Küs olduğunuz birini aramak zorunda olmak.

He vallaha ya 😬😂 arıyam da kurtulam akşam kocam gelsin arayalım. Mune hanımında dediği gibi bi aramayla barışmayız herhalde. 🙏🏻🙏🏻
Sınırı çizecek olan sizsiniz, madem geçmiş olsun demek istiyorsunuz arar konuşursunuz ama sonra sık görüşmeyerek veya şu an ki tavrınızı koruyarak zaten gerekli mesajı vermiş olursunuz.

Hanımlar genel olarak hepinize teşekkür ediyorum.💐 🥰 Akşam arıyacağız.:olamaz: İnsan istemediği birşeyi yapınca gözünde büyüyor. Abartılacak birşey de yokmuş.:KK30:

Haytımdan çıktığı için bn mutluyum ama eşimin annesi sayılır. 6 aylıkmış teyzesi ona bakmaya başladığında ordan okula gitmiş. Annesi emekli. Hep çalışmış.

Küsmeden önce eşim her hafta arardı. Bnde kızımı görmek istediği için bi kaç haftada bir görüntülü arardım ya da o arard

Merhabalarr kk arkadaşlarım.

Kısaca anlatayım. Eşimin teyzesiyle görüşmüyoruz. İlk eşim küstü haklı sebeplerle. Bende arkasından geldim. Çünkü ikinci kv gibi bişeydi benim için uzun uzun anlatmiyim. Sürekli tripler kv yi kışkırtmalar vs. Neyse şimdi biz bu kişiyle aylardır görüşmüyoruz. Eşimin küsme sebebinin benimle hiç alakası yok bu arada tamamen kendi ailevi meseleleri. Ve ameliyat olmuş yeni duyduk. Ameliyat olalı 3 gün olmuş.

Hayatımda konuşmadığım ilk insan. Ve bu bana ağır geliyor biriyle küs olmak. Eşim hala çok kırgın ama o da küs kalmayı sevmiyor. kendi de üzülüyor. Küçükken annesi çalışmış hep teyzesi bakıcılık yapmış. Ufak ufak barışmayı düşünüyor. Ama çok kırgın olduğu için adım atmıyor. Teyzesi adım atarsa olumlu yaklaşacak.

Teyzeden de bir küçük bahsedeyim. Eşim sanki onun oğlu. Bi tane kızı var sadece. Elinde büyüdüğü için olabilir. Beni kıskanıyor. Beni ve ailemi çekemiyor. Kv ye sürekli manipülasyon yapıyor. Kv de az değil zaten o da ayrı. onlar sizi dışlıyor. Oğlunu elinden aldı. Sizi el yerine koydular. Sokaktaki kediye ekmek versen gelir paçana sarılır. Bunlar nankör kadir kıymet bilmiyor. Gelin( yani ben oluyorum. ) oğlumuzu dolduruyor. Bizden soğutuyor flan. Teyzenin benimle alıp veremediği var. Sürekli yarış halinde. Kv de zaten öyle çift kuşatma altındaydım. Birini eledim kendimce tabi.

Şimdi geleyim soruma. Size soruyorum biz eşimle kararsız kaldık geçmiş olsun için arayalım mı. Şimdi düşünüyoruz. Hastalık sonuçta gaddarlık gibi geliyor. Öte yandan da eğer biz adım atarsak o kadar tantana boşa gidicek.herşey başa dönecek. Zaten haksız olduğunun farkında değil.

Ya da sadece basit bir arama mı bn mi abartıyorum off kararsız kaldım. Siz olsaydınız ne yapardınız.

Birde diyelim ki aradım ne konuşucam. 😣 geçmiş olsun sağol eee çünkü konu devam etmiycek triplerinden dolayı
Kuramıycam sanırım. Mantığım almıyor ki küs olduğun birine geçmiş olsun demek. Bnm çizgilerim çok keskin galiba.
Eminimki geçmiş olsun demek istersiniz ama sonrasında neler olacak kaygısı sizi baskılıyor. Haklısınız da. Bende böyle durumda kalınca dua ediyorum.Allahim hayrliysa kalplerimizi birbirimize ısındır diyorum. Çünkü çok sıkı sıkı olup sonradan düşman gibi olan veya tam zıddı insanlar gördüm.hayat bu ne getireceği belli olmaz.Hakkinizda hayrlısı neyse o olsun.

Ben aramazdim aramıyorum kendime dert yüklenmeye fazla fedakar olmaya hiç niyetim yok. Siz ameliyat olsaydınız ararmiydi? Bence hayır. Cenazenize olsa yada başka bir kötü günde ararmi?
İnceldiği yerden kopmali bu küslük değil hayatını temizlemek.

eşin arasın araya senin de ismini sıkıştırıp geçmiş olsun dileklerini iletip kapatsın.
ama bu kişiyle bir alakan yok açıkçası hani bişey olsa ölse kalsa sen vicdan yapmayacaksın, senlik değil.
ben de dayımı çıkardım hayatımdan, sildim tamamen, ameliyat tarzı bir durumu olsa bile aramam. ölse cenazesine gitmem hatta. onunla bağlarımı kopardığımdan beri daha mutluyum çünkü.

Esiminde bir teyzesi var yurt disinda yasiyoruz ve tek akrabasi
Ben 2 kez ayagina gittim kadini tanimam etmem oda beni tanimaz. Ne bi hosgeldin nebi besgeldin hiic
Gittigimizde sandalyesini aldi arkamiza oturdu esi bizimle konustu. Esime dedim senin teyzendir gidip gelebilirsin ama beni birdaha buraya getirme hamile halimle kasildim kadinin tepkisinden.

Yani kisacasi esiniz gidiyomu geliyomu kendi bilecegi sey siz hic karismayin.
Bu erkekleride anlamiyorum, karisi ve annesi veya akrabasi arasinda denge kurmayi beceremiyolar.

Bendede bi tane boyle teyze var
Sadece turkiyeye geldigimde gunu birlik gideriz bitti. O beni gunde 73939393 kere arardi ama baktim bazi seylerde mudehale oluyo siniri cizdim. Aradiginda acmiyorum bir gun sonrasinda esim x evdeydi acmadim diyorum direk. Oda anliyo istenmedigini.

Ha bi tane dayim var buradaki tek akrabam. Yanina gittik sebepsiz yere surat yapip evi terketti bende ne bayramda ne seyranda esimi alipda yanina gitmem. Herkes yerini bilsin yahu. Dunyayi ben yarattim kafasindan ciksinlar.

Eminimki geçmiş olsun demek istersiniz ama sonrasında neler olacak kaygısı sizi baskılıyor. Haklısınız da. Bende böyle durumda kalınca dua ediyorum.Allahim hayrliysa kalplerimizi birbirimize ısındır diyorum. Çünkü çok sıkı sıkı olup sonradan düşman gibi olan veya tam zıddı insanlar gördüm.hayat bu ne getireceği belli olmaz.Hakkinizda hayrlısı neyse o olsun.
Aradık canım. Geçmiş olsun dedik. Ben ayrı aradım eşim ayrı aradı.

Eşimle tekrar samimi olmaya çalıştılar. Hemen fotoraflarına flan yorum yapmaya başladılar. Eşim cvp vermedi. Öyle kapandı konu. Beni ilgilendirmez zaten kendi ailesi kendi fikri.
Beni zaten sevmedikleri için hiç bir sorun yaşamadım. 🤭🤭Arayıp içimi rahatlattım. Geçti gitti. 🤷🏻‍♀️

X