Kv boşanmak istiyor

Dert desem dert değil ama insan anlatmak istiyor.
Sabah 08:23'te kv' den gelen telefonla gözlerimi açtım.
Eşim telefonu açtığında ben boşanmak istiyorum.Ben sizi okuttum emek verdim annenim.Bana aylık belli bir miktar para vereceksin, ben kardeşlerimle yaşarım.Benim kardeşlerim bana her türlü bakar 5 güne kadar evi terk edeceğim dedi.
Boşanmak isteme sebebi kp mevcut evini satıp kv.nin yere göğe sığdıramadığı kardeşinin yanından ev alacaktı.Malum dönemdeyiz adam evi satamayınca bu plandan vazgeçmiş.Haftalardır bunun için kavgalılarmış.
Dün akşam kp köye gitsem benimle gelecek misin dedi ve olanlar oldu.Yanımızda ufak çaplı bir kavga yaşadılar.
Bunun öncesinde de eşim dayısı ile ilgili bir olayı onaylamadığı için eşime de bilenmişti.
Kısacası KV dedigi olmayınca insanı çamura bulayan biri kim olursa olsun.Oğlu dahi olsa onun sözünden çıkmayacak.kv kardeşine kötü demezse benim eşim diyemez ne haddine.
Kv ile benim iliskime gelince ben kendisini yok sayıyorum.O aslında yok hiç olmadı gibi davranıyorum.Beni türlü bahanelerle eşime şikayet ediyor.Akrabalara anlatıyor komşulara anlatıyor ama umursamamaya kendimi yıpratmamaya çalışıyorum.Ki bu kendisi ile alakalı açtığım ilk konum değil son da olmayacak gibi.
Ek olarak vakti zamanında falcıdan daha kıdemli bir adam kendisine sen oğlunun ekmeğini yiyeceksin vb. şeyler söylemiş.Guya diğer söylediği herşey çıkmış.Geriye bitek oğlunun ekmeğini yemek kalmış.Bana siz bakacaksınız tarzında bir konuşma yapmıştı vaktiyle.
Bugün telefonu kapattıktan sonra eşim çok üzüldü.Bende dedim ki birincisi sen dururken kardeşlerine gitmesi seni yok saymak değil mi madem yok sayıyor sabahın 8 inde seni neden arıyor dedim.Ayrıca evde çok bunaldıysa doğru olan bize gelmesi dedim.
Eşimde aradı dedi ki ayrılman için sana maddi destekte bulunmam.Sinirle karar veriyorsun çok sıkıldıysan bize gelmen en uygunu dedi.
Eşim böyle der demez.Ben anladım hedera seni doldurmuş.Hederanın anne babasıyla sorunu yok zaten.Ama ben senin annenim.Sana hakkımı helal etmiyorum.Cennet benim ayağımın altındaysa o ayağımı senin için kaldırmayacağım Sizin evin baskın karakteri hederahelix.Biraz babanı örnek al sende baban gibi ol.Anneni ezdirme.Ben mükemmel bir anne oldum mükemmel bir eş oldum mükemmel bir kv oldum ama kimse benim kıymetimi bilmedi.Bana sadece kardeşlerim değer verdi bu hayatta diye saymış sayıştırmış.
Ben bu kısımları duymamıştım.
Eşim sonradan bahsederken ağzından kaçırdı gibi oldu.
Kendisi kp ile mutsuz olduğu için ayrılmak istiyor.Oğluna verdiği öğüt ne kadar akılcı değil mi?
Bugün kendimi hederahelix değil günah keçisi gibi hissediyorum kısacası.
2 yıllık evliliğim süresince şunu da yapayım kvye kötülük olsun diye ne düşünecek ne de bişey yapacak vaktim oldu.Ama bu hatun kişisi covidi bile benden bilecek kıvamda.Hoş vaktim olsa bile üşenirim yapmaya.
Böyle manyak bir olay yaşadım yani.Adamın biri yıllar önce bir kehanet salladı diye.
Siz olsanız ne yapardınız.
Bir çok kızıyorum.Bir aman boşver bırak öyle sansın öyle bilsin diyorum.
Bir biz boşansak kına yakacak demek ki diyorum.Bir Allah bana sabır ver diyorum.
Kısacası şiştim.
yok saymaya devam,

