Kuruma çizgisi mi? Adetime 1 hafta var.

Gzmyts53

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2021
4.597
4.525
Kızlar biraz uzun olucak ama tecrübelerinize ihtiyacım var. Ben 25 Haziran'da yumurtlama gördüm 26sinda ise çatlama bu iki günü değerlendirdim. Son 3 gündür kasıklarım da doluluk hissi hafif hafif sancılar, iğne batmalari, kasığımda seyirmeler halsizlik uyku hali yaşıyorum. Bunları çok net yaşıyorum kesinlikle vücudumu da dinlemiyorum. Duphaston kullanıyorum ikinci aydayım adet olmama tam 1 hafta var. Birazcık tez canlı olduğum için dün akşam saatlerinde normal kaset test yaptım ve ovulasyon testi yaptım. Kaset test albi marka. Negatif çıktı, ovulasyon testi ise kırmızıya yakın. Bu sabah çöpe atacaktım bakayım dedim benim çok net gördüğüm ikinci çizgi var belki fotoğrafta çok net çıkmayabilir. Ovulasyon testi yaptım dünden çok daha koyu git gide koyulasıyor. Yumurtlamanın 10. Günü bugün. Kan versem cikarmi? Sonradan çizgi görüp hamile olduğunu öğrenen var mı fotoğrafları atıyorum. Belli olan ovulasyon, silik olan gebelik testi.

Eklentiler

• IMG_20210705_101636.jpg
    IMG_20210705_101636.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 686
  • IMG_20210705_101623.jpg
    IMG_20210705_101623.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 692
Bu arada ovulasyon testi çok daha kırmızı ama fotoğrafta net çıkmıyor 🤦

Ben 2. Çizgiyi gördüm canım ama sonradan çıktığı için 2 gün sonra tekrar test yapsan iyi olur. Yada kan verebilirsin

büyük ihtimalle hamilesin erken olduğu için öyle çıkmış. gün gün testi tekrarlarsan koyulaştığını görürsün. inşallah vardır ve sağlıklıdır :)

bu arada ovulasyon da hamilelik varsa bata yakın koyu gösteriyor. sen hamile gibisin

Kan versem sonuç çıkar mı? Henüz 10 gün geçti
büyük ihtimalle hamilesin erken olduğu için öyle çıkmış. gün gün testi tekrarlarsan koyulaştığını görürsün. inşallah vardır ve sağlıklıdır :

bu arada ovulasyon da hamilelik varsa bata yakın koyu gösteriyor. sen hamile gibisin
Dün ve bugün arasında baris koyuluk var telefon kameram kötü net gosteremiyorum 🤦 baya baya kırmızı c kadar olmasa da ona yakın

Çatlatmanın etkisi 12 gün sürüyor. Senin 9. gün oluyor bugün hala onun etkisi olabilir. Acele etme . Ben de 25 haziranda aşılama oldum. Hep pozitif çıkıyordu testim. İki gündür negatif çıkıyor.

Çatlatmanın etkisi 12 gün sürüyor. Senin 9. gün oluyor bugün hala onun etkisi olabilir. Acele etme . Ben de 25 haziranda aşılama oldum. Hep pozitif çıkıyordu testim. İki gündür negatif çıkıyor.
Çatlatma iğnesi mi kullandınız.

Kızlar biraz uzun olucak ama tecrübelerinize ihtiyacım var. Ben 25 Haziran'da yumurtlama gördüm 26sinda ise çatlama bu iki günü değerlendirdim. Son 3 gündür kasıklarım da doluluk hissi hafif hafif sancılar, iğne batmalari, kasığımda seyirmeler halsizlik uyku hali yaşıyorum. Bunları çok net yaşıyorum kesinlikle vücudumu da dinlemiyorum. Duphaston kullanıyorum ikinci aydayım adet olmama tam 1 hafta var. Birazcık tez canlı olduğum için dün akşam saatlerinde normal kaset test yaptım ve ovulasyon testi yaptım. Kaset test albi marka. Negatif çıktı, ovulasyon testi ise kırmızıya yakın. Bu sabah çöpe atacaktım bakayım dedim benim çok net gördüğüm ikinci çizgi var belki fotoğrafta çok net çıkmayabilir. Ovulasyon testi yaptım dünden çok daha koyu git gide koyulasıyor. Yumurtlamanın 10. Günü bugün. Kan versem cikarmi? Sonradan çizgi görüp hamile olduğunu öğrenen var mı fotoğrafları atıyorum. Belli olan ovulasyon, silik olan gebelik testi.
Canım kan için daha cok erken benim adete 2 gün kala çıkmamıştı en azından adet gününü bekle derim.

Kan versem sonuç çıkar mı? Henüz 10 gün geçti
Merhaba canım bende yumurtlamanin 10.gunu silik çizgi gördüm ovulasyon testlerim ama hala silikti. 11.gun kanda 14 çıktı. Adete 3 gun kala ovulasyon testi yaptığımda kıpkırmızı olmuştu. Adete bir gün kala bhcg 228 çıktı.

X