Küs olduğunuz birini aramak zorunda olmak.

eşiniz vefalıymış yine birde böyle düşünelim
bakmasaymış ben mi yalvardım bak diye de diyebilirdi.. sonuçta eşinizin elinde olmadan bakmış değil mi?
çevremde çok duydum gördüm böyle insanları

eşiniz arasın sorsun yeter.. yavaş yavaş barışılırsa da assslaaa hiçbirşeyinize karıştırmayın

Arayip soğuk bir gecmis olsun demek .. zor mu ?
Kuramaz mısınız bu soğuk mesafeli geçmiş olsun dengesini ?
Kuramıycam sanırım. Mantığım almıyor ki küs olduğun birine geçmiş olsun demek. Bnm çizgilerim çok keskin galiba.

Eşim diyo ki evlendikten sonra bu kadar kıymetli oldum. Eskiden bu kadar peşime düşmezdi diyo. Allah oğlan vermemiş ki tam kv olcak insan.

Yok cnm karıştırmıyorum diye sinir oluyor zaten. İstiyorki herşeyi ona danışalım evimizdeki herşeyden haberi olsun. Kv ile teyze hala altlı üstlü oturuyorlar.

Kocama diyorum Allahın sevgili kuluymuşum(!) herkese bir bana iki kv

Eee ozaman sizde arayın eşinle ara eşin geçmiş olsun falan desin. Sonra da kelebeğe veriyorum oda konuşacak desin siz alın konuşun işte malum salgından dolayı gelemedik geçmiş olsun deyin yeter
Çoook uzaktalar zati gidemeyiz de biz artvindeyiz onlar izmir de

Konuşucam ya amaan napiyim haksız duruma düşersem de düşeyim. Diyecek çünkü hatalarını kabul ettiler. Flan hatta biz adım atınca bir miktar daha tavır yapcak. Duygu sömürüleri flan. Belki de iş yine bana kalacak. Çünkü bunu defalarca yaşadık. Eşimle tartışır. Sonra derki sen bu cümleleri kurmazsın kelebekk sana söyletiyorr. Bu sırada bn olayı bile bilmiyor olurum.

Aman boşverin ya sizin arama niyetiniz önemli o neler kurarsa kursun kafasında. Çok takmayın. Aramasanızda kelebelek aratmadı olacak nasıl olsa...

Ben olsam ararım, geçmiş olsun, sağol, bir ihtiyacın var mı sen bizim için önemlisin dargın da olsak derim, tribin de yolunu keserim

Aman boşverin ya sizin arama niyetiniz önemli o neler kurarsa kursun kafasında. Çok takmayın. Aramasanızda kelebelek aratmadı olacak nasıl olsa...
Ayneeennnn ya zaten her türlü kötü ben olcam. Aradın kocam. Bende geçmiş olsun diyeyim. Kapatalım. Ben görüşmemeye devam edeyim. Mesafeyi koyana kadar canım çıktı. Korumam lazım.

Eşim arayacak sanırım. O da öyle düşünüyor. Hastalık sonuçta.

Birde şöyle bir durum var. Aramazsan bunun lafını da yapcak. Ben onu büyüttüm vs. Ölsek kalsak umrunda değil.
Siz olsaydınız ne yapardınız sorunuza kendimden örnek vereyim, yakın akrabalarımdan biriyle kavgalıyım, akrabam ameliyat oldu kan bağı ve geçmişin hatırına telefon edip geçmiş olsun dedim ama eşime sen de aramalısın talebinde bulunmadım, telefon görüşmesi barışmaya vesile olmadı çünkü yaptıkları affedilecek şeyler değildi, yalnızca geçmişin hatırı nedeniyle kan bağı görevimi yapmış oldum o kadar.