Dert desem dert değil ama insan anlatmak istiyor.
Sabah 08:23'te kv' den gelen telefonla gözlerimi açtım.
Eşim telefonu açtığında ben boşanmak istiyorum.Ben sizi okuttum emek verdim annenim.Bana aylık belli bir miktar para vereceksin, ben kardeşlerimle yaşarım.Benim kardeşlerim bana her türlü bakar 5 güne kadar evi terk edeceğim dedi.
Boşanmak isteme sebebi kp mevcut evini satıp kv.nin yere göğe sığdıramadığı kardeşinin yanından ev alacaktı.Malum dönemdeyiz adam evi satamayınca bu plandan vazgeçmiş.Haftalardır bunun için kavgalılarmış.
Dün akşam kp köye gitsem benimle gelecek misin dedi ve olanlar oldu.Yanımızda ufak çaplı bir kavga yaşadılar.
Bunun öncesinde de eşim dayısı ile ilgili bir olayı onaylamadığı için eşime de bilenmişti.
Kısacası KV dedigi olmayınca insanı çamura bulayan biri kim olursa olsun.Oğlu dahi olsa onun sözünden çıkmayacak.kv kardeşine kötü demezse benim eşim diyemez ne haddine.
Kv ile benim iliskime gelince ben kendisini yok sayıyorum.O aslında yok hiç olmadı gibi davranıyorum.Beni türlü bahanelerle eşime şikayet ediyor.Akrabalara anlatıyor komşulara anlatıyor ama umursamamaya kendimi yıpratmamaya çalışıyorum.Ki bu kendisi ile alakalı açtığım ilk konum değil son da olmayacak gibi.
Ek olarak vakti zamanında falcıdan daha kıdemli bir adam kendisine sen oğlunun ekmeğini yiyeceksin vb. şeyler söylemiş.Guya diğer söylediği herşey çıkmış.Geriye bitek oğlunun ekmeğini yemek kalmış.Bana siz bakacaksınız tarzında bir konuşma yapmıştı vaktiyle.
Bugün telefonu kapattıktan sonra eşim çok üzüldü.Bende dedim ki birincisi sen dururken kardeşlerine gitmesi seni yok saymak değil mi madem yok sayıyor sabahın 8 inde seni neden arıyor dedim.Ayrıca evde çok bunaldıysa doğru olan bize gelmesi dedim.
Eşimde aradı dedi ki ayrılman için sana maddi destekte bulunmam.Sinirle karar veriyorsun çok sıkıldıysan bize gelmen en uygunu dedi.
Eşim böyle der demez.Ben anladım hedera seni doldurmuş.Hederanın anne babasıyla sorunu yok zaten.Ama ben senin annenim.Sana hakkımı helal etmiyorum.Cennet benim ayağımın altındaysa o ayağımı senin için kaldırmayacağım Sizin evin baskın karakteri hederahelix.Biraz babanı örnek al sende baban gibi ol.Anneni ezdirme.Ben mükemmel bir anne oldum mükemmel bir eş oldum mükemmel bir kv oldum ama kimse benim kıymetimi bilmedi.Bana sadece kardeşlerim değer verdi bu hayatta diye saymış sayıştırmış.
Ben bu kısımları duymamıştım.
Eşim sonradan bahsederken ağzından kaçırdı gibi oldu.
Kendisi kp ile mutsuz olduğu için ayrılmak istiyor.Oğluna verdiği öğüt ne kadar akılcı değil mi?
Bugün kendimi hederahelix değil günah keçisi gibi hissediyorum kısacası.
2 yıllık evliliğim süresince şunu da yapayım kvye kötülük olsun diye ne düşünecek ne de bişey yapacak vaktim oldu.Ama bu hatun kişisi covidi bile benden bilecek kıvamda.Hoş vaktim olsa bile üşenirim yapmaya.
Böyle manyak bir olay yaşadım yani.Adamın biri yıllar önce bir kehanet salladı diye.
Siz olsanız ne yapardınız.
Bir çok kızıyorum.Bir aman boşver bırak öyle sansın öyle bilsin diyorum.
Bir biz boşansak kına yakacak demek ki diyorum.Bir Allah bana sabır ver diyorum.
Kısacası şiştim.

