Kuzenim için Dualarınıza muhtacız.

adinisenqoy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2016
320
544
Kuzenim çarşamba günü hayati tehlikesi bulunan bir ameliyata girecek. Çok üzgün çok çaresiziz. Rabbim herkesin dualarını kabul eylesin. Kimin duası kabul olur Rabbim bilir, Duanın gücüne inanıyorum. Dualarınıza kuzenimi de eklemeniz sizlerden ricam. Sağ salim ailesine kavuşup evine gelmesini nasip etsin rabbim inşallah 🤲 tüm hastalara şifa versin inşallah 🤲

Kuzenim çarşamba günü hayati tehlikesi bulunan bir ameliyata girecek. Çok üzgün çok çaresiziz. Rabbim herkesin dualarını kabul eylesin. Kimin duası kabul olur Rabbim bilir, Duanın gücüne inanıyorum. Dualarınıza kuzenimi de eklemeniz sizlerden ricam. Sağ salim ailesine kavuşup evine gelmesini nasip etsin rabbim inşallah 🤲 tüm hastalara şifa versin inşallah 🤲
Yatsı ezanında edeceğim duaya katacağım umarım güzel haberini alırım🤲🏻

Kuzeninizden guzel haberler almayi nasip etsin Allah. Ya safi okudum.🙏

Sizlerden 1 yıl önce dua istemiştim. Kuzenim pankreas kanseri idi 14 ay dayanabildi. Bugün vefat etti. 12.02.24 sizlerden tekrar gönlünüzden geçen duaları rica ediyorum onun için.
Çok teşekkürler herkese.
Ruhuna El Fatiha 🤲
Rabbim mekanını cennet eylesin sizlere ailesine sabır versin inşallah 🤲🤲

Sizlerden 1 yıl önce dua istemiştim. Kuzenim pankreas kanseri idi 14 ay dayanabildi. Bugün vefat etti. 12.02.24 sizlerden tekrar gönlünüzden geçen duaları rica ediyorum onun için.
Çok teşekkürler herkese.
Ruhuna El Fatiha 🤲
Fatiha okudum ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun. sabırlar diliyorum

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun başınız sağolsun ailesine Rabbim sabırlar versin

Dua mi okudum bağışladım Rabbim kabul etsin 🤲

X