Size, evliliğinize, psikolojinize zarar veren bi insanı hayatınıza sokmanızın ne anlamı var? Bu insan size gelip hatalarımı anladım, tekrarlamıcam demiyo ki? Ben toksik insanları hayatımdan çıkarma taraftarıyım, bu dünyaya kimsenin delisini çekmeye gelmedim çünkü cidden çok fazlalar

Ben olsam ararım, geçmiş olsun, sağol, bir ihtiyacın var mı sen bizim için önemlisin dargın da olsak derim, tribin de yolunu keserim
Çok barışma cümlesi oldu kız bu. zaten suçlu olduğu için gözümüze bakıyo barışalım diye. Bir o kadar da gururlu ben büyüğüm onlar gelsin modunda.

Ben barışmak istemiyorum. Sadece hastalık bu yani. Gaddar olmak da istemiyorum.

Zaten acil bir ameliyat değil. 1 yıldır olacaktı. Kötü niyetli olacak olursak. Bu küslüğe anti yaptığını bile düşünüyorum. Kızıyla konuşmuştuk. Bn bebeğim var evdeyim diye bana gelecekti burda olacaktı ameliyatı. Kızı da hemşire çok yoğun çalışıyor. O da başka bir ildeydi. Kv ile geleceklerdi. Kv de yardımcı olcaktı. Hemde bebişle zaman geçireceklerdi. Küsmeden önce yapılmış bir plandı.

Yoo bence barışma cümlesi değil bu, sadece bir değer bildirme cümlesi.. Sonrasında yine arayıp sormazsanız barışmış olmazsınız Geçen hafta kedim öldü benim. Kuzenimle kardeşim 1,5 yıldır küslerdi, evimde sarılıp ağlaşıp barıştılar. Aile arasında uzun süreli küslükler iyi değil herkesi etkiler bu durum benden söylemesi Küs olmayın ama mesafeli olun bence

Sanırım Bende arıyacağım. Eşimle beraber. Eşim bana öyle birşey demedi kendi de kararsız zaten ama aramak gerekiyor dediğiniz gibi ne de olsa kan bağı. Yetiştirmiş emek de söz konusu. Bir ihtiyacı vardır sorsun. Bende iliştiririm yanına bi iki bişeyler konuşma esnasında.

Eşime çok ayıp ettiler. Ben buna karışmak istemiyorum zaten üstüne yorum dahi yapmadım hiç. Ama bnmle ilgili çok büyük bir mesele yok. Kıskançlık, çekememezlik gibi şeyler. Eşim hali hazırda konuşmuyorken bende konuşma gereği duymadım. Zaten geçinebileceğim biri olmadığı için.

Küs olmak zaten canımı çok sıkıyor. Hayatımda küstüğüm ilk insan. Ne yapacağımı bile bilmiyorum. Ama yakın olmak da istemiyorum. Bu dengeyi kuracaz bakalım. Bazen biz mesafeli oluruz da karşı taraf bu mesafeyi anlamaz üstüne üstüne gelir ya öyle oluyor.

Aramadı sormadı oluyor. Eşimi arıyor kv yi arıyor. Sizin gelin beni yok sayıyor diyor. Onlar bni arıyor. Kızım yaşlı kadın bi ara sor olmaz mı. Arıyorum diyorum. Yetmiyor diyor. Hergün mü istiyor. Takmiyim diyorum. Gereksiz insanlardan duyuyorum. Kardeşimin gelini de çok hayırsız. Yaşlanınca kardeşime kim bakcak bu insafsızların elinde oluyor. Oluyorda oluyor kısaca. Göz yuma yuma kör oldum

Valla ne diyeyim siz bilirsiniz o zaman, herkesin dinamikleri farklı olunca fikir vermek de zor oluyor bacım

ne ameliyatı? ölümcül mü kalp mi beyin mi aksi halde gerek yok
Histerektomi cnm Acil bir vaka değildi. İçinde iri bir kitle vardı ama zararsızdı. Hormonal dengesizlik yapıyordu. Zaten yaşlısın alalım rahat edersin oldu. Kitle büyük olduğu için rahim komple alındı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…