kayınvalide saçmalamış. Sizin para vermeniz çok saçma. Evet para istiyorsa gelsin sizin evde yaşasın madem. Neden kardeşlere gidiyormuş? Bari sizin evden geçinir ekstra para vermenize gerek kalmaz.
Kayınvalide eziyet görür kayınpederden. Kayınpeder kumar oynar içki içer bu yaşta çekilmez hak veririm de yani sebep saçmalık. O zaman boşanmaya siz zorlarsınuz yardım da edersiniz. Şu an tamamen şımarıklık yapıyor. Belli ki kendisi evde bayağı baskın karakter ayrıca. Hiç kendini ezik göstermesin.
Zaten bence boşanmayacak kocasının gözünü korkutmaya çalışıyorlar.

Çocuk doğuruyorsan okutacaksın, büyüteceksin, ilgileneceksin gücün yettiğince. Eee haliyle bunlar emek istiyor. Karşılık bekleyerek yapmış demek ki. Yok cennete gidemezsin falan pehhhh. Zırvalamış kvniz vallahi ne diyim :)

Cennetten arazi satanların bir tık üstü 🤣 Bu kafaya ulaşmak için kv olmak gerekiyor galiba 🤪
Olmaz dediği oluyor gelmez dediği geliyor insanın başına 😂
60 küsür yaşında kadın whatsapptan engellemiş beni.Ergen kızlar gibi.
Whatsapptan bir mesajlaşma kız falanda yok üstelik 😂
Sürekli mesaj atıp taciz etsem bir derece haklı derdim

Olmaz dediği oluyor gelmez dediği geliyor insanın başına 😂
60 küsür yaşında kadın whatsapptan engellemiş beni.Ergen kızlar gibi.
Whatsapptan bir mesajlaşma kız falanda yok üstelik 😂
Sürekli mesaj atıp taciz etsem bir derece haklı derdim
Belli bir yaştan sonra insan çocuklaşır diyeceğim ama sizin ki ergenleşmiş ki çok yaşlıda değilmiş 🤔 Boşver kendi çalıp kendi oynasın aklından neler geçiyorsa artık 😂

Görüşmediğiniz kayınvalideniz kime giderse gitsin. Onun kardeşleri sizden daha kıymetlidir ki demiş te zaten kardeşlerim gül gibi bakar. Onlara güvenip boşanıyorsa boşansın. Maddi imkanınız varsa yardım edersiniz yoksa oğluna hiç güvenmesin. Baştan söylesin oğlu.

Kv arasa boşanıp kardeşlerime gideceğim dese gitsin havası değişsin derim

Siz neden rezil olasınız ki

Onlar kardeş eski günleri anar ferahlar muhtemelen barışır kp ile de
Aynen.

Konu sahibi, eve çağırmanız büyük cesaret. Ben olsam ben de kardeşlerine gitsin isterdim.

Bir de alınmayın ama kocanıza söylediklerinizi, kocanız aynen annesine aktarmış. Kv de bunların sizin laflarınız olduğunu anlamış. Gerçek bu. Kızmakta haksızsınız

Aman ha bi daha size çağırma hatasına düşmeyin
Giderse kardeşlerine siz niye rezil oluyorsunuz
Yeni girmişsiniz siz o aileye emin olun herkes biliyordur kayınvalidenizi zaten siz ar edip utanıyorsunuz bu kadar ayıplarını bile sahiplenmeyin
Ne kadar uzak o kadar iyi
Hem hele bi gitsin kardeşlerine siz maddi destek de olsanız o kardeşler barıştırırdı onları 😂
Eltilerin savaşında yeni gelin eskiye uyuyor ya siz öyle olmayın kendi girdabına çekmesin kayınvalide sizi

X