Labioplasti 12. Günüm :)

Benim bugün 52.günüm iç dudaklarım hala ara ara şişiyor tüm gğn gezersem ve dışarıdan görünüyorlar az da olsa kapanmadı hâlâ hafif açıklık var arada görüntüden memnun değilim çektiğim acılar da cabası oldu şimdi acı sızı yok rahatım ancak hala çamaşırıma takılıyor bazen ne zaman tan anlamıyla geçecek bu durum bilmiyorum. Çok zor bi ameliyat mış klitoplasti artı labiopasti bu kadar beklemiyordum. İsteğim sonucu da rkde edemedim off
[/

kızlar kesınlıkle korkmayın ve kendınızı SULEYMAN ESERDAG A teslım edın,bende 16 temmuzda vajınoplastı,labıoplastı,hudoplastı,perıneplostı operasyonu oldum ve su anda hıc bır sorunum yok:)) zaten bu konuda yenı bır sayfa acıp tecrubelerımı paylasıcam fakat yorum yapmadanda duramadım :)) bu ısın duayenı kendısı.benım gıbı korkarak yıllarınızı bosuna gecırmıs olmayın :)

Gecmis olsun suan nasilsiniz? Benim 3. Gunum biraz kanamam oldu sabah. Sol tarafim cok sis sag biraz iyi ama. Kremlerimi de sürüyorum ustten bakinca iyi ama alttan bakinca korkunc yani sekli belli degil ve kocaman:KK43: sizinki de boyleydi dimi sanki hic geçmeyecekmiş gibi stres icindeyim🤦🏻‍♀️

Gecmis olsun suan nasilsiniz? Benim 3. Gunum biraz kanamam oldu sabah. Sol tarafim cok sis sag biraz iyi ama. Kremlerimi de sürüyorum ustten bakinca iyi ama alttan bakinca korkunc yani sekli belli degil ve kocaman:KK43: sizinki de boyleydi dimi sanki hic geçmeyecekmiş gibi stres icindeyim🤦🏻‍♀️
Şişlikler ve kanamalar geçiyor korkmayın düzelicek

merhabaaa benimde bugün 3 cü günüm. Ağrı yok ilaç alıyorum birde gazlı bez ve krem kullanıyorum. Hatta bugün duş bile aldım. Oturup kalkarken hafif bi batma var. Bide biraz morarma.. Bende 10 yıl erteledim keşke çok önce olsaymışım

Herkese merhaba kızlar, 12 gün önce labioplasti+klitoris ameliyatı oldum. Ameliyatın ilk günü uyuşukluk nedeniyle ne olduğunun farkına pek varamıyorsunuz ama ikinci günden itibaren acılar şişmeler yanmalar batmalar başlıyor. Sırasıyla ilk bir kaç gün bayağı bir ödemim şişliklerim oldu sonra yanmalar başladı hala daha devem etmekte tabi ama bunları yaptığım pansumanlarla sürdüğüm kremle ve doktorumun verdiği ilaçlarla dindiriyorum. 10 gün su ile temastan kesinlikle kaçtım her wc sonrası batikon gazlı bez ile yavaş yavaş temizledim kremlerimi sürdüm. İlk dört gün sonunda duş alabileceğim söylendi ama ben fazla pinpirikli olduğumdan yine de oraya su değdirmedim zaten her dk pansumanla temizliyorum diye düşündüm.10. Gün itbariyle pansumanlarımı bıraktım geceleri doktorumun verdiği solusyon uyguluyorum. Şuan şişlerimin yarısı indi ama bölge bölge yine var tabi şuan çok erken doktorum iki ay inceleme ödemler yüzünden farklı farklı görebilirsin moralini bozma boşuna dedi öyle yapıyorum bende. Baktığımda dışarıda sallanan et parçaları olmadığını gördüğümde beni mutlu ediyo zaten pek fazla incelememe gerek kalmıyo. Şimdi o acıları çekerken buraya gelip derdine deva arayan güzel arkadaşlarıma sesleniyorum sakın neden yaptırdım demeyin sonucunu düşünün :) ömrünüz boyunca en özel yerinizden sarkan psikolojinizi bozan et parçalarımı yoksa bu sorundan 1 2 ay dayanıp tamamen kurtulmanız mı. Şişliklerinize acılarınıza görüntüye takılmayın lütfen içinizi ferah tutun. Burada ertesi gün işe gittim diyenlerde var, işin mecburi kısmı bir yana ama acı yok gibi yansıtanların acı eşiğini merak ediyorum gerçekten çünkü benim hareketlerim oturmam kalkmam yürümem hala kısıtlı dikişler dolasıyla yani aslında olması gereken bu bol bol istirat etmeniz gerekiyor yürüdükçe şişlikler oluşuyor buda acıya neden oluyor bilginize. Umuyorum hepimiz için en güzeli olur. Bu süreci sıkıntısız sorunsuz bir şekilde atlatırız. :)
Suan nasılsınız tamamen gecti bitti değil mi bende oldum 9.gunumdeyım hala acı yanma devam

X