kv ye karşı gelin

Ben mi öyle algıladım :) Senin aksine ben okuduğumu gayet algılayabiliyorum acıdığım kocandı ama asıl çocuğuna acımam gerekiyor. Her hafta buraya konu açacaksın her konunda kv içerecek. Boşanmayacaksın, senin hayatında hiçbirşey değişmeyecek, sayfalarca insanlar sana yardımcı olmaya çalıştı ne değişti? Aynı konuyu gelip yine açtın.

Sende hayatın boyunca başka insanlara anlamadan kendini yerine koymadan olumsuzca yorum atacaksin ben ayni konuyu acmadim

Bidaha anlatayim eşim beni yanında götürmedi ve kendisi de her defasinda gitmek istemiyor kv de de bunu istemiyor illa çocuk haftanin 2 günü gidip orda onla yanlız oturup oynicak bende bunlarla ilgili aciklik getirmek icin gidecem mesele kv ile arayi düzeltmek degil
Bu bahane ben gitmek istersem ayaklarım bağlı degil kafama silah dayanmadıysa giderim çocuğumu tek kimseye yollamam o çocuğun annesi benim buna eşim tek karar veremez. Ama sen dinlemek istedin müsade ettin anacına ulaştın onu geç. Haftada 2 gün gelecek diyemez kv çok istiyorsa gelir misafirim olur yada ben misafirliğe giderim. Sen kavga arıyorsun başka birşey değil.

Bu bahane ben gitmek istersem ayaklarım bağlı degil kafama silah dayanmadıysa giderim çocuğumu tek kimseye yollamam o çocuğun annesi benim buna eşim tek karar veremez. Ama sen dinlemek istedin müsade ettin anacına ulaştın onu geç. Haftada 2 gün gelecek diyemez kv çok istiyorsa gelir misafirim olur yada ben misafirliğe giderim. Sen kavga arıyorsun başka birşey değil.

Kavga arıyorsam burda senle de kavga ede bilirim çok bilmiş hanım

Sen anlama zaten git makyaj yapmaya devam et daha anne olmamış daha kv nedir bilmez gelip burda çok bilmislik taslar
Hiç anne olmayadabilirdim bu senin konunu anlamayacağım anlamına gelmiyor. Kayınvalide eşin annesi değil mi? Başka anlamı mı var?
Kv takıntın sana zarar veriyor, yalnız başına sağlıklı düşünemiyorsun karar veremiyorsun profesyonel yardım al bence.

Hiç anne olmayadabilirdim bu senin konunu anlamayacağım anlamına gelmiyor. Kayınvalide eşin annesi değil mi? Başka anlamı mı var?
Kv takıntın sana zarar veriyor, yalnız başına sağlıklı düşünemiyorsun karar veremiyorsun profesyonel yardım al bence.

Kimden alayim yardımı piskologmu? Sence gerçekten sorun bendemi yoksa kv de demi ya ben sadece çocuğu dudagindan opmesini istemiyorum çokmu ben onun annesiyim ya cok mu bişey istiyorum oğluna s.tirsin çocuğu istedigim yerden öperim o bana hiçbişey diyemez diyen kv ve susan kocayi sen neden koruyosun anlamiyorum

Kimden alayim yardımı piskologmu? Sence gerçekten sorun bendemi yoksa kv de demi ya ben sadece çocuğu dudagindan opmesini istemiyorum çokmu ben onun annesiyim ya cok mu bişey istiyorum oğluna s.tirsin çocuğu istedigim yerden öperim o bana hiçbişey diyemez diyen kv ve susan kocayi sen neden koruyosun anlamiyorum
Ben niye koruyayım ya, benim kayınvalidene yazdığım şeyi o burdan okuyacak mı?
Ben sana söylüyorum verme çocuğu diye. Kayınvalideni ikna etmek zorunda değilsin, yapma diyorsun, yapıyorsa vermeyeceksin çocuğu göstermeyeceksin, oturalım, konuşalım, buluşalım bunlara gerek yok. O çocuğun annesi sensin, görmesine izin vermeyeceksin olacak bitecek. Bu niye bu kadar zor?

Ben niye koruyayım ya, benim kayınvalidene yazdığım şeyi o burdan okuyacak mı?
Ben sana söylüyorum verme çocuğu diye. Kayınvalideni ikna etmek zorunda değilsin, yapma diyorsun, yapıyorsa vermeyeceksin çocuğu göstermeyeceksin, oturalım, konuşalım, buluşalım bunlara gerek yok. O çocuğun annesi sensin, görmesine izin vermeyeceksin olacak bitecek. Bu niye bu kadar zor?

Arkadaşım Sağol yardimci olmaya calisiyorsun ama yasamadan anliyamazsin ben orta yol bulmaya calisiyorum ben cocugu göstermemezlik yaparsam kapima dayanır burda bağırıp çağırır rezil eder tüm apartmana

