Kuruma çizgisi mi? Adetime 1 hafta var.

Merhaba canım bende yumurtlamanin 10.gunu silik çizgi gördüm ovulasyon testlerim ama hala silikti. 11.gun kanda 14 çıktı. Adete 3 gun kala ovulasyon testi yaptığımda kıpkırmızı olmuştu. Adete bir gün kala bhcg 228 çıktı.
İnşallah benimde oyle olur 🌺 ama ben gebelik testini dün akşam saatlerindee yaptım bu sabah bakınca net silikti çizgi vardı anlayamadım. En iyisi bekleyeyim elimde 3 ovulasyon testi var adetime yakın onlari da yaparım artık. Bu ay biraz erken yumurtladim 12. Günde biraz fazla beklemiş olucam içim içimi yiyor 😂

İnşallah benimde oyle olur 🌺 ama ben gebelik testini dün akşam saatlerindee yaptım bu sabah bakınca net silikti çizgi vardı anlayamadım. En iyisi bekleyeyim elimde 3 ovulasyon testi var adetime yakın onlari da yaparım artık. Bu ay biraz erken yumurtladim 12. Günde biraz fazla beklemiş olucam içim içimi yiyor 😂
Gebelik testi de al iki günde bir yap ilk idrarla koyulasma olursa kan verirsn. Beklemek çok zor gerçekten. 5 gun kala 11, 3 gun kala 70 1 gun kala 228 çıktı yatın tekrar kan vericem. İnşallah sende güzel haberler alırsın 🙏🏻🌼

Hanimlar ya bakarmısınız dayanamadım test aldım albi marka böyle çıktı çok çok silik bir çizgi var orda fotoğrafta çıktı mı bilmiyorum ama ikinci kez kuruma çizgisi olabilir mi ya bu kadar tesadüf olabilir mi sizde goruyormusunuz cizgiyi?

Eklentiler

• IMG_20210705_143551.jpg
    IMG_20210705_143551.jpg
    83,1 KB · Görüntüleme: 490
Hanimlar ya bakarmısınız dayanamadım test aldım albi marka böyle çıktı çok çok silik bir çizgi var orda fotoğrafta çıktı mı bilmiyorum ama ikinci kez kuruma çizgisi olabilir mi ya bu kadar tesadüf olabilir mi sizde goruyormusunuz cizgiyi?
ben görüyorum bence var 😬

Kızlar biraz uzun olucak ama tecrübelerinize ihtiyacım var. Ben 25 Haziran'da yumurtlama gördüm 26sinda ise çatlama bu iki günü değerlendirdim. Son 3 gündür kasıklarım da doluluk hissi hafif hafif sancılar, iğne batmalari, kasığımda seyirmeler halsizlik uyku hali yaşıyorum. Bunları çok net yaşıyorum kesinlikle vücudumu da dinlemiyorum. Duphaston kullanıyorum ikinci aydayım adet olmama tam 1 hafta var. Birazcık tez canlı olduğum için dün akşam saatlerinde normal kaset test yaptım ve ovulasyon testi yaptım. Kaset test albi marka. Negatif çıktı, ovulasyon testi ise kırmızıya yakın. Bu sabah çöpe atacaktım bakayım dedim benim çok net gördüğüm ikinci çizgi var belki fotoğrafta çok net çıkmayabilir. Ovulasyon testi yaptım dünden çok daha koyu git gide koyulasıyor. Yumurtlamanın 10. Günü bugün. Kan versem cikarmi? Sonradan çizgi görüp hamile olduğunu öğrenen var mı fotoğrafları atıyorum. Belli olan ovulasyon, silik olan gebelik testi.
Hamilelik var bence yinede bir kan testi yaptirmani öneririm umarım hamilesindir

test kurumus gıbı. kacıncı dakıkada belırdı gordugun cızgı? tesaduf degıl bu tarz testlerın cogunda cıkıyor.

Eklentiler

• EEE64627-1CE2-4AAA-A65C-791374D0DCAD.jpeg
    EEE64627-1CE2-4AAA-A65C-791374D0DCAD.jpeg
    67,3 KB · Görüntüleme: 422
  • E9B99189-1E70-4594-BA70-35F69DDEE5E3.jpeg
    E9B99189-1E70-4594-BA70-35F69DDEE5E3.jpeg
    57,7 KB · Görüntüleme: 401
  • 535F443E-D062-481F-9F90-6EF4C9629F3B.jpeg
    535F443E-D062-481F-9F90-6EF4C9629F3B.jpeg
    57,8 KB · Görüntüleme: 428
Evet 5 dk içinde çıkan bu ☺️ Testlerede pek güven olmuyoda bakalım artık
valla artık burda o kadar cok net pozıtıf gorduk ve kanda negatıf dedıler de şoke olduk kı. sımdı bence sen hıc testlerle ugrasma. dırek kanver 2 gun sonra falan :)) rabbım hayırlısını versın

valla artık burda o kadar cok net pozıtıf gorduk ve kanda negatıf dedıler de şoke olduk kı. sımdı bence sen hıc testlerle ugrasma. dırek kanver 2 gun sonra falan :)) rabbım hayırlısını versın
Aynen öyle yapıcam araya hafta sonu girdi pazartesiye kaldı da yarın sabah erken gebelik testi yapıcam biraz koyulaşır belki 😊

Adetiniz gecikti mi
Adetim düzensiz olduğu için hiç bi fikrim yok malesef ☺️ Şuna zaten hiç bi belirtimde yok göğüs agrım olurdu oda yok sadece sol kaşığıma ara sıra giren sancım akıntım ve tuhaf bi karın ağrım var 🤔

X