Kurutma makinesi tavsiyesi

Valla ne Airfry ne kurutma ne robot kullanıyorum. 2 günde 1 süpürge açıyorum bir de haftada 1 detaylı temizlik ona rağmen faturam daha çok ama kettle çok kullanıyorum.

Bölgeden bölgeye saatten saate değişiyor olabilir. Çalıştığım için tüm makinelerim gece çalışıyor
Bende gün içinde TV olsun hiç açmam gündüz sadece süpürge açarım o kadar. Onun dışında çamaşır bulaşık Makinesi hep gece çalışır ama faturam 200 220 arası Bursa'da yaşıyorum

Bende gün içinde TV olsun hiç açmam gündüz sadece süpürge açarım o kadar. Onun dışında çamaşır bulaşık Makinesi hep gece çalışır ama faturam 200 220 arası Bursa'da yaşıyorum
İstanbul Avrupa ✌🏻 tuhaf bi faturalandırma var belli ki. 170in üstünü hiç görmedim çok şükür ki

Nasıl bir sorunsa bende istiyorum o sorundan 😂 belediye mi belirliyor bu fiyatları? İstanbulda bir çok şey zaten pahalı bunu ucuz verelim bari demişler herhalde
Yok binadan kaynaklanıyordu sanırım. Bir ara tüm binanın sigortası yanmıştı bina fazlarımızı değiştirmişti ondan düşük geliyordu sanırım. Çok nadir 5 6 daireye 150 200 geliyordu evde hiç durmayan daireye bin gelebiliyordu bina birşeyler yaptı muhtemelen. Evimi satıp başka ev aldım henüz evimi kurmadım bir sonraki ay faturamı takip edeceğim bakalım bu kez ne çıkacak

Haftada 2 çamaşır makinesi çalışır gün aşırı elektirik süpürgesi ayda belki 3 kere fırın. TV akşamları max 3 saat falan açık olur bize 200 üstü geliyor Rizede
Hemsehrim merhaba 🌺
Bende de bulasik makinesi günlük çalisir, ütü haftada bir, firin haftada üc kez kesin calisir, pc günlük 4 saat, camasir makinesi, kurutma makinesi derken 200 gibi bi fiyat geliyor

Hemsehrim merhaba 🌺
Bende de bulasik makinesi günlük çalisir, ütü haftada bir, firin haftada üc kez kesin calisir, pc günlük 4 saat, camasir makinesi, kurutma makinesi derken 200 gibi bi fiyat geliyor
Merhabalar 💕 buralı değilim ama burada yaşıyorum. Rizede yaşam İstanbul kadar zor. Diğer Anadolu şehirlerine göre çok pahalı bir memleket normal o yüzden ☹️

Merhabalar 💕 buralı değilim ama burada yaşıyorum. Rizede yaşam İstanbul kadar zor. Diğer Anadolu şehirlerine göre çok pahalı bir memleket normal o yüzden ☹️
Bende Rizeli degilim, Ankaradan geldim, oraya her gidip geldigimde adaptasyon sorunu yasiyorum. Fiyatlar yari yariya farkediyor.
Kurulama gelecek olursak, ben direk kurutma makinesinin firmasina sordum, camasir makinesinin markasini soyledim, olur dediler nitekimde oldu, bir aparat sayesinde takildi. Benim kullandigim k.m gidere baglanabilme ozelligine sahip, su haznesi de var tabi, alanim olmadigi icin banyoda konumlandirdim. Nem biraz sikinti oluyormus, hatta birinci yili dolmadan makineden bi sey degismek zorunda kaldilar, banyom kücük onunda etkisiyle yogun buhar oluyormus. Degisimi yapan kisi imkan varsa baska odaya al demisti..

Bende Rizeli degilim, Ankaradan geldim, oraya her gidip geldigimde adaptasyon sorunu yasiyorum. Fiyatlar yari yariya farkediyor.
Kurulama gelecek olursak, ben direk kurutma makinesinin firmasina sordum, camasir makinesinin markasini soyledim, olur dediler nitekimde oldu, bir aparat sayesinde takildi. Benim kullandigim k.m gidere baglanabilme ozelligine sahip, su haznesi de var tabi, alanim olmadigi icin banyoda konumlandirdim. Nem biraz sikinti oluyormus, hatta birinci yili dolmadan makineden bi sey degismek zorunda kaldilar, banyom kücük onunda etkisiyle yogun buhar oluyormus. Degisimi yapan kisi imkan varsa baska odaya al demisti..
Aynı durumdayım ama başka yerim yok. Mecbur orada duracak. Rizede ben dahil her şeyim nemden çürüdü 😅

X