Labioplasti sonrasi cinsellik

Henüz 6.günümdeyim. Şişliklerim var, oyüzden çok dokunamıyorum. Hassasiyet problemi oluşacağını zannetmiyorum çünkü su vs. değdiğinde ağrım olmuyor ya da beni rahatsız etmiyor , duşa girmekten korkuyordum tazyikli su ağrı yapar diye belki ama aksine rahatladım. Ben 10.00 TL'ye yaptırdım ameliyatı fakat yeni yıla girdiğimiz için fiyatlarda artış olmuştur. Doktora mail atarsanız size fiyat konusunda bilgi verir ve öncesi sonrası birkaç vaka örneği de atmıştı bana. Bakire olduğum ve ameliyatım daha yeni olduğu için de ilişki konusunda bir şey diyemeyeceğim.😊 Tecrübeli bir doktor olduğu için güveniyorum ve ilgiliydi bence. Ameliyattan sonra ilk tuvalete çıktığımda mesela kanamam biraz fazla oldu ve akşam iş dönüşü beni görmek için hastaneye geldi. Bir de benim cildim dikişlere reaksiyon gösterdi sanırım ve fazla şişti doktora yazdığımda muayenesine çağırdı ve rahatlamam için dikişlerin bazılarını 5.gün aldı. Çoğu doktor dikişleri almıyor. Belki bunlar küçük şeyler fakat ameliyat sonrası konforunuz için önemli bence. Dikişlerin alınması bile beni inanılmaz rahatlattı çünkü.Daha rahat hareket edebiliyorum şu an.
Cok sevindim adina gecmis olsun. Fiyati uygun bi doktor bana cok pahali fiyat vermisti Maalesef. Sislik ödem bütün bunlar normal. Klitoriste de hassasiyetin olmamis bu cok iyi benim de korkum klitoris ve ilk cinsellikte sorun olur mu diyeydi agri esigim yüksek. Darisi basima sen yaptin kurtuldun😍

Bende 4 ay önce yaptırdım. Klitoris değil ama Labioplasti yaptırdım ben. ilk birliktelikte yırtılma hissi dediğiniz vajinal daraltma işlemi yaptıranlardır bence labioplasti de böyle sorunlar yaşamadım ben.
Geçmiş olsun bende Labioplasti ameliyatı olmak istiyorum fiyatı ne kadar ameliyatın

Cok zor gecti mi surec acikcasi Bende olmak istiyorum Hem renk degisimi var hemde sarkma Bana da ozelden yazar misin Rica etsem birde ucreti
Ben ameliyat olmadim henüz sadece bi doktor vardi onun ücretini söyledim

Kizlar labioplasti olmak istiyorum. Ic dudaklarin alinmasindan korkmuyorum da klitorisimin üstünde fazlaca et var onun kessinlikle alinmasi lazim. Bu beni endiselendiriyor okudugum yorumlarda cok kisi memnun degil klitorisle ilgili sikayetleri olmus. Bu ameliyati olan tecrübeli arkadaslara sorularim var cevaplarsaniz cok sevinirim.
His kaybi yasadiniz mi ?
Ilk cinsellik ne zaman oldu ve agriniz oldu mu?
( bazi kisiler ilk iliskide yirtilmak gibi his yasamis bu dogru mu ?)
Klitoriste bir sorun yasadiniz mi?
cevaplarinizi bekliyorum arkadaslar. Simdiden Tesekkür ederim 🙏
İlk öncelikle bir başarısız ameliyat geçirmiş biri olarak tüm tecrübelerimi aktarayım.İlk ameliyat sonrası his kaybı aşırı acılar çektim yanaklarımı eğri kısaltmış ve 1 buçuk yıl ilişki işkenceye dönüştü.Geçen aylarda tekrar cesaret edip revizyon yaptırdım.Revizyon işlemini Esra Çabuk Cömert yaptı ilk ameliyatta çektiğim onca şey ikincide olmadı ve ilk ilişkimi 2 ay sonra yaşadım.Önceden olmadığım için okadar zaman kaybettiğim için çok pişmanım.Kesinlikle doktorunu iyi araştır his kaybı ve diğer şikayetlerim şuan yok ilk ameliyatta klitorisin kenarındaki eti alıp yanakları kestiği bölgeyle birleştirmiş acele karar verilcek bir operasyon değil en önemli bunu söyleyebilirim.

iyi geceler herkese arkadaşlar rica etsem ameliyat olan arkadaşlar bana özelden foto fiyat neler yaptırdıklarını kime yaptırdıklarını ve ne zaman yaptırdıklarını ve memnuniyet derecelerini yazarlarsa çok sevinirim çünkü kafam çok aşırı karşık ve korkuyorum şimdiden tşkler

Cok sevindim adiniza. Gecmis olsun.bi doktora sordum klitorisin üstünde fazlaca et alinacak klitoris sinirleri icerde oldugu icin bi sorun yasanmasi söz konusu olmadigini söyledi. Yurt disinda yasiyorum burda cok pahali ve güzel yapmiyorlar en iyisi türkiye de yaptirmak doktor arayisindayim zaten ama sizler gibi tecrübeli insanlardan bilgi almak daha önemli benim icin ☺️
Bursa'da Dr barış beye yaptırdım çok memnun kaldım .mutlaka tavsiye ederim

Kizlar labioplasti olmak istiyorum. Ic dudaklarin alinmasindan korkmuyorum da klitorisimin üstünde fazlaca et var onun kessinlikle alinmasi lazim. Bu beni endiselendiriyor okudugum yorumlarda cok kisi memnun degil klitorisle ilgili sikayetleri olmus. Bu ameliyati olan tecrübeli arkadaslara sorularim var cevaplarsaniz cok sevinirim.
His kaybi yasadiniz mi ?
Ilk cinsellik ne zaman oldu ve agriniz oldu mu?
( bazi kisiler ilk iliskide yirtilmak gibi his yasamis bu dogru mu ?)
Klitoriste bir sorun yasadiniz mi?
cevaplarinizi bekliyorum arkadaslar. Simdiden Tesekkür ederim 🙏
Seçeceğin doktoru iyi araştır derim mutlaka tecrübesi olsun. Her konuya gelip doktor ismi verenlere aldırma. Bazı kişiler var konunuza yazan o yüzden uyarmak istedim. Bunlara dikkat et derim. .aşağıdaki linki bıraktım İnşallah senin için en güzeli olur
Merhabalar Dr. Barış Korkmaz'a labioplasti olanlar görüşlerini paylaşabilir mi

Merhaba kızlar, İstanbulda genital bölge estetik doktoru tavsiyeniz var mı? Dr. Esra Çabuk Cömert hakkında çok iyi yorumlar yapıyorlar ama Ankara’ya gitme şansım yok. İstanbul’da daha önce Yeşim Yerçok’a ameliyat olmuştum ve maalesef kötü bir tecrübeydi. Labioplasti be genital bölge beyazlatma olmuştum, şu an başka bir doktoru arayış içindeyim. Yorumlarınızı beklerim🙏🏻

Merhaba aynı operasyonu bende oldum ilişki yasagım kalktı ama olmuyor :KK43: herhangı bir öneriniz varmı

Ben de çarşamba oldum ameliyatı. Doktorum ilişki için 6 hafta bekle dedi. Bazılarına 4 hafta denmiş ne fark ediyor ki acaba?

X