KV & Kayınlarım ??

Ben toplamasından şikayetçi değilim.

toplamaktan neden şikayetçi değilsin? onların odasının temizliği sana düşmez. hizmetçi misin gelin mi? hizmetçilik yapmaktan mı şikayetçi değilsin? ya ayrı eve çıkın ya da çıkamıyorsanız o iki sığırın odasına adımını dahi atma.

Adiler. Allah boyle kaynana ( çünkü tum bu köle muamelesi gormene sebep kaynanan) milletinln topunun belasını versın! O kadar yazıda ben namaza takıldım. O pislik içinde yasayan bu adamlarun namazu kabul olmaz. Temızlık olmadan inadet mi olurmuş. Ve sana yapılan bu muameleden allah ta meleklerı de razı gelmez. Sen de gelme! A-lış-ma!!!
Zaten yapmıyorum artık. Benim saflığımı kullanıyorlardı... :&

toplamaktan neden şikayetçi değilsin? onların odasının temizliği sana düşmez. hizmetçi misin gelin mi? hizmetçilik yapmaktan mı şikayetçi değilsin? ya ayrı eve çıkın ya da çıkamıyorsanız o iki sığırın odasına adımını dahi atma.
Yok, artık yapmıyorum zaten? İşlerine göre oynatmayı iyi biliyorlardı :KK43:

Esim kiskanc diyorsunuz bu oda toplama konusunda doldurusa getiremez dersin kayinlarimim odasini toplamadigim icin boyle diyor der biraz huyuna gidersin oyle bi konumda ama siz daha cok gencsiniz ve hamilelik siz el ustunde tutulmalisiniz ama kendinizi asla yipratmayin cocugunuzu ve kendinizi dusunun
Aynen, ben salak gibi yaranacam diye her boka katlanıyorum. Millet 'Teşekkür" demediği gibi bir de "Senin gelin toplamamış" diye dalga geçiyor. Ben hamileyim bahanesi ardına sığınıp, iş yapmayanlardan olmak istemedim. Çünkü KV sürekli "Hamileyim, deyip oturan çok!!" "Hamile olduğu için oturan çok!!" vs. vs. söyleyip duruyor. Yani bana laf yolluyor gizliden, gizliden. Bende sırf KV beni daha çok sevsin diye, manyak gibi kanıyorum. Ne derse desin bundan sonra, umrumda olmaz. İsterse "Gelin, ayağına hizmet bekliyor" desin, kılımı kıpırdatmam. Şimdi de durup durup "Çocuk doğdu mu da iş yapılır. Biz çocuk doğurmadık mı sanki!!" diyor. Yani ön hazırlık gibi bişey mi oluyor anlamadım ama, son zamanlar da da bu lafı MEŞHUR...

Gelin misin hizmetçi mi? O kısmı anlamadım. Ayrı eve çık acilen ha kocada iş yok mu çıkamıyo muymuş boşa gitsin! İğrenç ya acayip midem bulandı okurken bu ne böyle? Kocanda pisliğin teki bence, ağzını açamıyo mu benim karım hizmetçi değil diye!

Gelin misin hizmetçi mi? O kısmı anlamadım. Ayrı eve çık acilen ha kocada iş yok mu çıkamıyo muymuş boşa gitsin! İğrenç ya acayip midem bulandı okurken bu ne böyle? Kocanda pisliğin teki bence, ağzını açamıyo mu benim karım hizmetçi değil diye!
Bütün sorun KV'de.. Eşim annesine sesini yükseltse, KV 1-2 hafta burnundan getirir. KP o kadar melek bi adam ki, gerçekten BABAM gibi. Ayrı evinden tut, o evde ki çatal ve bıçağına kadar herşeyi düşünüyor. Ayrı eve bizim mecbur çıkmamız lazım zaten. Eşim her gün iş dolaysıyla 70 km git, 70 km gel yapıyor. Bu böyle gitmez. Allahın izniyle, en yakında, tez zamanda hayırlısıyla kendi yuvamızı kuralım. Kocam allah var, çok temizdir, yardımcı olur, düşünür. Ama 'ANACI' dır. Annesinin lafına da pek bakar. İlk evlendiğimizde bu daha beterdi. Şimdi yine biraz düzelme var, o kadar aşırı değil, bir de ben nasıl boşanabilirim ki eşimden ?? 7,5 aylık hamileyim. Ben annesiz, babasız büyüdüm. Çocuğuma da mı bunları yaşatayım??

