Kv görümce ikilisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Al birini vur ötekesini. Hepiniz aynisiniz. Kaç konun var burda. Görümcenden farkin yok, hiçbiriniz rahat durmuyorsunuz. Hepiniz laf sokma, dedikodu ne bilim ne, birbirinden cahilsiniz.

Kisacasi kendi düşen ağlamaz diyorum.
tövbe bismillah hanfendi beni tanimiyorsunuz etmiyorsunuz. benim amacim laf sokma degil tarzimda degil, amacimida açıklamıştım

Bazılarında kocalarına kendini masum gösterme çabasında :KK70: ahanda bizim gelin. Onca ayılıp bayıldı, olmayan şeyler için hemde. Şimdi bir başına evinde çok şükür. Bana sürekli yazıp duruyor. Görüldü atıyorum cevap atmıyorum :KK70:
masum göstermiyorum olanlar ortada

Sosyal medyadan paylaşma amacınız birilerinin ufkunu açmak mı hakikaten ?
ufuk acma hakkina sahip degilim kendimi öyle görmüyorum, ben kendi hesabimi o yönde zaten kullaniyordum.ara ara koyuyorum yazilarimda oluyor geri dönüşümde aliyorum. kendi özel fotolarim vs zaten yok

tövbe bismillah hanfendi beni tanimiyorsunuz etmiyorsunuz. benim amacim laf sokma degil tarzimda degil, amacimida açıklamıştım
Amacınız akrabaya yardımsa " gerçekten" kendisine özelden atsaydinız. Ben özellikle eş geçiyorum öyle videolu paylaşımları. Birielri benim ufkumu genişletmek istiyorsa, amacına ulaşamıyor hiç:KK43:

Eşiniz zaten müdahale ediyorken, sizi savunuyorken, sizde bir zahmet daha fazla birseye karismayin. Ne birşey yazın ne de imali şeyler paylaşın. Bu ne böyle o bana yazdı ben ona yazdım. Bitmez bu kavga.

Sizde görümcemle ayni bakis acisina ve zihniyete sahipseniz beni elbet haksiz görebilirsiniz
Tabiki haksızsınız.
İş hayatınız whatsapp durumlarında birilerinin dur ulan şuraya bakayım da iki ders alayım yeri değil.
Eşinizin ailesinin nasıl insanlar oldugunu bile bile
Özellikle sınırların aşıllması hususunda kavga etmişseniz bu paylaşımın onlara istinaden yapıldıgı aşikar degil mi ?
Arı kovanına çomak sokup sızlanmayın.

Bazılarında kocalarına kendini masum gösterme çabasında :KK70: ahanda bizim gelin. Onca ayılıp bayıldı, olmayan şeyler için hemde. Şimdi bir başına evinde çok şükür. Bana sürekli yazıp duruyor. Görüldü atıyorum cevap atmıyorum :KK70:
Demi 😀,birde adama inandirmis akrabaya yardım etmek için attığını 😂

Sizin gelinde kaos çıkarmayı özlemiştir 😂

ufuk acma hakkina sahip degilim kendimi öyle görmüyorum, ben kendi hesabimi o yönde zaten kullaniyordum.ara ara koyuyorum yazilarimda oluyor geri dönüşümde aliyorum. kendi özel fotolarim vs zaten yok
Hala kastımı anlamıyorsunuz.
Eşinizin ailesinin fertleri sizde engelli degil ve bu konu ile alakalı önceniz varken yaptıgınız paylaşımdan nem kapacaklarını biliyor muydunuz ? bilmiyor muydunuz ?
Ufak çocuk olsa bilir bunu da o yüzden soruyorum.

Günaydın herkese,

eski konularından kvnin artık ne kadar boş, cahil, patavatsiz ayrimci bir insan olduğunu bilenler vardir. bir ay önce yine sınırını bilmeyip telefonda kararimizi defalarca sorgulayinca biz esimle tartıştık ve bu en sonunda aileme sirayet etti.

Bende gecenlerde sınırlar hakkinda bir video dinlerken (okudugum bölüm ve isim geregi ara ara paylasimlarim oluyor) bu kismini durumuma attim. Zaten bir bucuk aydir kv
görüşmüyorum arayip konusulacak kadar degil her seferinde ben ne dedim yo ben demedim ben karismam diyip oglunu etkiliyordu. dolayisi ile yeni taze bi durum ortada yoktu.

videoya görümcem denk geldi ve beni cok sevdigini sanirken bana anlamadan dinlemeden dur isin gerceginden emin olayim isin ucunda rezil olmak abimin huzurunu kacirmak var demeden meydan okudu, agir seyler yazdi. Beni bu kadar gözden cabuk cikarip agresiflesebilecegini ben tahmin etmedim zaten en cok o beni yıktı.

