Labioplasti sonrasi cinsellik

Peki Kac gun sonra iyilesti bide ne kadar surdu ameliyat hani zor bi surec mi
Zor değil. Bence herkesin ağrı eşiğine göre değişiyor. Benimde ağrı eşiğim çok yüksek değildir mesela ama çok şükür kolay oldu.tamamen iyileşme sürecin 4 hafra ben 1 hafta sonra işe başladım düşün yani 8 saat masa başı çalışıyorum

Çok sevindim senin adına. Baştan söylüyorum geçen yıllarına ağlıycaksın sonrasın da niye bunkadar geç kalmışım diye..
Ah insallah kurtulurum bu ic dudaklardan ne kadar sacma dimi bacak aranda uzun bisey var rahat giyinemiyorsun erkekler gibi sürekli ic camasirini düzeltme ihtiyaci hissediyosun bela oldu bu bana valla

Yok işte söylemedim özgüvensizlikten kapatıyordum hep bu sefer göstericem bakalım anlayacakmı bende merak içindeyim
Aynisi bende de vae cinsellikte hic rahat degilim hep utanma özgüvensizlik orgazm olmama gibi vs. seyler

Aynisi bende de vae cinsellikte hic rahat degilim hep utanma özgüvensizlik orgazm olmama gibi vs. seyler
Aaa habersiz nasil oldu ? Hic mi fark etmedi agrin sizin da mi olmadi valla tebrik ederim seni 👏👏
Agrı sızı olmadı ya bılmıyorum kasıntıda yok suan dıkıs bıttıgı yerde serrlık var gecmıcek dedı bugun gıttım de.. Oyle yanı

Birde yaptıranlar iç dudagım bıttıgı yerde sertlik var geciyormu ne zaman

X