Labioplasti oldum. Merak edenler sorabilir. Tum sureci paylasacgim burda

nur2527

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2023
31
3
27
Arkadas bugün labioplasti oldum
. Surecimi paylasacgim burdan merak edenler yazablr . Sizlerde deneyimleriniz paylasin lütfen

Bugun ameliyat icin gittim . Muayene oldum ve karar verdim olmaya. Ucret biraz bekledigim fazla cikti. Ama guzl olsunda onemlindgl diye dusundum. Vazgecsemmi diyede cok dusundum ama. Daha sonra tekrar kafama takarim. Ve bukdr gelmisken , ilerde keske ozamn yaptrsaydim dememek icin bu emeliyati olmaya karar verdim korka korka..inanin hic kolay olmadi. Gittim tahlil verdim anestezi uzmaniyla gorusrltuk..bana oda verdiler. Bekledim biraz. Damar yoku acip serum verceklerdi ama ben cok tedirgindim birazda kastim kendimi
Damar yolunu acamadi. Amelyathane acarlar dedi . Oyle bkledim 1 satti gecik odada. Cok stres yaptim. Ateslenir gibi oldum. Elimnayagim buz kesti. Daha sonra geldiler beni hazrlamak icin. Bastan birda stres oldum..o ortuleri giymek odadan yatakla cikmak falan cok korkutucu . Cok kotu hissettim. Neyseki indik Amelyathaneye. Ordada biraz bekledim. Snra damsr yolum acildi cok korktm ondada . Cunku hic damar yoku actrmamistim. Daha sonra anestezi uzmani geldi. Oda gergin oldugumu anladi belden ogne yapcaklardi. Serpest birak kendini omuzlarin aşağı insin fiyo. Beim omuzlar inmiyo. Sert sert duruyo indirmeye calsyorum. Nyse daha sonrasinda basrdim rahat biraktm istediği gibi okdu. Ogne girerken de acidi. Snra 2 dk o sekilde oturup uzandim. Doktorlar hazrlik yaptilar ve basladilar hic bsy hissetmedim. Bitene kdr bitti odaya gectik hafif bi sersemlik vardi ve uyusukluk var tabi. Odayabgecincede bsy hissetmedim ztn serum taktilar. Sonda da takiliymis cok iyi oldu . Serumda olunca surekli tuvalete cikmam gerekirdi.nyse bekledik bir sure. Benm cikis yapmama yakin tekrar hemsiler geldi. Antibiyotik yapcaz dedi. Elimdeki takilan serum ignesinin oradan Antibiyotik yapti. 2 dk snrasnda ben kusmaya basladim k.bakmayin Baya kustum binkotu oldum bacakalrim falan titredi kendimi cok kotu hissetim. Snra kalcandan agri kesici yapcaz dediler. Sonra yine bi korktum yapmasanz olmazmi etmezmi diye. Onuda bi anda yapti kiz sagolsun cok hizliydi. Snra dediler ki serumuda cikarcaz. Yine stres oldum hepsi pekspese geldi. Pesine sondada cikti. Beni bi aglama tuttu ztn bunlar bittikten snra sinirlerm bozul hic tahmin etmemistim. Nyse bi sure bekledim lavaboya cikmami istediler. Ciktim birazda yurumemi istediler. Yurudm sknti yoktu. Ha sunu soylemeyi unuttum . Odaya ilk ciktigimda yaptigi bolgeye baktm ve korktum. Çünkü hic hayalimdeki dikis goruntusu dgldi. Cok kotu duruyodu. Alt tarafi goremiyorum ztn. Klitoris bolgesi cok kotu duruyo baga boyle sismis. Klitoris kismi ikiye bolunmus gibi sislik var. Ve cok tedirgin oldum..doktora soyledigimde suan bakma bu goruntuye bakarsan nerden yaptrdim dersjn dedi oyuzden bakma dedi 1 ay sonra düzelir yavas yavas dedi. Insallh oyle olur. Neyse sonra ben odada lavaboya cikipnbiraz yurudukten snra tekrar uzandim. Snra hazrlanmak icin bi kalktim kanama basladi ayaktyken bi korktum ben hemen hemşireyo cgrdim dikismi acildi acaba diye korktm acilmamis Allahtan. O zamn cok korktm.snra doktorla gorusmus kana icin bi ilac yapcagini soyledi ve tekrsr damar yolu acacaci soyledim ben bittim artik dedim . Snra tekrar actilar damar yolu ilaci verdiler onu bekledim. Bittikten snra da ciktik. Kuznmde kaliyorm. Yarim 3 bucuk saatlik yol gidecigim umarim sorun olmaz. Suanki durumum sizlamalar var vee asirie derecede sislik var. Benim suanki surecim boyle. Tum ayrintisina kadr anlatmaya calstim..istediginizi sorabilirisinx

2. Gunumden yaziyorum. Suan agri bisey hissetmiyorum hafif sizinti var. Hic kipirdamadan yatmaya calistim. Dun gece ilknilaclarimi kullanirken korktumbyani . Lavabo sonrasi batikonla temizlememi istedi..ilk temizligimi dun yapmaya calstm.. calistim derken. Soyle cok sis oldugu icin birde duzenli bir goruntu yok. Ellemek istemedim acirmi edermi diye. Ama acimadi Allahtan. Sonra krem surmemi istemisti. 2 kremi birbirine karistirarak surmeye calistim. Umarim olmustur. Agri kesicive baska bi ilacim daha vardi onuda ictim ve yattim. Ara ara hava aldrmaya calisiyorum. Suanlik durum boyle bugun yolcular var bakalm nasil geccekm insallah sorun olmaz .

