Kv Mevzusu🤦‍♀️

Mihrimah Sultann

Nev-i şahsına münhasır 🦋
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2021
8.279
18.782
Bu konuyu açmayı hiç sevmiyorum kızlar ama sizlerin fikirleri benim için önemli, siz dışardan bir göz olarak bu durumu yorumlar mısınız?
Konu Şu ki kv evlendiğimiz günden beri bir türlü eşimle benim ilişkimizi, evliliğimizi kabullenemedi, kv ye yarim saatlik bir mesafede oturuyorum ama yinede huzur vermiyor, mesela evde yemek yapmama rağmen ha bire yemek yapıp eşimi yarım saatlik yola çağırıyor e bende yemek yapmış oluyorum bu sefer eşim gidiyor eve gelmiyor, eşimle kaç kere kavga ettik eşim bazı konularda annesine sınır koydu ama annesi sürekli kendisini hasta , aciz göstererek bizleri manipüle ediyor, esimde vicdan yapıyor sürekli, dünde buna benzer olay yüzünden büyük kavga ettim, annesi beni yeni evliyken çok darladı şimdilerde beni bıraktı ama acayip şekilde eşime sardı, geçen tansiyonum çıktı diye eşimi aradı apar topar kv lere gittik, gittiğimizde çay koymuş oturuyor rahat rahat, hiç hasta gibi değildi bizle beraber yedi içti ben şok 🙄 yani durum bu kızlar , şuan iş yerimdeyim ve moralim sıfır 🤦‍♀️ Eşim birçok konuda annesini frenledi hakkını yiyemem ama konu hastalık vb. Olunca eşim inanıyor annesine ve çok üzülüyor, bende şok geçirerek izliyorum olanları, inanın sırf bu kadın yüzünden 2 yıldır çocuk yapmadım şuan eşim çocuk istiyor ama ben tuhaf duygular içerisindeyim...

Eşiniz tam gidecekken kucağına bayılın 🤣🤣🤣

kayınvalidenizin silahıyla vurun bence 🤣

Yada babasını görüntülü arayıp baksın en azından içi rahat eder

Ben olsam evde yemek varken göndermem bunu bilsin yemek yiyip gitsin o ayrı ama sizi manipüle etmesine izin vermemesi gerekiyor ,kv de bi süre sonra bıkar eşiniz de bitiyor olay

Bu konuyu açmayı hiç sevmiyorum kızlar ama sizlerin fikirleri benim için önemli, siz dışardan bir göz olarak bu durumu yorumlar mısınız?
Konu Şu ki kv evlendiğimiz günden beri bir türlü eşimle benim ilişkimizi, evliliğimizi kabullenemedi, kv ye yarim saatlik bir mesafede oturuyorum ama yinede huzur vermiyor, mesela evde yemek yapmama rağmen ha bire yemek yapıp eşimi yarım saatlik yola çağırıyor e bende yemek yapmış oluyorum bu sefer eşim gidiyor eve gelmiyor, eşimle kaç kere kavga ettik eşim bazı konularda annesine sınır koydu ama annesi sürekli kendisini hasta , aciz göstererek bizleri manipüle ediyor, esimde vicdan yapıyor sürekli, dünde buna benzer olay yüzünden büyük kavga ettim, annesi beni yeni evliyken çok darladı şimdilerde beni bıraktı ama acayip şekilde eşime sardı, geçen tansiyonum çıktı diye eşimi aradı apar topar kv lere gittik, gittiğimizde çay koymuş oturuyor rahat rahat, hiç hasta gibi değildi bizle beraber yedi içti ben şok 🙄 yani durum bu kızlar , şuan iş yerimdeyim ve moralim sıfır 🤦‍♀️ Eşim birçok konuda annesini frenledi hakkını yiyemem ama konu hastalık vb. Olunca eşim inanıyor annesine ve çok üzülüyor, bende şok geçirerek izliyorum olanları, inanın sırf bu kadın yüzünden 2 yıldır çocuk yapmadım şuan eşim çocuk istiyor ama ben tuhaf duygular içerisindeyim...
Aslında sen söyledikçe daha tatlı geliyordur. Engel olmaya çalışma bırak doysunlar birbirlerine. Tecrübeyle bunu diyorum bişey diyince pek kıymetli oluyorlar da 😒Aradaki dengeyi eşin koymalı istese yemek var gelmicem diyebilir. Sanırım bütün kv hep hasta acaba bizde mi böyle olcaz. Başka çocuk yok mu eşin tek mi?
Çocuk konusunda 2 yıl beklemişsin biraz daha bekle istersen eşinle konuş soğuk bakıyorsan

Eşiniz tam gidecekken kucağına bayılın 🤣🤣🤣

kayınvalidenizin silahıyla vurun bence 🤣

Yada babasını görüntülü arayıp baksın en azından içi rahat eder

Ben olsam evde yemek varken göndermem bunu bilsin yemek yiyip gitsin o ayrı ama sizi manipüle etmesine izin vermemesi gerekiyor ,kv de bi süre sonra bıkar eşiniz de bitiyor olay
2 yıldır evliyim kadın neler neler yaptı eşim engelledi birçok şeyi, şimdi de bunu buldu artık yılmış durumdayım, ya işte bayılsam da olmuyor ayılsam da😆

