Labioplasti sonrasi cinsellik

Bebegim47

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2021
106
38
Kizlar labioplasti olmak istiyorum. Ic dudaklarin alinmasindan korkmuyorum da klitorisimin üstünde fazlaca et var onun kessinlikle alinmasi lazim. Bu beni endiselendiriyor okudugum yorumlarda cok kisi memnun degil klitorisle ilgili sikayetleri olmus. Bu ameliyati olan tecrübeli arkadaslara sorularim var cevaplarsaniz cok sevinirim.
His kaybi yasadiniz mi ?
Ilk cinsellik ne zaman oldu ve agriniz oldu mu?
( bazi kisiler ilk iliskide yirtilmak gibi his yasamis bu dogru mu ?)
Klitoriste bir sorun yasadiniz mi?
cevaplarinizi bekliyorum arkadaslar. Simdiden Tesekkür ederim 🙏

Son düzenleme:
Bende 4 ay önce yaptırdım. Klitoris değil ama Labioplasti yaptırdım ben. ilk birliktelikte yırtılma hissi dediğiniz vajinal daraltma işlemi yaptıranlardır bence labioplasti de böyle sorunlar yaşamadım ben.

Bende 4 ay önce yaptırdım. Klitoris değil ama Labioplasti yaptırdım ben. ilk birliktelikte yırtılma hissi dediğiniz vajinal daraltma işlemi yaptıranlardır bence labioplasti de böyle sorunlar yaşamadım ben.
Icimi cok rahatlattiniz Tesekkür ederim cevabiniz icin. Peki ne kadar süre sonra iliskiye girdiniz ? Bide özgüven oluyor dimi 😬

Kizlar labioplasti olmak istiyorum. Ic dudaklarin alinmasindan korkmuyorum da klitorisimin üstünde fazlaca et var onun kessinlikle alinmasi lazim. Bu beni endiselendiriyor okudugum yorumlarda cok kisi memnun degil klitorisle ilgili sikayetleri olmus. Bu ameliyati olan tecrübeli arkadaslara sorularim var cevaplarsaniz cok sevinirim.
His kaybi yasadiniz mi ?
Labioplasti dudaklarla ilgili bi işlem klitoris ile ilgili yapılan işlem daha farklıdır ben de Labioplasti oldum ve gayet güzel bi iyileşme süreci yaşadım 3 4 haftada toparlanma yaşadım bu tarz şikayetlerim olmadı 😇

Labioplasti dudaklarla ilgili bi işlem klitoris ile ilgili yapılan işlem daha farklıdır ben de Labioplasti oldum ve gayet güzel bi iyileşme süreci yaşadım 3 4 haftada toparlanma yaşadım bu tarz şikayetlerim olmadı 😇
Cok sevindim adiniza. Gecmis olsun.bi doktora sordum klitorisin üstünde fazlaca et alinacak klitoris sinirleri icerde oldugu icin bi sorun yasanmasi söz konusu olmadigini söyledi. Yurt disinda yasiyorum burda cok pahali ve güzel yapmiyorlar en iyisi türkiye de yaptirmak doktor arayisindayim zaten ama sizler gibi tecrübeli insanlardan bilgi almak daha önemli benim icin ☺️

Cok sevindim adiniza. Gecmis olsun.bi doktora sordum klitorisin üstünde fazlaca et alinacak klitoris sinirleri icerde oldugu icin bi sorun yasanmasi söz konusu olmadigini söyledi. Yurt disinda yasiyorum burda cok pahali ve güzel yapmiyorlar en iyisi türkiye de yaptirmak doktor arayisindayim zaten ama sizler gibi tecrübeli insanlardan bilgi almak daha önemli benim icin ☺️
Teşekkür ederim ben bursada dr barış korkmaza oldum ameliyatımı ve çok memnunum tavsiye ederim size de yaptırmak isterseniz 😇

Teşekkür ederim ben bursada dr barış korkmaza oldum ameliyatımı ve çok memnunum tavsiye ederim size de yaptırmak isterseniz 😇
Arastiracam tabii ki. Cinsel iliskide sorun yasamayayim gerisi önemli degil aci esigim yüksek. Özgüvenim yerle bir oldu ameliyat sart artik

Bende 3 hafta önce oldum iyiki olmuşum diyor insan inşallah darısı başına.. Cinsellikte için 6 hatayı beklıcem

Özgüven tavan yapıyo hiç merak etme 🤭🙈Benim doktorum bana operasyon sonrası 4 hafta birliktelik yok dedi.Siz yurt dışından mı geliceksiniz operasyon yaptırmaya
Evet 3 ay sonra gelicem insallah. Kessin ameliyati olacam ertelemenin anlami yok cünkü. O özgüvenden bende istiyorum 😍

His kaybi yasadiniz mi ?
Canim benimde bilgim yok lakin instagr da gokce Erdogan var ankarada cok iyi bir hekim mis

Peki Kac gun sonra iyilesti bide ne kadar surdu ameliyat hani zor bi surec mi

X