Gebeliğe Hazırlık Kuruma çizgisi mi hamilelik mi yardım lütfen acil.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Rukis26

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2021
1.201
447
28
Kuruma çizgisi mi lütfen yardım edin adetime 3 gün var 28 günde bi adet oluyorum. Geç yumurtladım bugün çatlama üzerinden 9 gün geçti. O kadar test yaptım hiç kuruduktan sonra böyle çizgi görmedim. Kuruduktan sonra böyle olmuş.

Eklentiler

• Screenshots_2021-07-23-01-55-13.png
    Screenshots_2021-07-23-01-55-13.png
    341,7 KB · Görüntüleme: 644
Kuruma çizgisi mi lütfen yardım edin adetime 3 gün var 28 günde bi adet oluyorum. Geç yumurtladım bugün çatlama üzerinden 9 gün geçti. O kadar test yaptım hiç kuruduktan sonra böyle çizgi görmedim. Kuruduktan sonra böyle olmuş.
Canım adetinin geçmesini bekle..eğer dayanamazsan kan ver. Ama daha dokuz gün geçmiş çok erken..

Canım adetinin geçmesini bekle..eğer dayanamazsan kan ver. Ama daha dokuz gün geçmiş çok erken..
Bende o yüzden ümitlendim o kadar test yaptım hepsi aynı marka hiç kuruma çizgisi görmedim şu ana dek sabaha karsı test böyle olmus

Ben anlayamıyorum kuruma mı değil mi o yüzden yorum yapamıyorum ama Bence erken gebelik testinde çıkması lazım isterseniz bir deneyin. İnşallah vardır. Gönlünüze göre versin Allah ❤️
Ay inşallah amin ♥

Ay inşallah amin ♥
Cnm bende de bir kere kuruma çizgisi çıkmıştı negatifti ama benimki böyle idrar resmen belliydi ve çizgi dağınıktı seninki ne kadar süre sonra çıktı sanki hamilelik çizgisi de olabilir ne kadar süre bekletip baktın teste ilk çizgisiz gördüğünde? erken gebelik testi mi yapsan eczane de açıktır şuan sana sakin ol demek isterdim ama o kadar iyi anlıyorum ki

Cnm bende de bir kere kuruma çizgisi çıkmıştı negatifti ama benimki böyle idrar resmen belliydi ve çizgi dağınıktı seninki ne kadar süre sonra çıktı sanki hamilelik çizgisi de olabilir ne kadar süre bekletip baktın teste ilk çizgisiz gördüğünde? erken gebelik testi mi yapsan eczane de açıktır şuan sana sakin ol demek isterdim ama o kadar iyi anlıyorum ki
Şimdi erken gebelik testi yaptım ondada 10 dk sonucu boyle cıktı resim ceksem belli olmuyor ama iyice bakınca siliktende silik çizgi var normal kaset test ertesi gün böyle olmuş

Şimdi erken gebelik testi yaptım ondada 10 dk sonucu boyle cıktı resim ceksem belli olmuyor ama iyice bakınca siliktende silik çizgi var normal kaset test ertesi gün böyle olmuş
Yaaa erken gebelikte 10 dk içinde böyle çıktıysa o zaman hamilesin mi acaba kuzu ya .)))))) foto atabilsen

Kuruma çizgisi gibi gri çıkmış. Gebelikte silikte olsa çıkan çizgi pembe oluyor

Kuruma çizgisi gibi gri çıkmış. Gebelikte silikte olsa çıkan çizgi pembe oluyor
Erkem gebelik 10 dk sonra baktgmda hic belli olmayacak sekıldr neredeyse mikroskop ile bakmak lazım pembe gbiydi erken gebelık testi o kdar silik olablyormu neredeyse hic yok denecek kdar çizgi görcem dye bakmasan görülmeyecek derecede

Erkem gebelik 10 dk sonra baktgmda hic belli olmayacak sekıldr neredeyse mikroskop ile bakmak lazım pembe gbiydi erken gebelık testi o kdar silik olablyormu neredeyse hic yok denecek kdar çizgi görcem dye bakmasan görülmeyecek derecede
En saglıklısı biraz daha bekleyin. İnşallah koyulaşarak devam eder.

Bugün miratech erken gebelik testi yaptım dünkine nazaran olsa daha belirgin silik olurdu tek çıktı maalesef 😒

X