Eski konularını okumadım şimdiki konuna göre yazıcam.Evet haksızlık yapmışlar
1.si sen annesisin senin düşüncelerine saygı duymalılar.dudagından öptürmeme konusunda haklı olabilirsin mikrop kapabilir çünkü agızdan.
2.si eşinin annesine karşı tavırları daha güçlü olabilir ezdirmiş seni buna müsade etmek zor.o konuda da haklısın.
Şimdi bence haklısın yazan yorumlardan cok eleştirilere önem vermelisin.Çünkü istedigin yardımı bu eleştiriler arasında bulabilirsin yoksa hayatında kolayca degişiklik olmaz.Yazdıklarından yola cıkarak söylüyorum bence üslubun biraz agır belkide sinirlerin yıpranmıştır olabilir ama üslubu korumakta fayda var.yukarıdaki yorumlara tepkilerin fazla birazda kavgacı geldi.
başlıkta kv ye karşı gelin yazıyo.Sanki senin için bi karşılaşmaymış gibi.Evet kv nin üslubu berbat zor birisi ama onu degiştiremezsin başka yollar bulmalısın.Mesela onun söyledikleri senin umrunda olmasın kendi hayatına bak çocuguna ayır enerjini ama gercekten umrunda olmasın.eşine herkese saygılı davran sana iyi gelecek şeylere vakit harca mesela evinde spor yapmak bile nekadar taze enerji veriyo insana.kendin bul hayatı dolu dolu yaşa ailene de yaşat.çocugunun anne profili gergin hırslı kızgın bi anne olmasın.Ayrıca iki gün göndermek zorundada degilsin.önce geciktirerek gönder sonra bir gün gönder sonra farklı günlerde gönder bisefer üç kez gönder mesela.Amacın onlarıda kalıplaşmış düşüncelerinden cıkarmak olsun.
Ve son olarak unutma savaş iki taraflı olur.Biri savasmazsa digeri kiminle savaşacak.Savasma onlara uy demiyorum.Dogru bildiklerinde ilerle ama birazda esnek davranmaya calış.Mesela sen sürekli kafanın içinde kv ile kavga edersen düşündüğün insanda bi süre sonra seni düşünmeye başlar.Negatif veya pozitif enerji bişekilde ulaşıyo o kişiye bilimsel kanıtları cok uzun istersen araştır veya deneyimledikten sonra hakver.Bence biranönce içindeki kavgayı bitir umursama.Hayatına bak

Benim için o.. lar diyen bir insanın evine benim çocuğum ben yokken gidemez. İsteyen kendi gelir benim yanımda evimde görür sever ve gider. Ayrıca kocanı aracı koymak yerine çatır çatır kv ile tartışsan konuşsan daha iyi olur diyorum. Eşin yanındayken tabii

H HayalKirikligi25

Bu konuda okuduğum iki kısma göre yorum yapacağım, eski konularını bilmiyorum.

Bence doğru yoldasın. Karşıda ağzı bozuk, fena bir kadın var. Öpesi yoksa bile senin inadına ağzından öper ki ben de olsam deliririm.
Senin evladına ilgili kararlarına saygı duyacaklar, nokta. Ötesi yok.

Ayrıca benim kv bana küfredecek, kocam susup oturacak ben zaten o insanı insandan ve kocadan saymam. İlla annesiyle birbirine girsin demiyorum ama zaten bu kadın bu şekilde konuşma cesaretini kocandan alıyor.

Bence git konuş. Muhtemelen ağlayıp zırlamaya başlar. Sen sakin kalırsan o gerçek yüzünü gösterir kocan da artık sana bir şey diyemez.

Ama tekrar söylüyorum, ben asla o lafları dinleyip susan adamla beraber olmazdım.

Offf kimse beni anlamak istemiyor buraya da uzun uzun yazmaktan şimdiden yoruldum
H HayalKirikligi25

Bu konuda okuduğum iki kısma göre yorum yapacağım, eski konularını bilmiyorum.

Bence doğru yoldasın. Karşıda ağzı bozuk, fena bir kadın var. Öpesi yoksa bile senin inadına ağzından öper ki ben de olsam deliririm.
Senin evladına ilgili kararlarına saygı duyacaklar, nokta. Ötesi yok.

Ayrıca benim kv bana küfredecek, kocam susup oturacak ben zaten o insanı insandan ve kocadan saymam. İlla annesiyle birbirine girsin demiyorum ama zaten bu kadın bu şekilde konuşma cesaretini kocandan alıyor.

Bence git konuş. Muhtemelen ağlayıp zırlamaya başlar. Sen sakin kalırsan o gerçek yüzünü gösterir kocan da artık sana bir şey diyemez.

Ama tekrar söylüyorum, ben asla o lafları dinleyip susan adamla beraber olmazdım.

Sağol arkadaşım ya burdaki bazıları sizden örnek alsın yardım edeceklerine benim üzerime geliyorlar bide ben zaten kocamla gidecem ve sakin bi şekilde konusacam amacim kavga degil sadece kararimi kabul ediyormu etmiyorsa kendi kaybeder gelir cocugu benim yanimda görüp gider çünkü istesem mahkeme karariyla tamame uzaklastiririm çocuk daha ultrason resminde bir nokta kadar küçükken kendi dilini çocuğa öğretmiceksin demişti bana

Offf kimse beni anlamak istemiyor buraya da uzun uzun yazmaktan şimdiden yoruldum

Sağol arkadaşım ya burdaki bazıları sizden örnek alsın yardım edeceklerine benim üzerime geliyorlar bide ben zaten kocamla gidecem ve sakin bi şekilde konusacam amacim kavga degil sadece kararimi kabul ediyormu etmiyorsa kendi kaybeder gelir cocugu benim yanimda görüp gider çünkü istesem mahkeme karariyla tamame uzaklastiririm çocuk daha ultrason resminde bir nokta kadar küçükken kendi dilini çocuğa öğretmiceksin demişti bana
Bence doğru yoldasın sakince şartlarını söyle son defa , gerisini üstte yazdığın gibi hallet bu da son olsun

Bence doğru yoldasın sakince şartlarını söyle son defa , gerisini üstte yazdığın gibi hallet bu da son olsun

Ya çocuğumla plan yapip dışarı çıkamıyorum onun günlerine uymadan eger onun çocuğu alma gününe benim çocukla bi arkadaşıma gitme günü denk gelirse kiyameti kopariyor bu normalmi sizce

X