kv ye karşı gelin

Ya bu bosanma lafi da herkesin agzina sakiz oldu. Geçen konunuzun basligi, bosanmakta hakli miyim falan gibi biseydi.simdi de, esimi affettim dogru yaptim mi diyorsunuz. Önce sorunlarin cozumune odaklanin,boşanma ilk tercih olmamali. Ayrıca bazi seyler bir kac gunde cozulmez,zaman gerekir. Esinizi bunaltmayin

Ya çocuğumla plan yapip dışarı çıkamıyorum onun günlerine uymadan eger onun çocuğu alma gününe benim çocukla bi arkadaşıma gitme günü denk gelirse kiyameti kopariyor bu normalmi sizce
değil tabi ki öyle standart bir gün olamaz , senle işi olur hasta olur senin veresin olmaz vs vs , öyle standart kv nin alma günleri diye bişey olamaz , ki bundan sonra da size gelip sevsin , o senin çocuğun sen de kopart kıyameti öyle halloluyorsa , hallet yazık Canına, ayrıca bu kadar sevdiği !! torununun annesine de hakaretler yağdırması cabası

Ufak kameralar oluyor, aksesuar içlerine saklanan. Onlardan tak barı oglusuna,hem görüntü de kaydeder :bicak: Kayınvalidenin ağzı lağım gibi. Ben şunu anlamıyorum ya, kayınvalide veya dede diye torunu annesi olmadan görme hakları mı var ? Sizin olmadığınız yerde çocuğunuzun ne işi var ? Böyle bir devirde dede,nine de olsa niye gonderiyorsunuz ki siz yokken. Ayrıca böyle pis ağızlı bir kayinvalideye. Yakında size kufretmeye başlar oğlunuz,haberiniz olsun. Bu saatten sonra kimse söylenenleri unutmaz,kaldıki siz takintilisiniz gibi. Kayınvalidenizde yumuşak bir mizaç yok . Mesafeli olun, torununu sizin evde görsün sonra da çekip gitsin benim fikrim.:anneadayı:

Sonuna kadar haklisiniz çocuğun dudagindan opmek esas cahillik . Tavriniza devam edin

Takıntı takıntı ta-kın-tı belki kvnin kıskandığını düşünüyosunuz ama siz kıskanıyosunuz bağırın öpmeyin de ne o ne de siz hadsiz davranın iyi geçinmeye bal derim

Takıntı takıntı ta-kın-tı belki kvnin kıskandığını düşünüyosunuz ama siz kıskanıyosunuz bağırın öpmeyin de ne o ne de siz hadsiz davranın iyi geçinmeye bak derim

Burada bile agresifsiniz, sizden korkulur... Esinize çocuğunuza kayinvalidenize acidim. Kim bilir neler yaptınız da KV bu kadar delirdi. Bu kaniya da nerden vardım burada herkesi terslemenizden...

Çocuğumu dudagindan opmesini umursamiyim yani konuyu okumadan cevap yazdin sanirim

Yoo genel olarak öfkelisin.Diğer konularını da okudum.Öpsün kenarda dur demedim ki.Kv yi düşman görüyorsun Belki o da seni.Ama bunlar çözüm değil.Çocuğunu uzak tut ama kendini yıpratma.Hayat uzun sana yazık.

X