Kv görümce ikilisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
görümce paralayan gelin geldi :)

konu sahibesi herkes her şeyi bilerek yapmış hiç inkar etme. kaynanan sınır bilmiyor sen sınır videosu paylaşıyorsun :)

sürekli laf sokmalı paylaşımlar çok avam istediğini söyleyen istemediğini işitir derler. iki taraf içinde geçerli bu durum. benim görümce sürekli laf sokmalı paylaşımlar yapıyordu. baya bir zaman görmezden geldim. sonra cidden kötü bir anımda yine bir paylaşımını gördüm yapmadığım bir durum için veryansınlar onlar bunlar derken beni kışkırtmayı başardı. açtım ağzımı yumdum gözümü. diyeceklerim bitince de engelledim her yerden.

bir tur da kaynanam ile döndü aynı muhabbet kızının bana dediğini nerden çıkarmışım başkalarına diyormuş yersen. verdim ona da ağzının payını..

sonuç benim aslanla birbirimize girdik. bir kaç gün sürdü bu durum baktı ben geri adım atmıyorum kuzu oldu kendisi.

bir yıldır engelli ikiside. görümcemle asla konuşmuyorum, kaynanamla mecbur görüşüyorum ama kaldırmadım engeli ne diyorlarsa kendi kendilerine eğlensinler, bana ulaşmasın yeter. kafam rahatladı, evliliğim rahatladı yeminle.

Çoğunluk engelleyin demişsiniz ama o zaman atarlı durumlar sahibine nasıl ulaşacak

Sonra geri dönüşler alınamayinca eşe nasıl şikayet edilmeden durulacak velhasili kaossuz nasıl yaşanacak dememis siniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X