Labioplasti için Randevumu aldım

Merhaba arkadaşlar ben de yaptırmayı düşünüyorum çok rahatsız edici ama maddiyatım izin vermiyor maalesef size bir sorum olacak ben bekarım ama bende de sarkma mevcut maalesef yarın bir gün evlendiğim zaman eşim bu sarkmayı yanlış anlar mı ya da erkekler buna dikkat ediyor mu cevap verirseniz sevinirim

Merhaba arkadaşlar ben de yaptırmayı düşünüyorum çok rahatsız edici ama maddiyatım izin vermiyor maalesef size bir sorum olacak ben bekarım ama bende de sarkma mevcut maalesef yarın bir gün evlendiğim zaman eşim bu sarkmayı yanlış anlar mı ya da erkekler buna dikkat ediyor mu cevap verirseniz sevinirim
Yanlış anlaşılacak bir durum yok.Bu yapısal bir şey.Hormonlar,doğum gibi etkenlerde doku sarkmasını fazlalaştırabiliyor.Labiolariniz bir gecede aniden belirmiyor.Ciddi bir hastalik belirtisi değil,bulaşicida değil 😁,fazla sex yapmaktanda uzamaz.Ama çekiştirmek orada bulunan tüylerin ağda yöntemiyle alınması sarkmayı artırabilir.Erkeklerin takıldığını düşünmüyorum.Ama bazı erkekler (cinsel hayatı çok aktif olup fazla vulva görmüşler) beğenmeyip yorum yapabilir.Labioların büyük olması hijyene fazla dikkat etmeyi gerektirir.Akintiyi tutar,koku yapar bunlara özen göstermek önemli.Hem kadın için hem erkek için.Bu tarz şeylere daha dikkat ederler gibime geliyor.

Firdevs hanım merhaba umarim buralardasınızdır.Ben ciddi bir u dönüşüylenEsra Çabuk hanıma gittim ve ameliyata onda karar verdim.🙈 Allah utandırmasın ins. İyi geçer.Sürecinizden bahsedermisiniz biraz.
İnsallah ben Esra Hocaya guvenirim siz de mutlu olursunuz insallah.İlk zamanlar zor gecti inanin canimin cok acidigini hissettim ama ilk ay bitti rahatladim 3 ayda odemler bitti.İyi ki yaptirmisim derim hep biraz sabir isteyen bir operasyon.İlk baslarda korkmayin sislik morluk olcak hepsi gecince mutlu kaliyorsunuz.

İnsallah ben Esra Hocaya guvenirim siz de mutlu olursunuz insallah.İlk zamanlar zor gecti inanin canimin cok acidigini hissettim ama ilk ay bitti rahatladim 3 ayda odemler bitti.İyi ki yaptirmisim derim hep biraz sabir isteyen bir operasyon.İlk baslarda korkmayin sislik morluk olcak hepsi gecince mutlu kaliyorsunuz.
Merhaba.15 gün oldu sayilir yaptirali.Ben spinal anestesi sonrası yan etkiler yaşadım.Ciddi boyun tutulması,baş ağrısı gibi.Ameliyatı pek anlamadım.Ameliyatımın ertesi gün acildeydim.Sonraki gün ve sonraki gün.İlk bir hafta yürüyemedik falan diyenler ben ameliyatsız gibi yürüdüm oturdum.Sorunlar gecince dikkat ettim ama öyle paytak yürüme otururken batma vs hic olmadi.Haftalik kontrolumde Esra hanim çok beğendi ödem var ama gayet güzel açiklik vs yok dedi.Benim perineyede müdahale etmiş orada sorun var ama minik bir et parçası tamda vajina girişinde umarım geçer.Ödem falandır.pansumanda hep hissediyorum et beni gibi bir çıkıntı kalmiş sanki dikerken.Dediğiniz gibi sabırlı olmak lazım.Konusmak için rahat bir 6 ay olması lazim.Görüntüye takilmiyorum çünkü birşey anlamiyorum eski haline göre bence mükemmel.Birşey sarkmaması inanilmaz güzel 🙈Dikişlerim duruyor feci kaşintilar basladı.Nezaman geçer acaba kaşıntılar?

