Kv görümce ikilisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
geri vites yapmadim bunu nerden cikardiniz siz özelden eglensenize ne kadar ayip ya
ya ben burda senin açından baktım diye kızlar bana yükleniyor aşk olsun
ama kabul et karşılıklı hatalısınız görümcen yürek yemiş sana öyle şeyler yazmış sende evlenecek yaşta biri olduğuna göre laf sokunca karşılığını alacağını biliyordun biz erkek değiliz ki yemeyiz

Ben de anneme herhangi bir laf sokma girişimi hissetsem, ve hatta onun üzüldüğünü görsem, görümceniz gibi açarım ağzımı yumarım gözümü. Tillahı gelse, beni zapt edemez.

Kimsenin haddi değil, neymiş bi de abime saygı duyup, onu dinleyecekmişim. Abimin huzuru önemliymiş. Oldu canım ! Kimsenin huzuru benim annemin tek gözyaşından değerli değil. O abiye de başlarım, karısına da. Bi de diğer elti -abi örneğini vermişsiniz. Gerçekten saldırdığınız insanların, diğerlerinin hayatındaki önemini bilmeyip, anlamsız karşılaştırmalar yapıyorsunuz.

Son düzenleme:
Kır papatyası valla olayları size paragraf olarak verdiklerini düşünün ve sıralamasını yapın diye elinize verdiklerini var sayalım.
Sıralamayı aynen böyle yapardınız :)
Ya da olayları size gelişme kısmına kadar verip sonucu baglayın deyip görümceyi de ekleyin deseler hepimizin yazacağı bu olurdu amkfdafnj
evet çok öngörülebilir bi sonuç :KK70::KK70:

Sosyal medyandan çıkartmalısın bence.
Kimse kimsenin ne kızı olabilir ne de anası.
Tabi ki annesinin yanında durur. Eşinizle konuşup sınırları çizmelisiniz.
Bir de söylemeden geçemiycem bizim gelinde böyle bişey paylaşsa bize paylaştığını bilirim :) nedense gelinler hep bu forumda çokk masum ama kaynana ve görümce cadı. Hı hıı.
Yorumlarina bayılıyorum :)

Baya baya laf zokmak
Icin paylasim yapmissin, onlarda sessiz kalmamislar. Kendin bile
Inanmiyorsun zaten oylesine paylasim yaptigina😐😂 bencede 2 taraf birbirinden cahil ve olaylari abartan cinsler. Nefret ederim herseyi buyutenlerden. Oyle insanlari hayatindan cikarnak en dogrusu, kafa rahat

Arkadaslar benim hesabim zaten o tarz bi hesap bunu neden kimse anlamak istemiyor yemin ederim pisman ettiniz ya :) Hakaret laf sokma yoktu ortada.
görümcemi senede bir görürüm eglenceli gecer zaten bende fazla yüz göz olmam onunda beni sevdigini düşünüyordum. bana normal uslupta msj atsa tatliya is baglanirdi ama annesi her zaman oldugu gibi olaylari carpik anlatmis buda öfkelenmis neden aramadin diye. akilli biri sanirdim ama direk yürekmi yedin cesaretin varsa bla bla entrikaci diyince vallahi sok oldum. konuyu izah ettim o bana yürekmi yedin dedigi halde. o uzatip satasti

Ben de anneme herhangi bir laf sokma girişimi hissetsem, ve hatta onun üzüldüğünü görsem, görümceniz gibi açarım ağzımı yumarım gözümü. Tillahı gelse, beni zapt edemez.

Kimsenin haddi değil, neymiş bi de abime saygı duyup, onu dinleyecekmişim. Abimin huzuru önemliymiş. Oldu canım ! Kimsenin huzuru benim annemin tek gözyaşından değerli değil. O abiye de başlarım, karısına da. Bi de diğer elti -abi örneğini vermişsiniz. Gerçekten saldırdığınız insanların, diğerlerinin hayatındaki önemini bilmeyip, anlamsız karşılaştırmalar yapıyorsunuz.
emin olun bende tepki gösterirdim ama emin olup uslubuma dikkat ederek çunku ben zaten hakaret etmedim laf sokmadim imali bir paylasim degildi.

