Kuşadasın da arkadaşlık

Kuşadasına yeni taşındım 3,5 yaşında bir kızım var tanışmak isteyen anneler var mııı
Merhaba . Bende tam kuşadasında yaşamak nasıldır diye konu acacaktim ki sizin mesajınızı gördüm. Öncelikle hayırlı olsun size . Umarım herşey yolunda gider . Kısmet olursa bizimde oraya yerlesme gibi bir hayalimiz var hemen olmayacak ama belki 2-3 seneye. Esim terfi bekliyor ondan sonra atamasını isteyecek . Kısmetse varsa olur diyorum. 2 çocuğum var biri kız sizin çocukla ayni 2017 Mart dogumlu. Ne de güzel arkadaş olurlardı 🥰.Abisi 8 buçuk . Kuşadası'nda teyzemiz yaşiyor her sene tatilde uğramadan gecmeyiz. Büyük şehirde yaşayan biri olarak çok sıkıldım. Bir yere gittiğimiz gezdigimiz yok ama arada çıktığınızda pişman oluyoruz en büyük sorun trafik. Bu koca şehirde dolu dolu yaşamak için para lazım vakit lazım. Çok şükür halimize tabiki ama evden işe işten eve . Arada akraba ev ziyaretleri düğün dernek vs. Doğa ile iç içe olmak istiyorum . Ne bileyim fırsat buldukça havanin güzel zamanlarında kısa mesafede kendinizi atacağımız yerler olsun ..Bilmiyorum bu fikrim için ilerde pişman olur muyum sizin tecrübeleriniz vs nedir ? En önemlisi okullar çocuklar için eğitim ne durumda sevlet okulları nasıl ? Aklımda deli sorular 🤔🤔öyle kolay alınacak ya da hemen olmadı dir ben geri doneyimm denilecek bir durum değil o bakımdan ...Sizin şimdilik nasıl gidiyor paylaşırsanız çok memnun kalırım. Sağlıcakla mutlulukla yaşayın yeni evimizde 🥰

X