Bu ne be sabah sabah midem bulandı insan az sonra iceri girebilecek insandan utanır hele benim odama yengem girecek de ben de donumdan utanmayacam pislik seyler

Ayrica hamile halinizle Hiç temizlemek zorunda değilsiniz
Siz de yapmayın arkadaşım
Bugüne kadar toplamışsiniz ne olmuş hiç biri size saygı duymuyor resmen daha ilk temizletmeye çalıştıklarında bekar adamların odasına benim girmem doğru degil deseydiniz bunlar basiniza gelmezdi

Kaynananiz da sizin başınız da boza pisirecegine oğullarıni biraz insan gibi yetistirseymis

midem kalktı sabah sabah
bu kadar pisliğe anneleri dayanıyorsa o temzilesin siz karışmayın
birde bu kadar pis insanlarla aynı evde üstelik de hamile olmanıza şaşırdım
tifo falan olmadığınıza şükredin
uzaklaşın o evden eşinizde böyle pisse keşke bebekten önce düşünseydiniz

Canım öncelikle tek takıldığım senin hamile olman oldu. Allah korusun o pisliklerin icinde mikrop kapabilirsin. Kv denen cani madem çok biliyor dogurduktan sonrada is yapılırmış, kalksin bir zahmet dogurduklarina sahip çıksın. sakin ezdirme kendini sende bi annenin evladisin. bu saatten sonra agrim var vs de birak pisliklerinde bogulsunlar. Deli oluyorum su kv lereee:KK11:

Aynen, ben salak gibi yaranacam diye her boka katlanıyorum. Millet 'Teşekkür" demediği gibi bir de "Senin gelin toplamamış" diye dalga geçiyor. Ben hamileyim bahanesi ardına sığınıp, iş yapmayanlardan olmak istemedim. Çünkü KV sürekli "Hamileyim, deyip oturan çok!!" "Hamile olduğu için oturan çok!!" vs. vs. söyleyip duruyor. Yani bana laf yolluyor gizliden, gizliden. Bende sırf KV beni daha çok sevsin diye, manyak gibi kanıyorum. Ne derse desin bundan sonra, umrumda olmaz. İsterse "Gelin, ayağına hizmet bekliyor" desin, kılımı kıpırdatmam. Şimdi de durup durup "Çocuk doğdu mu da iş yapılır. Biz çocuk doğurmadık mı sanki!!" diyor. Yani ön hazırlık gibi bişey mi oluyor anlamadım ama, son zamanlar da da bu lafı MEŞHUR...
Doğurmuşta ne olmuş.. Daha kendi temizliklernden bihaberler.. Ne bekleyebilirsinki bu insanlardan.. Yapma canım, derse desin boşver.. Hem eşinde yapmanı istemiyormuş.. Çocuk olduktan sonra ben çocuğa bakarım sen işleri yap der, ama bebeğinle vakit geçir.. Onun babaanneye değil anneye ihtiyacı var.

Valla ben kendi oğlumu zor çekiyorum dağınık diye bıraksak o da bu kadar pisletir ama o nasıl kaynana iki tane damızlığın odasını sana temizletiyor ayıptır ayıp sen gelinsin onların odasını temizlemek sana düşmez o kv hiç öğretememişmi onlara temizliği düzeni demiyormu çöp burada oda çöplük değil hu kız sizin odanızı temizlemek zorunda değil eşin buna nasıl müsade ediyor koca adamların odasını temizlemene müsade eder

Evet sana kisaca hazir ol cocuk olduktan sonrada temizlik yaptircam diyor ya ayri eve cikacaksiniz yada boyle ezdirmeyin sonra yarin obur gun kendi cocugunuzda soz sahibi olamazsiniz boyle kayinvalide ile