Arkadaslar benim hesabim zaten o tarz bi hesap bunu neden kimse anlamak istemiyor yemin ederim pisman ettiniz ya :) Hakaret laf sokma yoktu ortada.
görümcemi senede bir görürüm eglenceli gecer zaten bende fazla yüz göz olmam onunda beni sevdigini düşünüyordum. bana normal uslupta msj atsa tatliya is baglanirdi ama annesi her zaman oldugu gibi olaylari carpik anlatmis buda öfkelenmis neden aramadin diye. akilli biri sanirdim ama direk yürekmi yedin cesaretin varsa bla bla entrikaci diyince vallahi sok oldum. konuyu izah ettim o bana yürekmi yedin dedigi halde. o uzatip satasti
Ya sen burdakileri salak mi
Saniyorsun? Gorumcen kv hadi salak burdaki
Herkes bu yorumu yapiyorsa bi otur dusun istersen. Bal gibi bilerek paylasim yapmissin. Baska bi paylasim yapsaydin.. insanlarin zaten yarasi varsa gocunmalari cokta tuhaf degil

emin olun bende tepki gösterirdim ama emin olup uslubuma dikkat ederek çunku ben zaten hakaret etmedim laf sokmadim imali bir paylasim degildi.
Siz sadece burda mı KVnin sınırlarını bilmediğini, herşeye karıştığını söylüyorsunuz. Çünkü bu konuda, açılmış çok sayıda konunuz var.

Bence farkında olmadan, her konuşmanızda bahsediyorsunuz. Ki buradaki çoğu kişi de, yaptığınız şeyin ( ben ona demedim, hep yaparım şeyinin) geri vites olduğunu ve ancak bu dediklerinize erkeklerin inanacağım söylemiş 😒

Zaten ilk paragrafta Kv sınırlanrını bilmiyor diyip, ikinci paragrafta sınırlar konulu video paylaştım demek bile bizim neden sonuç ilişkisi kurmamızı sağlıyor.

bu da size bahane olsun hepsini sosyal medyadan engelleyin

Ben sizin de çok masum oldugunuzu dusunmuyorum acikcasi. Olayin hemen ardindan illa o "herkes sinirini bilsin" temali paylaşim çok mu şartti :)))

Bizim gelin de benimle bir muhabbetinden hemen ertesi gün tamda muhabbetin icerigiyle ilgili ard arda laf sokmali paylaşim yapmisti ve onu paraladim bir guzel. O da ayni boyle başka bir nedenden paylaştigini, başkalari icin paylastigini vs uydurmuştu. İnsanlarin ustune alinacaklari seyleri paylasip "niye ustune aliniyorlar?" Sorgulamasi gereksiz yani.

Bu kadar hastaneye yatacak bir şey yok. Karsilikli boyuna laf sokuluyorsa birbirinizle iletişim yollarini acik tutmayin, paylasimlariu gormeyin silin artik yani.

vallahi maşallah diyim görümcelerim iyi :KK70:
ben eltimle iyi değilim pek sevemedik birbirimizi
görümce iyidir işin içinde kardeşi var diye susar vicdan yapar elti öyle miiii abov Allah korusun:KK48:

Ben de gorumcelerle anlasamiyorum (1 tanesi hariç)
Hatta biriyle birrr kavgggaa etttikk en sonunda 3 sene olmustur selam vermiyoruz birbirbimize, ayni ortamda bulunmuyoruz o dereceyiz. 😂 Eltim tam gariban arada laf sokarmiş gibi bir şeyler yapmaya calisiyor ama çok etkili bir şey degil. 😂😂😂

Onlar kötü, kavgacı olabilir ama siz de eşinizi iyi dolduruyorsunuz anlaşılan..

Ben de gorumcelerle anlasamiyorum (1 tanesi hariç)
Hatta biriyle birrr kavgggaa etttikk en sonunda 3 sene olmustur selam vermiyoruz birbirbimize, ayni ortamda bulunmuyoruz o dereceyiz. 😂 Eltim tam gariban arada laf sokarmiş gibi bir şeyler yapmaya calisiyor ama çok etkili bir şey degil. 😂😂😂
ya cidden çok gereksiz aslında laf sokmalar kavgalar falan benim eltim çok değişik eşimi ve eşimin ailesini kendi ailesi olarak görürdü bende dışardan gelmiş bir gelinim ailemize hoşgeldinler eşime aşşşırı iyi davranmalardan tutun erkek dediğin biraz üste olur sözü geçer gibi konuşurdu ayy başlarda beni çıldırtırdı şimdi baktı ki sonuç yok yapmıyor:KK70:
ama ben hiç yüz göz olmadım hiç biriyle böyle laf sokmalar falan filan bir daha yüz yüze geleceksem mantıklı gelmiyor en güzeli mesafeli olmak

Konu sahibi biraz kv ye takik bence.. actigin 5 konudan 3 u kv ile ilgili.. ki zaten turkiyede degilmissiniz. Bu kadar kavga laf atma nasil cikiyor anlamak mumkun degil. Ne pylasimin varki onlarla?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X