Labiaplasti ve Ameliyat İzi

dm85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
109
1
arkadaslar...
wedge yöntemiyle labioplasti olalı 7 ay oldu ve hala dikiş edilen yerler belli...bariz değil ama belli...labioplasti olupta üstünden zaman geçmiş arkadaslar yardım edermi?...izler tamamen ne zaman kayboluyor...burada okuyorum dikiş izi falan hiç belli olmuyor diyolar 2 aydan bahsediyorlar anlamıyorum...doktorda kaynayıp gidicek dedi ama 7 ay oldu...yardımcı olursanız sevinirim...

ameliyat olan arkadaslar...okuduysanız cevap lütfen.....moralim gercekten cok bozuk....hatamı yaptım bilmiyorum...

Bende burdaki olan arkadaşlara güvenerek operasyonu ilk olan kişilerden biriyim.... su anda olalı 3 sene oldu sanırım tam anlamıyla yenı gorunumune kavusması 6 ayı bulmuştu yanlız cok nadır olarak havalar sogudugunda ordakı dıkıs yerlerınde inceden bir sızı hıssedıyorum ben belli belırsız ama amelıyat dikiş izleri hiç belli olmuyor...

evet ameliyat izinin bellide olmaması lazım zaten....bende hala belli....gecmicek diye korkuyorum....
evlenmesine kısa bir süre kalan arkadasların yaptırmak istediklerini okuyorum....bazıları 2-3 ay gibi bi süreden bahsediyorlar...aman dikkatli olun...istediğiniz sonucu elde edemiyebilirsiniz....yada yaranız gec iyileşebilir.....benim gibi 8. ayıma girip dikiş izleriniz belli olabilir...ben insallah gecer die umut ediyorum....

bu arada dark blue cevapladığın için cok saol...

Bende burdaki olan arkadaşlara güvenerek operasyonu ilk olan kişilerden biriyim.... su anda olalı 3 sene oldu sanırım tam anlamıyla yenı gorunumune kavusması 6 ayı bulmuştu yanlız cok nadır olarak havalar sogudugunda ordakı dıkıs yerlerınde inceden bir sızı hıssedıyorum ben belli belırsız ama amelıyat dikiş izleri hiç belli olmuyor...

üzerinden 3 sene geçtikten sonra dikiş yerlerinde herhangi bir sızı hissetmen pek mümkün değil sanki darkblue. psikolojik olarak öyle hissediyorsun diye düşünüyorum :KK34:

sen kime yaptırmıştın darkblue?

arkadaslar ben wedge yöntemi ile oldum....buyüzdenmi bende dikiş izi kaldı...yardım lütfen ....hala dikişlerim belli 1 yıl oldu...

birde ozel mesaj gondermek eskiden 50 idi simdi 100 cıkmıs....buna tamamlayana kadar sorunumla kafayı yiycem...

ben pişman olan biri olarak olmamamız gerektiğini bütün konulara yazıcam karar verdim...

X