Ya da siz okuma bilmiyorsunuz? Eşim yanımda olmuyor. Bi kere gördü toplarken "Çık odadan bir daha bu odada görmeyecem seni !!" dedi. KV "Bi bok yapamaz" deyip, yine yaptırıyordu. 2.kez gördüğünde "Annem "toplanacak" dedi, o yüzden topluyorum" dedim. "Kendileri yapsın, sanane" dedi. Kaynım da ordan tersleyince, eşim bıçaklamaya kalkmış. Bunu bana KV dedi. Ben gözümle görmedim. Eşim "ANA KUZUSU" bi erkektir. Yaptığı, gördüğü herşeyi anlatır. Annesinin lafından hiç çıkmaz. Ama kıskanç olması, avantajım bu konuda. Çünkü büyük Kaynım'dan beni çok kıskanır. O yüzden o odayı toplamamı asla istemez. Neden kıskandığını bilmiyorum. Ama KV bile, büyük Kaynım'a biraz ilgi gösterse, eşim KV'ye 1-2 hafta tavır alır.. ?? Yoksa eşime kalsa "topla" der. KV bu konuda eşimi etkisi altına alırsa, eşim de toplattırır. Ama bunun karşılığında ne bi 'Teşekkür', ne bi 'Sağol' kelimesi duymadığım gibi, hep bi aşağılama, hep bi ezme tavrı gördüğümden ben artık bu duruma çok üzülüyorum, kaldıramıyorum. Eşim gerçekten çok 'ANACI' ama bu durumda kıska oluşu benim avantajım

Oha!
Ne tür manyakların arasındasınız siz?

midem kalktı sabah sabah
bu kadar pisliğe anneleri dayanıyorsa o temzilesin siz karışmayın
birde bu kadar pis insanlarla aynı evde üstelik de hamile olmanıza şaşırdım
tifo falan olmadığınıza şükredin
uzaklaşın o evden eşinizde böyle pisse keşke bebekten önce düşünseydiniz
Eşim çok titiz, inanın o konuda onun hakkını yiyemem. Kayınlarımın arkasını bu zaman kadar KV topladığı için, bu kadar iğrençler. Ama eşim her zaman kendi işini kendi yaparmış.

Canım öncelikle tek takıldığım senin hamile olman oldu. Allah korusun o pisliklerin icinde mikrop kapabilirsin. Kv denen cani madem çok biliyor dogurduktan sonrada is yapılırmış, kalksin bir zahmet dogurduklarina sahip çıksın. sakin ezdirme kendini sende bi annenin evladisin. bu saatten sonra agrim var vs de birak pisliklerinde bogulsunlar. Deli oluyorum su kv lereee:KK11:
Aynen, haklısınız :&

Doğurmuşta ne olmuş.. Daha kendi temizliklernden bihaberler.. Ne bekleyebilirsinki bu insanlardan.. Yapma canım, derse desin boşver.. Hem eşinde yapmanı istemiyormuş.. Çocuk olduktan sonra ben çocuğa bakarım sen işleri yap der, ama bebeğinle vakit geçir.. Onun babaanneye değil anneye ihtiyacı var.
Öyle, zaten ben bebeğimi kimselerin eline vermem. Allahın izniyle ben çocuğumu, evladımı en güzel şekilde yetiştirip, sadece kendim bakacağım. Yarın bir gün "Çocuğa ben baktım, kendi hiç birşey yapmadı" olur. Ben buna razı gelemem. Allah görsün, duysun beniii :KK43:

Evet sana kisaca hazir ol cocuk olduktan sonrada temizlik yaptircam diyor ya ayri eve cikacaksiniz yada boyle ezdirmeyin sonra yarin obur gun kendi cocugunuzda soz sahibi olamazsiniz boyle kayinvalide ile
Allah korusun, allah korusun. Ben şimdiden istemiyorum zaten çocuğumun bu evde büyümesini. İnşallah eşim de aklını başına alır, rabbim en kısa zamanda, hayırlısı ile ayrı eve çıkmamızı nasip eder. Yarın bir gün "Çocuğa hep ben baktım" diyeceğinden korkuyorum. Allah korusun. İnşallah yavrumu kendim yetiştirip, büyütürüm. İnşallah (Amin)

X