2. Gunumden yaziyorum. Suan agri bisey hissetmiyorum hafif sizinti var. Hic kipirdamadan yatmaya calistim. Dun gece ilknilaclarimi kullanirken korktumbyani . Lavabo sonrasi batikonla temizlememi istedi..ilk temizligimi dun yapmaya calstm.. calistim derken. Soyle cok sis oldugu icin birde duzenli bir goruntu yok. Ellemek istemedim acirmi edermi diye. Ama acimadi Allahtan. Sonra krem surmemi istemisti. 2 kremi birbirine karistirarak surmeye calistim. Umarim olmustur. Agri kesicive baska bi ilacim daha vardi onuda ictim ve yattim. Ara ara hava aldrmaya calisiyorum. Suanlik durum boyle bugun yolcular var bakalm nasil geccekm insallah sorun olmaz .
çok geçmiş olsun ayrıca

Merhaba ozelden yazayim fiyat burdan yasak olablr

3. Gunumden selamlar. Bugunde cok iyiyim. Guzel uyudum. Bu isleminyaptrmadan once yaklasik 1 haftadr geceleri hicbuyuyamiyordum. Sanirim kafaya takmaktan suan ustumden bir yuk kalkti. Dusunmuyorum oyuzden sanirim guzel uyudum 2 gecedir. Yani bu ameliyati oldugum gunden beri. Bugun sabah kalktigimdada hic agrim yoktu cok sukur. Kalkip lavaboya gittim. Batikonlu pansumanimi yaptim. Biraz bekledikten snra kremlerim vardi onu surdum. Odaya gectim haplarim vardi agri kesici . Antibiyotik. Bunlarida icip o bolgeyi biraz havalandrdim . Aksam tekrar ilaclarimi icim kremimi surecegim. Sislik hala var .hemde baya sis. Goruntu hala cok kotu. Ama duzelecek diye dusunuyorum. Bi kisimda biraz morluk var. Ama gecer insallah.

3. Gunumden selamlar. Bugunde cok iyiyim. Guzel uyudum. Bu isleminyaptrmadan once yaklasik 1 haftadr geceleri hicbuyuyamiyordum. Sanirim kafaya takmaktan suan ustumden bir yuk kalkti. Dusunmuyorum oyuzden sanirim guzel uyudum 2 gecedir. Yani bu ameliyati oldugum gunden beri. Bugun sabah kalktigimdada hic agrim yoktu cok sukur. Kalkip lavaboya gittim. Batikonlu pansumanimi yaptim. Biraz bekledikten snra kremlerim vardi onu surdum. Odaya gectim haplarim vardi agri kesici . Antibiyotik. Bunlarida icip o bolgeyi biraz havalandrdim . Aksam tekrar ilaclarimi icim kremimi surecegim. Sislik hala var .hemde baya sis. Goruntu hala cok kotu. Ama duzelecek diye dusunuyorum. Bi kisimda biraz morluk var. Ama gecer insallah.
Merhaba çok geçmiş olsun fiyat ne kadar tuttu

Hangi kremler yazabilir misiniz acil lazim bana doktor krem yazmadi anestol kullaniyorum ben aci icin...

Bende anestol ve bactroban. Bu ikiside verdi. Findik büyüklüğünde ikisindende alip karistirip surebilirsin demisti. Anestol tek basina cok zor surulurmuş ztn. Nasil kuplaniyosunuz. Sert bi krem biraz. Ikisini karistirip suruyorum ben

7. Günüm. Gun gectikce dahada stres oluyorum. Sisliklerim devam ediyor ve goruntu kötü suanlik. Buda beni strese sokuyor. Artik skldm her tuvalet sonrasi batikonla pansuman yapmak yoruyor. Birde herzamnkinden daha cok tuvalete cikiyorum. Artik sklmaya basladim ben batmalarim var. Dun alt taraftaki dikislerimin bi tarafindan cok kucuk sznti seklinde kanamam oldu. Biraz yanma oldu. Dikisler batmaya basladi artik ilk gunlere dore daha cok zorlaniyorum sanki. Ic camasr giymeden pijama ile geziyorum hep havalndiriyorum. Ve adetim coktan geldi gecti ilac iciyorum. Bu yara nekdr iyilesse kar benim icin. Oyuzden maksimum 10 gun geciktirici kullanabiliyormusuz ben 6. Gunumdeyim. 4 gune kdr insallah biraz daha iyi olur.adet olurken temizligini pek yapamayacgim icin korkuyorum.unarim bu surecide atlarim cok cabuk. Hicde anlatıldığı kadar kolay bi surec degil
Baya sabir ve psikoloji gerektiriyo. Suanki goruntu cok kotu . Bu benim psikolojimi zorluyo biraz.ama gecicek insallah. Sabirla beklemeye calisiyorum bakalim.

10. Günüm. Dun ve bugun vajinadan hafif agri hissediyorum. Ve ic dudaklarin dikis olan yerlerinde boyle degisik bi sizlama giriyor ara ar
Baktigimda o dikis atilan bikac yerde . Yara olur gibi olmus .vajina akintim var 2 gundur. Buda o bolgenin islak kalmasina neden oluyor. Rahatsiz ediyor. Kuru kalmasi icin cabaliyordum. Odemlerim hala devam ediyor. Ara sira aci ve sizlamalar oluyor. Smdilik bu sekilde. Umarim cabuk iyilesirim

Merhabalar. Üstünden zaman geçmiş. Şu an memnun musunuz işlemden. Bir de his kaybı oluyor mu?

X