Kv görümce ikilisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
siz neden dalga geciyorsunuz ki? anonim bir sekilde amac dertlesme degilmi ne konusunu acmami isterdiniz? ayrica kendisini severdim onunla bir sorunum asla olmazdi zaten beni kıranda bu oldu
Dalga geçmiyoruz sadece niyet okuyoruz :KK70: kimse bu devirde o kadar safım diyemez. Laf nereye gidecek biliyordun, tahrik edip eşine gösterdin :KK70: al işte gerçek fikrimi yazdım :KK70:

Kendisinin masum olduguna inanıyor.
O paylaşımları bunların olacagını bilerek paylaştıgına yemin edebilirim ama ispat edemem :KK70:
Eşim nefret eder böyle paylaşımlardan, birgün beni kızdırıp ise gitti. Sadece onun göreceği şekilde paylaşım yaptım böyle atarlı, giderli. Nasıl arıyor beni, niye böyle paylaşım yapıyorsun,hemen kaldır diye. :KK70:İlk başta sadece kendisinin gördüğünü söylemeyip, bir iki saat sinir etmiştim , bu da böyle bir anımdır :KK70:

Hanımlar size hak vermemek elde değil ama ne demek yürek mi yedin annemi aramiyorsun nasıl olunmalı sana öğretelim yazma hakkını vermiyor. Evet belli ki içerik laf sokmalı atılmış ama kimse de kimseye bunu yazamaz
ortada laf sokan bir durum yoktu ben bunu dile getirdim zaten. bunada sasiriyorum neden nem kapti

Hanımlar size hak vermemek elde değil ama ne demek yürek mi yedin annemi aramiyorsun nasıl olunmalı sana öğretelim yazma hakkını vermiyor. Evet belli ki içerik laf sokmalı atılmış ama kimse de kimseye bunu yazamaz
Niye o istediğini yazıyor. Hem ne biliyoruz kaynanasıyla nasıl kavga ettiğini ?
Bizim gelin mesela bağırmaya kalkmıştı. Ben ağzını öptüm. Sonrada sövdüm:KK70: bir daha da yanımıza yanaşamıyor ha şu an aşırı eşeliyor. Bizimki de bayılmıştı :KK70: 🥀

Demi 😀,birde adama inandirmis akrabaya yardım etmek için attığını 😂

Sizin gelinde kaos çıkarmayı özlemiştir 😂
Kaos ustası benim:KK70: yanlış kişiye oynadı. Şimdi bana hediye alıp yollamış , geri yolladım. Doğum günümde çiçek yolladı almadım. Abime de diyorum benden uzak dursun ben başka bişi istemiyorum.

kır papatyası bu mevzu yeni mevzu degil anlaşamıyorlar belli zaten.
Görümcede sonuçta o kadının çocugu.
Ne bekliyordu ki ?
Ben eşimden bile bir yerde annesine bir şey dedigim zaman yaşlı o tepkisini alıyorum :)
O sebeble yeri ve zamanı degilken birilerinin alıntı hastalıgı da varsa o paylaşımları yapmam mesela.

Bizim gelin mesela bağırmaya kalkmıştı. Ben ağzını öptüm. Sonrada sövdüm:KK70: bir daha da yanımıza yanaşamıyor ha şu an aşırı eşeliyor. Bizimki de bayılmıştı :KK70: 🥀
ben sizin gein gibi degilim. kv karinin ayagina mi gidilir diye konusan zihniyete sahip. ailem esim sahit oldular yoksa ben yalan yanlis hikaye yazip neden burda konu acayim. benim burdaki sorum ona ne tarzda cevap versem yada görmezden mi gelsem olmustu

Ya ama direk ona yollamamış ki annemi aramadin diye kimse kimseye hesap soramaz bence hem paylaşım yapıp sonra da konu sahibinin geri vites yapması yanlış olmuş 🤣

Ne bekliyordu ki ?
Ben eşimden bile bir yerde annesine bir şey dedigim zaman yaşlı o tepkisini alıyorum :)
O sebeble yeri ve zamanı degilken birilerinin alıntı hastalıgı da varsa o paylaşımları yapmam mesela.
laf anlatamiyorum galiba bizim kendisiyle hic problemimiz olmamisti

laf anlatamiyorum galiba bizim kendisiyle hic problemimiz olmamisti
Olmayacagı anlamına gelmiyor.
Bunu anlamıyorsunuz.
O kadının çocugu görümceniz.
Bir hak verir
iki hak verir.
Sonra yetti beee der çıkar ortaya.
Ya hepimiz bu cografyanın insanlarıyız neden tepkilere şaşırıyorsunuz onu anlamıyorum.

Ne bekliyordu ki ?
Evet doğru belli zaten birbirine girecekleri 🤣
Bana mesela biri yürek mi yedin dese ben heee yedim nolcak derim o kısmını da anlamadım

Evet doğru belli zaten birbirine girecekleri 🤣
Bana mesela biri yürek mi yedin dese ben heee yedim nolcak derim o kısmını da anlamadım
Kır papatyası valla olayları size paragraf olarak verdiklerini düşünün ve sıralamasını yapın diye elinize verdiklerini var sayalım.
Sıralamayı aynen böyle yapardınız :)
Ya da olayları size gelişme kısmına kadar verip sonucu baglayın deyip görümceyi de ekleyin deseler hepimizin yazacağı bu olurdu amkfdafnj

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X