Kemik iliği kemikte bulunuyor.
Kasaplardan temin edebilirsiniz.
Onu 4 saat falan kaynatıyorsunuz sonra süzerek diğer malzemeleri ekliyorsunuz, tek tek kullanımlık olarak ayırıp donduruyorsunuz.
Haftada bir buzluktan çıkarıp benmari usulü eritip saçınıza sürüp 2 saat bekliyorsunuz.
Ve mükemmel yumuşaklığa,uzamaya,sağlığa ulaşıyorsunuz.
Çok güzelmiş tüm saça mı uyguluyoruz

X