Evet malesef.Bacak arasında iki tane küçük süngerler olduğunu düşünün.Sürekli nemli kaldiğı için kii biliyorsunuz idrar,rutin bir akıntimiz mevcut üzerine birde regl eklenince sürekli mantar enfeksiyonu oluyor.Sürtünmeden dolayı tahriş oluyor.Dar kiyafette rahatsizlik veriyor.Birde görsel olarak rahatsizliğida var.
Offf aynen bende de oluyor bu dedikleriniz . Naptınız ameliyat oldunuz mu ? . Siz hangi doktora ameliyat olmayı düşünüyorsunuz? Bende doktor araştırıyorum.

Offf aynen bende de oluyor bu dedikleriniz . Naptınız ameliyat oldunuz mu ? . Siz hangi doktora ameliyat olmayı düşünüyorsunuz? Bende doktor araştırıyorum.
Evet oldum bununla ilgili başlık açtım.20 gün oldu.Dikislerim döküldü vajina kısmında kaldı dikişler.Memnuniyet konusunda birsey söyleyemem şuan klitoris üzerinde buruşukluk var ve sallaniyor.Alt labiolar iyi gibi.

Merhaba ne durumdasınız acaba dikişlerim kaldi benim 2-3 tane, sizinkiler düşmüş sanırım memnun musunuz ?

Merhaba ne durumdasınız acaba dikişlerim kaldi benim 2-3 tane, sizinkiler düşmüş sanırım memnun musunuz ?
Merhaba evet benim hepsi düştü.Bir ayım olmak üzere.Sizin bir aydan biraz fazlamı oldu benmi yanlış hatırlıyorum acaba? Ama düşer herhalde.Memnuniyetle ilgili pek yorum yapamiyorum.Hala hassasiyet var.Skar dokusu oluştu.İz giderici krem kullanimim devam ediyor.Sanirim 3 ay kadar sürecek.Bu ay sonu kontrolüm var.Siz ne durumdasınız? Annenizde olacaktı galiba?

Bende İstanbul Avrupa yakasinda medilife Hastanesi'nde olucam bakalım ayın 5 gibi inşallah herşey gönlümüzce olur

Bende İstanbul Avrupa yakasinda medilife Hastanesi'nde olucam bakalım ayın 5 gibi inşallah herşey gönlümüzce olur
Amin.Allah yar ve yardımcınız olsun.Sağlıcakla atlatın ins. Benim 1 ayım doldu.Hassasiyet,aralıklı kaşıntılar,gerginlik hissi devam.

Kalanları elimle çektim dün şükür bişe kalmadı 😂 biz hiç krem falan kullanmadık ve annemde de bende de iz kalmadı , 1 ayım dolduğunda pantolon giyecek halde idim ben , zoru atlarmışsınız sevindiiim
Bize yaklaşık 45 gün oldu ve sanki hiç operasyon olmamış gibiyiz
Bi anda iyileşme çok hızlanıyor 1 ay dolunca , darısı size . Umarım yakında hassasiyetiniz de kalmayacak 🌸

Kalanları elimle çektim dün şükür bişe kalmadı 😂 biz hiç krem falan kullanmadık ve annemde de bende de iz kalmadı , 1 ayım dolduğunda pantolon giyecek halde idim ben , zoru atlarmışsınız sevindiiim
Bize yaklaşık 45 gün oldu ve sanki hiç operasyon olmamış gibiyiz
Bi anda iyileşme çok hızlanıyor 1 ay dolunca , darısı size . Umarım yakında hassasiyetiniz de kalmayacak 🌸
Adınıza cidden çok seviniyorum.Ameliyat sonrasıda rahattinız.Bu operasyonda mutlu olanları okumak ümit verici.Evet oldukca zoru atlattığımı düşünüyorum Normal hayatıma devam edebiliyorum.Gündelik işlerime vs.Ama gerginlik hissi ,hassasiyet dediğiniz gibi hızlı bir şekilde gerilesin istiyorum.O hiç duygusu lazım acilen.Burada okadar çok neden niçin yaptırdımlar varki inş. Bende böyle başlık açmak zorunda kalmam.Klitoris üzeri ciddi potlukta kaldı benim.Hala sarkan bir doku,sadece o bölgede ince tek bir doku var.Mikerinos piramidi gibi oldukca komik.Revizyon garanti de psikoloji bozulmasın diye ee hadi bekleyelim kutsal 3 ayı diyorum.Bende doku çokmuş bol buldumcu oldu gibi geliyor doktorum.Nerede ne gördüyse almış asıl yerde cimri davranmış.Hayırlısı olsun bakalım.🌺

