kusarak kilo vermek cok mu zararlidir ?

Boy ve kilon ideal aslinda :sly:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben 160 boyunda 36 kiloyum kilo vermek istiyorum bunun için herşeyi denedim artık dayanamıyorum kilo veremiyorum hergün bale yapıyorum konservatuvarda fakathala kiloluyum kusarak kilo vermeye çalıştım başarılınoldum fakat ailem fark etti ve doktora gittik artik hiç bişe yemiyorum yemek yediğimde kendimi suçlu hissediyorum diyetisyende daha fazla kilo vermen sakıncalı diye kilo verdiren bi diyet listesi vermedi kafayi yicem arkadaşlar yardım edin lütfeen

Kiloda yanlış olmadığına emin misin ? bulumia nın bir soncu da bu ne kadar zayıf olsan da kendini hala şişman hissediyor olman. YAPMA YAPMA YAPMA

Ben 160 boyunda 36 kiloyum kilo vermek istiyorum bunun için herşeyi denedim artık dayanamıyorum kilo veremiyorum hergün bale yapıyorum konservatuvarda fakathala kiloluyum kusarak kilo vermeye çalıştım başarılınoldum fakat ailem fark etti ve doktora gittik artik hiç bişe yemiyorum yemek yediğimde kendimi suçlu hissediyorum diyetisyende daha fazla kilo vermen sakıncalı diye kilo verdiren bi diyet listesi vermedi kafayi yicem arkadaşlar yardım edin lütfeen

psikologa gitmen gerektiğinin farkındasındır herhalde... lütfen bir an önce randevu al ve git. senelerini heba edersin, bale hayatın da biter. evden çıkmak istemediğin hatta çıkamayacağın zamanlar olur, belki şu anda da oluyordur.
psikologunu kendin seç, kendin için bir şey yap. yeterince kötü davranmadın mı kendine?

Aşk daha fazla dayanamıyorum kusmayi biraktim suanda 39 kiloyum hic bise yememeyi denedim 39 a dustum kusmayi ilk biraktigimda 42 kiloydum kafayo yicem gercekten dayanamiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Git gide iskelet yığını olup, istesen bile yemek yiyemeyeceğin saçlarının döküleceği dişlerinin mahvolacağı günden güne öleceğin bir süreç istiyorsan neden olmasın ?

Yahu hasta olunca,hamile olunca bile kusunca vücut bi tuhaf oluyor

Kusacağına az ye öz ye spor yap arkadaşım

Biraz bahsedebilir misiniz? Biraz saçma geliyor yemeği yiyip akabinde kusmak. O zaman hiç yemeyelim? Kilo vermeye nasıl bir katkıda bulunuyor ki? Cevap verirseniz çok minettar olurum.

Merhaba benim sadece 10 kilo fazlam var ve kisa surede vermem gerekiyor bana nasil bir yol izledigini soyleyebilir misin midem o kadar genisledi ki hic bir sekilde doydugumu hissetmiyorum artik 1 bucuk ekmegi rahat yiyorum 168 boyum var 76 kiloyum

Merhaba benim sadece 10 kilo fazlam var ve kisa surede vermem gerekiyor bana nasil bir yol izledigini soyleyebilir misin midem o kadar genisledi ki hic bir sekilde doydugumu hissetmiyorum artik 1 bucuk ekmegi rahat yiyorum 168 boyum var 76 kiloyum

Kusmak gibi bir şeyi denemeyin sakın. Ölüme dahi goturur.
Bu sitede zayıflama takımları var. Ben 6.takimdayim mesela. Araştırıp bir bakın. Benim de yaklaşık 10 kilo fazlam var. Takımdaki arkadaşlardan birisi kaçamak vs yapmaz sporu ve suyu düzene sokarsan 1,5-2 ayda verirsin 10 kiloyu demişti. Siz de bu takımlardan birine dahil olun derim.

X