Aslında sen söyledikçe daha tatlı geliyordur. Engel olmaya çalışma bırak doysunlar birbirlerine. Tecrübeyle bunu diyorum bişey giyince pek kıymetli oluyorlar da 😒Aradaki dengeyi eşin koymalı istese yemek var gelmicem diyebilir. Sanırım bütün kv hep hasta acaba bizde mi böyle olcaz. Başka çocuk yok mu eşin tek mi?
Çocuk konusunda 2 yıl beklemişsin biraz daha bekle istersen eşinle konuş soğuk bakıyorsan
Ya sustuğum zamanlar da çok oldu , artık eşimi tamamen annesine bırakmayı düşünüyorm 😑 eşim tek değil bir Görümcem bir de kaynım var ama evlenince eşim kıymete bindi

Ya sustuydum zamanlar da çok oldu , artık eşimi tamamen annesine bırakmayı düşünüyorm 😑 eşim tek değil bir Görümcem bir de kaynım var ama evlenince eşim kıymete bindi
Ahhh ahh bekarken kıymetli değildir şimdi taç olmuştur 😏
Aslında bu sorunlar zamanla çözülüyor işte kadından giden gidiyor o zmn geçene kadar

Bir de bir seyler zorunluluk gibi olunca insanın gidesi varsa bile gitmek istemez tansiyonu çıkınca limon emsin dilaltı icsin saglık görevlisi degilseniz sizin yapabileceginiz bir sey yok ki
Ya bak yeni evliyken gittim ama baktım kadın koluma yapışıyor burda kal diyor evime gidemiyordum bide kv lere gidince kadın yanımdan ayrılmıyor sürekli beni hareketlerimi izliyor bide konuşmamı taklit ediyor 😪

Ya bak yeni evliyken gittim ama baktım kadın koluma yapışıyor burda kal diyor evime gidemiyordum bide kv lere gidince kadın yanımdan ayrılmıyor sürekli beni hareketlerimi izliyor bide konuşmamı taklit ediyor 😪
Ay ne alaka yarım saatlik mesafede neden orada kalasınız ki tövbe yaa

Ay ne alaka yarım saatlik mesafede neden orada kalasınız ki tövbe yaa
Kaldım sırf bıksın bizden diye ama yok Kadın daha fazlasını istedi , kavga dövüş kalmaları bitirdim şükür, eşim birçok konuda beni rahatlattı ama annesi yeni oyunlarla geliyor gümbür gümbür 😓

Yaşlandıkça çocuklaşırmış insan Kayınvalideniz yaptığı tam olarak bu, yalnız evliliğinizin başında aileye sizin evinizin kuralları olduğunu bunun bilincinde olmaları empoze edilmeliydi, ben kv bu tarz rahat davranışlarını eşinizin tutumuna bağladım ..

“Konuşmamı taklit ediyor ” !!!
Ennn nefret ettiğim hareket. Yapanlar gözümde öyle bi küçülüyorlar ki anlatamam 🤮

Ben yemek yapmazdım heleki yemek yaptığımda gidip annesinden yiyorsa siz ustune düştükçe daha çok bağlanır bırakın bı zaman bakalım ne olacak kalma konusunda da eşin çok kalmak istiyorss sen kal ben uyuyamiyorum diiyip evine git arkandan gelir

Yatmalı kalkmalı olmaz da anne çağırınca gidilir ya.
Biz öyle yapıyoruz yani.
Numaradan da olsa gerçek de olsa 'özlemiş' diye düşünüp kalkıp gidiyoruz.
Belki yanlış yapıyoruzdur ama vicdanım başka türlü rahat etmiyor.
Ben çok koştum gittim,pişman değilim,kocama da 'mutlaka git,uğra,gönlünü et,ne verdiyse getir' diyorum. Ben yemesem de kendisi yiyor.

Ben yemek yapmazdım heleki yemek yaptığımda gidip annesinden yiyorsa siz ustune düştükçe daha çok bağlanır bırakın bı zaman bakalım ne olacak kalma konusunda da eşin çok kalmak istiyorss sen kal ben uyuyamiyorum diiyip evine git arkandan gelir
Aynen böyle yapcam , salıyorum ipini ne halleri varsa görsünler..

Yatmalı kalkmalı olmaz da anne çağırınca gidilir ya.
Biz öyle yapıyoruz yani.
Numaradan da olsa gerçek de olsa 'özlemiş' diye düşünüp kalkıp gidiyoruz.
Belki yanlış yapıyoruzdur ama vicdanım başka türlü rahat etmiyor.
Ben çok koştum gittim,pişman değilim,kocama da 'mutlaka git,uğra,gönlünü et,ne verdiyse getir' diyorum. Ben yemesem de kendisi yiyor.
Cnm benim 2 yıldır sürekli ordayız zaten, özel anlarımız baltalanıyor, mesela plan yapıyorum annesi de dahil oluyor..

X