labioplasti ameliyatı oldum.dikiş izleri ve ödem yardım.

canım bende daha 3 gün önce aynı operasyonu oldum. ama hiç öyle seyler olmadı. şişlik yada herhangi bişey yok. sadece otururken dikkat etmek gerekiyor zorlamamak yani.temizliği konusunda dikkatli olmalısın. zaten sekli falanda 3 ay sonra falan tam olarak oturuyormus yerine. sıkma canını. doktorunla görüşmende en dogrusu. zamanla gececektir.
Kime ameliyat oldunuz?! Doktor ve hastane adi veriniz...

canım bende daha 3 gün önce aynı operasyonu oldum. ama hiç öyle seyler olmadı. şişlik yada herhangi bişey yok. sadece otururken dikkat etmek gerekiyor zorlamamak yani.temizliği konusunda dikkatli olmalısın. zaten sekli falanda 3 ay sonra falan tam olarak oturuyormus yerine. sıkma canını. doktorunla görüşmende en dogrusu. zamanla gececektir.
Madem o kadar memnunsunuz hastane ve doktor ismi veriniz

Canim nasıl oldun?
Bende oldum bugun 3. Gunum daha once iyiydim ama git gide şişiyor. Şişmrsi birsey degil. Klitoris firladı cikti hicbirsey degdiremiyorum cooook aciyor. Sende de oldu mu bu? Nasil gecicek klitorisin cikikligi. Duzelmezse ne yapicaz.
Merhabaalr baya olmuş yaptıralı tabi benimde 2.haftam klitorisim çok çıktı? Ama zamanla inecek diyor doktor sizinki indi mi

X