Labioplasti Genital estetik

ozlem357468

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2023
2
0
38
Merhabalar;
Bir hemşire olarak,şu an iç dudak estetiğini yaptırmış,dinlenme odasında beklerken yazıyorum,yani o kadar keyfim yerinde:)
İstanbul Bağdat caddesinde Uzm.Dr.Burcu akdağ özkök hanıma operasyoncuk umu oldum,neden mi 'cuk' diyorum,çünkü asla genel anestezi almaya değecek bir işlem değil.Ağrı kontrol süreci muhteşem,hemşiresi Ezgi hanım,tostumu yapan teyzem dahil ekip harika,sonuç derseniz bayıldım!!!benim klitorisim varmış ya!

Son düzenleme:
Merhabalar;
Bir hemşire olarak,şu an iç dudak estetiğini yaptırmış,dinlenme odasında beklerken yazıyorum,yani o kadar keyfim yerinde:)
İstanbul Bağdat caddesinde Uzm.Dr.Burcu akdağ özkök hanıma operasyoncuk umu oldum,neden mi 'cuk' diyorum,çünkü asla genel anestezi almaya değecek bir işlem değil.Ağrı kontrol süreci muhteşem,hemşiresi Ezgi hanım,tostumu yapan teyzem dahil ekip harika,sonuç derseniz bayıldım!!!benim klitorisim varmış ya!
Merhaba, geçmiş olsun. İyileşme süreci nasıl acaba, ben meme estetiği olucam ama ikisini bi arada olsammı diye düşünmeye başladım, bir de fiyat olarak ne kadar ödediniz

Teşekkür ederim,ben operasyon olmadan önce bir doktordan daha fiyat aldim,25-30 bin civarında,meme protezi olacaksanız,ikisini aynı anda yaptırın derim,sadece plastik cerrahi genital estetikde deneyimli birinizi secmenizi öneririm,cunku,genital bölge kadın dogumcunun alanı.

X