“Yürekmi yedin anami iki aydir aramiyosun gelin nasil olmali gel biz seni hocalara götürelim biz edebimizden sustuk kimse tepemize cikmasin"tarzinda meydan okudu vs. bende uzunca güzel sakin birsey yazdim onlara karsi birsey olmadigini ben zaten sohbet seminer paylastigimi piskolojik
problemi akrabamda gördüğünü oda faydalandigi vs. istedim aklinda soru işareti kalmasin diye.
bana güzelce sorsaydiniz iyi olurdu edebinizden susup bana katlandiginizi benim icin böyle düşündüğünüzü bilmiyordum gerçekten üzüldüm dedim.

seminerin icerigi asla hakaret yerme degil zaten nasil alindi onuda anlamadim ama patlamaya belliki yer aramışlar demek.

Kendilerine gelince imali gönderileri olur onlara kimse karisamaz zaten umrumda bile degil .

annesinin huyunu bildigi halde defalarca yanimda azarladigi halde artik kv ne anlatmissa ben aramamisim diye suclu oldum. Sonra instagram devreye girdi orda laf sokucu seyler paylaştı.

Esim uzunca konustu gorüsmeyin olsun bitsin siz neden üstünüze alindiniz ki dedi(en az 3x görümceme miraya yazma ordan burdan laf atma diye aradi ama takan kim)mirayda yazma ben gelincede beni görmeye gelme artik yeter dedi. ondan özür dileyeceksin bu kadar atarli giderli agresif yazmaya gerek yok o seni seviyodu filan dedi.
Görümcem engeli kaldirip bana yine destanlar yazdi, herhalde özür mahiyetinde bisey dedim ama o da ne?
ne edepsizligim ne entrikaciliğim ne yalanciligim kaldi. onlar yüzünden evde huzur kalmadi hatta ilk gün tansiyon 230 cikti bende hastahaneye kaldirildim.

muhatap olmadan esime gösterdim” sen abi olarak bulasma diyosun o sana saygi duymayip evinde huzursuzluk cikariyor sıkıyosa öbür abine yapsin onlarin cok daha farkli kavgalari oldu eltiden dolayi, hic böyle yapabilirmiydi ona?”diye sordum.
esim tekrar aradi sana yazma diyorum sen mira ile bizim taa ilk konustugumuz zamanlara gidip dalga gecmissin amacin ne senden özür dilemeni istedim sen hala ne yapiyosun” dedi kapatti.
İlk defa basima böyle bir olay geliyor cok etkilendim ve ilerisi icin nasil davranmam lazım bilemiyorum. cevap versem mi sakinligimi korusam mi.
Bu laf sokmalı paylaşımları en son üniversite ilk sınıfta falan yapmıştım ben ya.Iki taraf içinde avam ve basit bir hal

Sosyal medyandan çıkartmalısın bence.
Kimse kimsenin ne kızı olabilir ne de anası.
Tabi ki annesinin yanında durur. Eşinizle konuşup sınırları çizmelisiniz.
Bir de söylemeden geçemiycem bizim gelinde böyle bişey paylaşsa bize paylaştığını bilirim :) nedense gelinler hep bu forumda çokk masum ama kaynana ve görümce cadı. Hı hıı.
Geldi görümce konfederasyonu başkanı :rapci:

Bazılarında kocalarına kendini masum gösterme çabasında :KK70: ahanda bizim gelin. Onca ayılıp bayıldı, olmayan şeyler için hemde. Şimdi bir başına evinde çok şükür. Bana sürekli yazıp duruyor. Görüldü atıyorum cevap atmıyorum
Sosyal medyadan kimse ile ne kavga edin ne de imalı, birilerinin anlayabileceği tarzlarda videolar ve sözler paylaşın.
Kimse size hak vermeyecek vermedigi gibi de üzerine alınıp bana hakaret etti diyecekler.
Görüşmeyin.
Sosyal medya üzerinden laf sokulmasını da anlamam.
Saçmalık ve ötesi.
Herkesin selameti için.
Engelleyin birbirinizi bitsin gitsin.
Ahahaha kiz kaç konu açtin burda, hepsi kayin aile ve koca üzerinde. Hepsi. Tarzin değilmiş. Yani gerçekten kendini kandirmasanmi acaba?
siz neden dalga geciyorsunuz ki? anonim bir sekilde amac dertlesme degilmi ne konusunu acmami isterdiniz? ayrica kendisini severdim onunla bir sorunum asla olmazdi zaten beni kıranda bu oldu

Hanımlar size hak vermemek elde değil ama ne demek yürek mi yedin annemi aramiyorsun nasıl olunmalı sana öğretelim yazma hakkını vermiyor. Evet belli ki içerik laf sokmalı atılmış ama kimse de kimseye bunu yazamaz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X