Kv görümce ikilisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CiRiLLA

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
23.544
93.938
Ben sizin de çok masum oldugunuzu dusunmuyorum acikcasi. Olayin hemen ardindan illa o "herkes sinirini bilsin" temali paylaşim çok mu şartti :)))

Bizim gelin de benimle bir muhabbetinden hemen ertesi gün tamda muhabbetin icerigiyle ilgili ard arda laf sokmali paylaşim yapmisti ve onu paraladim bir guzel. O da ayni boyle başka bir nedenden paylaştigini, başkalari icin paylastigini vs uydurmuştu. İnsanlarin ustune alinacaklari seyleri paylasip "niye ustune aliniyorlar?" Sorgulamasi gereksiz yani.

Bu kadar hastaneye yatacak bir şey yok. Karsilikli boyuna laf sokuluyorsa birbirinizle iletişim yollarini acik tutmayin, paylasimlariu gormeyin silin artik yani.
 

CiRiLLA

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
23.544
93.938
vallahi maşallah diyim görümcelerim iyi :KK70:
ben eltimle iyi değilim pek sevemedik birbirimizi
görümce iyidir işin içinde kardeşi var diye susar vicdan yapar elti öyle miiii abov Allah korusun:KK48:

Ben de gorumcelerle anlasamiyorum (1 tanesi hariç)
Hatta biriyle birrr kavgggaa etttikk en sonunda 3 sene olmustur selam vermiyoruz birbirbimize, ayni ortamda bulunmuyoruz o dereceyiz. 😂 Eltim tam gariban arada laf sokarmiş gibi bir şeyler yapmaya calisiyor ama çok etkili bir şey degil. 😂😂😂
 

ozlemem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2014
680
1.555
Onlar kötü, kavgacı olabilir ama siz de eşinizi iyi dolduruyorsunuz anlaşılan..
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-10-2022

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 150 gün kaldı.

Eğer bebeğiniz kız ise minyatür yumurta hücreleri yumurtalıklarında oluştu. Kız bebekler doğduklarında sahip oldukları bütün yumurtalar ile doğarlar. (yaklaşık 2 milyon adet yumurta) Yani kendisine ait ailesi olmaya hazırdır. Kızınızın yumurtalarının yaşı ile kızınızın yaşı nerdeyse aynıdır. Bebeğiniz bu günlerde favori pozisyonuna geçecek.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

KIR PAPATYASII

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2021
6.118
18.454
Ben de gorumcelerle anlasamiyorum (1 tanesi hariç)
Hatta biriyle birrr kavgggaa etttikk en sonunda 3 sene olmustur selam vermiyoruz birbirbimize, ayni ortamda bulunmuyoruz o dereceyiz. 😂 Eltim tam gariban arada laf sokarmiş gibi bir şeyler yapmaya calisiyor ama çok etkili bir şey degil. 😂😂😂
ya cidden çok gereksiz aslında laf sokmalar kavgalar falan benim eltim çok değişik eşimi ve eşimin ailesini kendi ailesi olarak görürdü bende dışardan gelmiş bir gelinim ailemize hoşgeldinler eşime aşşşırı iyi davranmalardan tutun erkek dediğin biraz üste olur sözü geçer gibi konuşurdu ayy başlarda beni çıldırtırdı şimdi baktı ki sonuç yok yapmıyor:KK70:
ama ben hiç yüz göz olmadım hiç biriyle böyle laf sokmalar falan filan bir daha yüz yüze geleceksem mantıklı gelmiyor en güzeli mesafeli olmak
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-10-2022

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 132 gün kaldı.

Bu hafta bebeğinizin beyni hızla büyümeye başlayacak ve bu büyüme bebeğiniz 5 yaşına gelene kadar devam edecek. Bebeğiniz dış seslerden veya hareketlerden dolayı canlılık gösterebilir. Ani yüksek sesler, yüksek sesli müzik, araba ya da çamaşır makinesi titreşimleri bebeğinizin harekete geçmesine sebep olabilir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 17-19 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 350-400 gr civarındadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

tontriko

Rabbim sana emanetiz...
ÜZGÜN
Pro Üye
1 Nisan 2011
34.895
65.844
Konu sahibi biraz kv ye takik bence.. actigin 5 konudan 3 u kv ile ilgili.. ki zaten turkiyede degilmissiniz. Bu kadar kavga laf atma nasil cikiyor anlamak mumkun degil. Ne pylasimin varki onlarla?
 

yezdaasya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2016
1.002
4.193
görümce paralayan gelin geldi :)

konu sahibesi herkes her şeyi bilerek yapmış hiç inkar etme. kaynanan sınır bilmiyor sen sınır videosu paylaşıyorsun :)

sürekli laf sokmalı paylaşımlar çok avam istediğini söyleyen istemediğini işitir derler. iki taraf içinde geçerli bu durum. benim görümce sürekli laf sokmalı paylaşımlar yapıyordu. baya bir zaman görmezden geldim. sonra cidden kötü bir anımda yine bir paylaşımını gördüm yapmadığım bir durum için veryansınlar onlar bunlar derken beni kışkırtmayı başardı. açtım ağzımı yumdum gözümü. diyeceklerim bitince de engelledim her yerden.

bir tur da kaynanam ile döndü aynı muhabbet kızının bana dediğini nerden çıkarmışım başkalarına diyormuş yersen. verdim ona da ağzının payını..

sonuç benim aslanla birbirimize girdik. bir kaç gün sürdü bu durum baktı ben geri adım atmıyorum kuzu oldu kendisi.

bir yıldır engelli ikiside. görümcemle asla konuşmuyorum, kaynanamla mecbur görüşüyorum ama kaldırmadım engeli ne diyorlarsa kendi kendilerine eğlensinler, bana ulaşmasın yeter. kafam rahatladı, evliliğim rahatladı yeminle.
 

kisabond

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2019
266
998
Çoğunluk engelleyin demişsiniz ama o zaman atarlı durumlar sahibine nasıl ulaşacak

Sonra geri dönüşler alınamayinca eşe nasıl şikayet edilmeden durulacak velhasili kaossuz nasıl yaşanacak dememis siniz
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.