Adınıza cidden çok seviniyorum.Ameliyat sonrasıda rahattinız.Bu operasyonda mutlu olanları okumak ümit verici.Evet oldukca zoru atlattığımı düşünüyorum Normal hayatıma devam edebiliyorum.Gündelik işlerime vs.Ama gerginlik hissi ,hassasiyet dediğiniz gibi hızlı bir şekilde gerilesin istiyorum.O hiç duygusu lazım acilen.Burada okadar çok neden niçin yaptırdımlar varki inş. Bende böyle başlık açmak zorunda kalmam.Klitoris üzeri ciddi potlukta kaldı benim.Hala sarkan bir doku,sadece o bölgede ince tek bir doku var.Mikerinos piramidi gibi oldukca komik.Revizyon garanti de psikoloji bozulmasın diye ee hadi bekleyelim kutsal 3 ayı diyorum.Bende doku çokmuş bol buldumcu oldu gibi geliyor doktorum.Nerede ne gördüyse almış asıl yerde cimri davranmış.Hayırlısı olsun bakalım.🌺
Bende beklediğim güzelliği bulamadım ve doktor doğal bırakırım derken bayağı bırakmış ama şükür çabuk iyileştim , düğünüm olsun bi belki seneye yine olurum aynı operasyonu Yindenen de eskiye göre çok çok rahatım hem psikolojik hem fizyolojik 😂
Başlarda çok üzülüp ağladım ama siz benim hatama düşmeyin , eski halini düşünüp konforunu kıyaslayın.. belki zamanla barışırız bu durumla revizyon olmayız

Bende beklediğim güzelliği bulamadım ve doktor doğal bırakırım derken bayağı bırakmış ama şükür çabuk iyileştim , düğünüm olsun bi belki seneye yine olurum aynı operasyonu Yindenen de eskiye göre çok çok rahatım hem psikolojik hem fizyolojik 😂
Başlarda çok üzülüp ağladım ama siz benim hatama düşmeyin , eski halini düşünüp konforunu kıyaslayın.. belki zamanla barışırız bu durumla revizyon olmayız
Benim iki aya yaklaşti.Ve evet hep toparlar diyenlerin sözüne geldim.O sarkan kisim biraz daha toparladi.1. ay kontrolumde doktorum oldukca begendi.Çok iyi baktiğimi çok iyi iyileştiğini söyledi.benim hiç dudak yok gibiydi ve doku kendini birakti incecik iki tarafta labia var.Esra C. Zaten genital bölgedeki derinin çok farklı olduğundan bahsetmisti.Kendini birakicak dedi.Özellikle yaş ve hormonlar çok etkiliyormuş.Artik hiç bakmiyorum desem yeridir.Günlük hayat telaşesi vs. Derken ameliyati bile unutuyorum.Ama cidden çok rahatim.Regl olduğumdaki rahatlik bambaska.Dakikalarca temizlikle uğraşmiyorum.Her çamaşiri giyebiliyorum.Hassasiyet biraz daha devam ediyor.Dar giydigimde.Ama yaz geldi tiril tiril giyiniyorum.Oda geçicek.İlk halini düşünmek istemiyorum🙈 kusursuz değil ama ciddi bir değişim var.

Kızlar merhaba.. Hepinize öncelikle geçmiş olsun.. Bir konuda fikrinizi bekliyorum. Ben geçen hafta labioplasti ve vajinoplasti oldum.. İlk günden beri çok iyiydim ağrım sancım yoktu evin içinde dolaştım durdum (ilk gün olan makata yoğun baskı hissini gece boyu buz uygulayarak geçirdim). Dün dışarı çıktım biraz kızımla yürüyüş yaptım mecburen çıktım çünkü bir haftadır evde ve dışarı çıkmak için beni çok bunaltmıştı. Benim geceden beri dikiş yerlerimde zonklama hissi var ve dış kısıma doğru biraz ödem oluşmuş. Yürümekte ve oturmakta zorlanıyorum bugün. Sizde bir hafta sonra böyle bir şey oldu mu? Doktorumu aradım o da ödemden kaynaklı dedi.. iyiydim oysa rahat atlatacağımı düşünmeye başlamıştım.Sizlerde de oldu mu?

X